Мері Кей Еш: легендарний лідер

Мері Кей Еш випередила свій час. Вона змінила світ бізнесу, створивши більше можливостей для жінок, побудувала компанію, керуючись своїми цінностями, і надала жінкам можливість управляти своїм майбутнім.

Мері Кей Еш відкрила свій бізнес більше 60-ти років тому, але вона є джерелом натхнення для мільйонів жінок і до сьогодні. Її цінності живуть в компанії, яку вона побудувала, а її місія по розширенню прав і можливостей жінок так само важлива, як і раніше. Досягнення Мері Кей Еш зробили її новатором та справжнім зразком для наслідування.

Mary Kay Ash smiles for a photo while standing at a podium and holding up a plaque.

Створено жінкою для жінок

Для Мері Кей Еш місія завжди була здійсненна. Зіткнувшись з нерівністю на робочому місці, вона зрозуміла, що повинна змінити це не тільки заради себе, а й заради всіх жінок. У 1963 році Мері Кей Еш відкрила свою компанію і порушила ідею «звичайного бізнесу», коли домінуюча роль на робочих місцях належить чоловікам. Чемпіон зі змін, новатор і бізнес-леді, Мері Кей Еш присвятила своє життя розширенню прав і можливостей для жінок і встановленню їх контролю над власним майбутнім.
Mary Kay Ash stands between two women with her arms around them and listens as they are talking.

Від слів до дій

Мері Кей Еш завжди вважала, що правильні цінності можуть привести вас на вершину. Вона залишалася вірною життєвим урокам, які сформували її особистість, і за основу своєї філософії взяла Золоте Правило, щоб бути прикладом і допомагати іншим на їхньому шляху. Вона часто говорила іншим: «Ніколи не зраджуйте своїм принципам». Її непохитна сумлінність надихнула мільйони жінок і зробила її одним з найбільших підприємців і лідерів у світі.
Mary Kay Ash faces a member of the Independent Sales Force in conversation with her hands on the woman’s shoulders.

Визнання досягнень інших

Коли Мері Кей Еш була молодою дівчиною, її мама завжди говорила їй: «Ти це зможеш, Мері Кей!». Виступаючи зі сцени з надихаючою промовою, Мері Кей Еш давала підтримку мільйонам жінок. Вона підкреслювала важливість визнання досягнень інших людей і діяла так, наче у кожної людини, яку вона зустрічала на своєму шляху, на грудях є табличка з написом «Дайте мені відчути мою значущість». Цими простими, надихаючими словами Мері Кей Еш об'єднала в співтовариство жінок, які завдяки підтримці набули впевненості, і перетворила його на глобальну імперію.

 

1963
13 вересня 1963 року Мері Кей Еш заснувала компанію і відкрила свій перший офіс
«Мері Кей Косметікс».

1964
Мері Кей Еш ввела щорічну традицію визнання досягнень жінок в області підприємництва, надихаючи на нові перемоги і забезпечуючи бізнес-освіту на майбутній рік. Вона назвала це «Семінар».

1969
Мері Кей Еш встановила програму кар'єрного росту, зробивши рожевий Кадилак символом успіху для Незалежних Консультантів з краси.

 

1976
Асоціація прямих продажів вшановує Мері Кей Еш в Залі слави.

1978
За досягнення і подолання негараздів на ранній стадії своєї кар'єри, Мері Кей Еш присуджений титул «Видатний громадянин Америки» асоціацією Гараціо Альгеро.

1979
Мері Кей стала героєм телевізійної програми «60 хвилин». 

1984
Опублікована перша книга Мері Кей Еш «Мері Кей: шлях до успіху», що стала бестселером за версією Уолл-стріт Джорнел.

1985
Мері Кей увійшла в число 25 найбільш впливових жінок Америки за версією «Світового альманаху і книги фактів».

1988
Мері Кей Еш представлена в збірнику Смітсонівського інституту як «Великий американський підприємець».

 

1993
Мері Кей Еш святкує 30-річний ювілей своєї компанії і відкриває Музей Mary Kay® в будівлі штаб-квартири компанії в Далласі (штат Техас), щоб він міг надихати майбутніх підприємців.

1996
Мері Кей Еш заснувала благодійний фонд Mary Kay® для фінансування програм з дослідження ракових захворювань і жіночих організацій.

1999
Мері Кей Еш визнана жінкою століття
в штаті Техас.

 

2000
Організація Lifetime Television надала
Мері Кей Еш титул «Найвпливовіша ділова жінка XX століття».

2003
Мері Кей увійшла в список «Найвеличніших жінок-підприємців Америки» за версією Техаського університету Baylor.

2004
Мері Кей Еш включили в список «25 найвпливовіших людей в світі бізнесу за останні 25 років» за версією мовної компанії PBS і Вартонської школи бізнесу в університеті Пенсільванії.

 

2011
Співробітники компанії Mary Kay®, Незалежні Консультанти з краси, а також друзі та члени сімей по всьому світу беруть участь в першій глобальній соціальній акції «Місяць добрих справ».

2013
Компанія Мері Кей Еш, яку вона заснувала, вклавши всього 5000 доларів, відзначає своє 50-річчя і продовжує працювати, керуючись тими ж цінностями і принципами, з якими Мері Кей Еш заснувала її.

2018
Майже в 40 країнах компанія Мері Кей Еш продовжує розширення можливостей жінок через підприємництво, надихаючи жінок досягати цілей у власному бізнесі.