Mary Kay (Україна) - член Української Асоціації Прямого Продажу

UDSA logo

Компанія «Мері Кей» є членом Всесвітньої Асоціації Прямого Продажу (www.seldia.eu), а ТОВ «Мері Кей (Україна) Лтд.» – членом Української Асоціації Прямого Продажу (УАПП). Це означає, що Компанія дотримується Кодексу професійної етики та поведінки членів Асоціації.

Про Асоціацію

УАПП  – це некомерційна організація провідних компаній прямих продажів, основною метою якої є розвиток індустрії прямих продажів шляхом впровадження високих стандартів обслуговування споживачів, а також етичного та відповідального ведення бізнесу. Українська Асоціація прямих продажів була створена в 2001 році.

Асоціація входить в Європейську асоціацію прямого продажу і у Всесвітню федерацію асоціацій прямого продажу. Дізнатися більше про Українську Асоціацію Прямого Продажу ви можете на сайті www.udsa.org.ua.

Кодекс професійної етики УАПП

Асоціація розробила Кодекс професійної етики, що встановлює норми та правила професійної поведінки у галузі прямого продажу товарів та послуг для членів Асоціації. Ви можете ознайомитися з положеннями Кодексу, який знаходиться у вільному доступі на сайті Асоціації за посиланням.

Компанія «Мері Кей (Україна)» бере на себе повні зобов'язання по дотриманню норм Кодексу етики УАПП, і навчає всіх своїх Незалежних Консультантів обслуговуванню клієнтів і веденню бізнесу на сумлінних і етичних засадах.

Цей Кодекс регулює взаємовідносини:

- між Компанією і Продавцем, що здійснюють прямі продажі товарів (послуг);

- між Компаніями і Продавцями, з одного боку, і споживачами, з іншого боку;

- між Компаніями, які є членами «Української Асоціації прямих продажів».

Цей Кодекс розроблений з метою сприяння більш повному задоволенню потреб споживачів та захисту їх інтересів, сприяння чесній конкуренції в рамках вільного підприємництва, а також з метою створення у громадськості позитивного ставлення до Прямих Продажів товарів (послуг) як способу продажу якісної продукції на справедливих умовах безпосередньо кінцевому споживачу.

У Кодексі професійної етики викладено ряд положень для захисту інтересів підприємців, які є незалежними дистриб’юторами компаній прямого продажу. Інформація за посиланням допоможе вам зрозуміти ваші права як дистриб’ютора продукції та/або послуг компанії, а також ваші зобов’язання по відношенню до ваших клієнтів.

Щодо питань порушення Кодексу професійної етики УАПП звертайтеся до Адміністратора Кодексу code@udsa.org.ua , 01001, Київ, Головпоштамт а/с 482, тел. (044) 229-26-00 або за допомогою онлайн-форми за посиланням.

Контакти Адміністратора Кодексу представлені також на останніх сторінках періодичного видання з продукцією «Образ» від Mary Kay.

Процедура подачі скарг за Кодексом професійної етики УАПП.