1963
13 вересня 1963 року Мері Кей Еш заснувала компанію і відкрила свій перший офіс
«Мері Кей Косметікс».

1964
Мері Кей Еш ввела щорічну традицію визнання досягнень жінок в області підприємництва, надихаючи на нові перемоги і забезпечуючи бізнес-освіту на майбутній рік. Вона назвала це «Семінар».

1969
Мері Кей Еш встановила програму кар'єрного росту, зробивши рожевий Кадилак символом успіху для Незалежних Консультантів з краси.

 

1976
Асоціація прямих продажів вшановує Мері Кей Еш в Залі слави.

1978
За досягнення і подолання негараздів на ранній стадії своєї кар'єри, Мері Кей Еш присуджений титул «Видатний громадянин Америки» асоціацією Гараціо Альгеро.

1979
Мері Кей стала героєм телевізійної програми «60 хвилин». 

1984
Опублікована перша книга Мері Кей Еш «Мері Кей: шлях до успіху», що стала бестселером за версією Уолл-стріт Джорнел.

1985
Мері Кей увійшла в число 25 найбільш впливових жінок Америки за версією «Світового альманаху і книги фактів».

1988
Мері Кей Еш представлена в збірнику Смітсонівського інституту як «Великий американський підприємець».

 

1993
Мері Кей Еш святкує 30-річний ювілей своєї компанії і відкриває Музей Mary Kay® в будівлі штаб-квартири компанії в Далласі (штат Техас), щоб він міг надихати майбутніх підприємців.

1996
Мері Кей Еш заснувала благодійний фонд Mary Kay® для фінансування програм з дослідження ракових захворювань і жіночих організацій.

1999
Мері Кей Еш визнана жінкою століття
в штаті Техас.

 

2000
Організація Lifetime Television надала
Мері Кей Еш титул «Найвпливовіша ділова жінка XX століття».

2003
Мері Кей увійшла в список «Найвеличніших жінок-підприємців Америки» за версією Техаського університету Baylor.

2004
Мері Кей Еш включили в список «25 найвпливовіших людей в світі бізнесу за останні 25 років» за версією мовної компанії PBS і Вартонської школи бізнесу в університеті Пенсільванії.

 

2011
Співробітники компанії Mary Kay®, Незалежні Консультанти з краси, а також друзі та члени сімей по всьому світу беруть участь в першій глобальній соціальній акції «Місяць добрих справ».

2013
Компанія Мері Кей Еш, яку вона заснувала, вклавши всього 5000 доларів, відзначає своє 50-річчя і продовжує працювати, керуючись тими ж цінностями і принципами, з якими Мері Кей Еш заснувала її.

2018
Майже в 40 країнах компанія Мері Кей Еш продовжує розширення можливостей жінок через підприємництво, надихаючи жінок досягати цілей у власному бізнесі.