Компанія "Мері Кей" продовжує співпрацю з Ukrainian Fashion Week!

В цьому році Mary Kay® стала офіційним Beauty-партнером Ukrainian Fashion Week 2018.

Ця співпраця підкреслює те, що Mary Kay® завжди йде у ногу з часом, відслідковує та задає тенденції в б'юті та фешн індустрії. Новинки Компанії виходять на ринок 4 рази в рік, як і сезони моди, допомагають жінкам завжди мати доглянутий та стильний вигляд в залежності від пори року та останніх модних тенденцій.

«Ми дуже раді стати частиною такого визначного творчого проекту, як Ukrainian Fashion Week 2018, і вважаємо, що наша співпраця також внесе свій вклад у розвиток індустрії моди та краси в Україні. 
У партнерстві з Ukrainian Fashion Week, ми хочемо донести важливість догляду за шкірою та використання якісної косметики для створення трендового макіяжу. Адже саме відчуття власної привабливості дарує жінці впевненість у собі, а модне вбрання доповнює образ та робить його довершеним», – коментує Генеральний директор «Мері Кей (Україна)» Вікторія Зоря-Яценко.

Продукція Mary Kay® буде допомагати візажистам створювати образи моделей для показів, а гостям буде запропоновано зробити експрес-макіяж в beauty-corner та сфотографувати його в креативній фото зоні.

Для осінніх показів компанія відібрала 26 найуспішніших Консультантів з краси та підготувала команду візажистів, що пройшла спеціальний курс навчання та підготовки для роботи на бекстейджі Ukrainian Fashion Week. Команду очолила відомий б’юті-мейкапер Martelle, що не лише особисто відібрала учнів, провела цикл підготовчих майстер-класів, а й координує роботу групи з дизайнерами та допомагає у розробці та реалізації образів.

«Ми раді продовженню співпраці з таким гучним творчим проектом, як Ukrainian Fashion Week 2019, і тому, що можемо зробити свій внесок у розвиток модної індустрії України. Олена Бурба –– безумовний трендсеттер в світі fashion, і це велика гордість, що відтепер Лідери бізнесу «Мері Кей» отримають можливість мати ексклюзивні речі від зіркового дизайнера. Новий гардероб підкреслить їх професіоналізм, високий статус beauty-експерта і допоможе відчувати себе впевненими та елегантними», – коментує Генеральний директор «Мері Кей (Україна)» Вікторія Зоря-Яценко.

Незмінним залишається співпраця бренду і на бекстейджі UFW. Спеціально підготовлена команда візажистів Mary Kay буде створювати образи моделей для показів дизайнерів Ukrainian Fashion Week FW 19-20. Також всі гості заходу зможуть протестувати аромати та засоби для догляду за шкірою, зробити експрес-макіяж в beauty-зоні Mary Kay® і отримати креативне фото на пам'ять.

UFW – український тиждень моди, який проходить двічі на рік в стінах «Мистецького Арсеналу». Ця подія щороку збирає понад 60 учасників, акредитує більше 200 українських і зарубіжних ЗМІ, приймає близько 20000 гостей. Саме тут українська мода стає світовою. Mary Kay®вже другий рік співпрацює з UFW і бачить місію партнерства в тому, щоб популяризувати важливість системного догляду за шкірою та якісної косметики, допомагаючи жінкам бути завжди стильними та впевненими в собі.