Краса змінює світ з Mary Kay®

З самого заснування благодійної програми ми збираємо кошти від продажу спеціальної продукції Mary Kay®. Таким чином мільйони доларів були передані організаціям, що допомагають жінкам і дітям у всьому світі.

Кожна покупка благодійної продукції у світі змінює життя тих, хто цього потребує: ми допомагаємо жертвам домашнього насильства, малозабезпеченим дітям, жінкам, які пережили рак молочної залози, навчаємо матерів-підлітків, і беремо участь у багатьох інших благодійних проектах.

Learn about the Beauty That Counts program at Mary Kay that helps women and children in need.

Приєднуйтесь!

З травня по грудень 2017 року з кожної покупки Запечених рум'ян Mary Kay® ми перерахуємо 45 гривень для організації реабілітації українських жінок, які перенесли важку операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози.

Серце бачить швидше за очі. Саме серцем ми можемо розгледіти справжню красу, любов та надію. Озирніться довкола. Щасливі люди зовсім не ті, хто багато мають, а ті, хто багато дають. У вашому серці сховане безмежне джерело любові та добра. Кожен ваш найменший добрий вчинок для когось може стати неоціненною підтримкою.

Learn how you can be a part of helping women and children in need through the Beauty That Counts program at Mary Kay.

Поради з нанесення

  • Використовуйте Пензель для рум'ян з Колекції пензлів Mary Kay® для нанесення.
  • Нанесіть рум'яна відтінку "Щедре Серце" на яблучка щік або уздовж вилиць, скронь і підборіддя для створення здорового рум'янцю на вашому обличчі.
  • Використовуйте відтінок "Золоте Серце" як хайлайтер, наносячи на верхню лінію вилиць. Для створення ефекту стробінга, нанесіть цей відтінок на місця, куди падає сонце: на вилиці, під бровами, на спинку носа, підборіддя і над верхньою губою.
  • Щоб додати більше сяйва, нашаровуйте рум'яна. Незалежно від відтінку, починайте з легкого шару і додавайте по малу.
Learn how to apply limited-edition Beauty That Counts Baked Cheek Powder from Mary Kay.