Обери рожеве, збережи ЗЕЛЕНЕ.«Сталий розвиток» — це термін, який ти часто можеш почути сьогодні.
Однак ти коли-небудь замислювалася, що саме це означає? Сталий розвиток — це можливість задовольняти потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби.

Для чого це? Чому зараз?

З першого дня, як Мері Кей відкрила двері своєї компанії в 1963 році, ми дотримуємося в роботі «Золотого правила», яке вона привнесла в бізнес. Мері Кей Еш була жінкою з діловою хваткою. Вона прекрасно розуміла, як керувати бізнесом відповідально, свідомо та всім серцем. Її дух безкористя впливав на кожне прийняте рішення. Крім того, що зобов'язання «Мері Кей» щодо сталого зростання і прозорості є прикладом корпоративної відповідальності, вони також відображають надбання та цінність тих дій, які ми вибудовували протягом майже 60 років.

В рамках проекту «Рожевий змінює життя» ми пожертвували мільйони доларів організаціям по всьому світу на проведення рятувальних хірургічних операцій, підтримку досліджень раку, допомогу в боротьбі з голодом, захист жертв домашнього насильства, розширення прав і можливостей жінок і дівчаток, а також інші програми соціального впливу.

Завдяки нашим ініціативам «Збережи зелене» нові будівельні проекти отримали сертифікат LEED, зменшилася кількість виробничих відходів, відправлених на звалища, було посаджено понад мільйон дерев для підтримки зусиль по скороченню викидів вуглецю, і ми підвищили ефективність використання води на наших виробничих об'єктах.

Звіт про сталий розвиток та соціальний вплив за 2020-2022 рокиПідсумковий звіт про глобальний сталий розвиток і соціальний вплив за 2020–2022 роки відображає прогрес, досягнутий Компанією на даний момент. Він також окреслює 10-річний план, який буде визначати наші корпоративні рішення, формувати нашу політику і впливати на позитивну тенденцію змін.

Ми сподіваємося, що ти ознайомишся з доповіддю, щоб більше дізнатися про наші ініціативи та приєднаєшся до нас для їхньої реалізації.

Малюнок стрілки вгору з серцем, що позначає бізнес-досконалість.

ІНІЦІАТИВА: Досконалість у бізнесі

Цінності Мері Кей Еш, які вона встановила майже 60 років тому, залишаються актуальними і сьогодні. Через ускладнення потреб суспільства, які виникли з роками, наша відповідальність почала зростати. Ми приймаємо сміливе бачення того, як ми можемо зробити свій внесок у поліпшення світу. Стійке зростання означає прийняття етичних рішень, прозорість нашої ділової практики і відповідальність за свою поведінку в якості соціально відповідальної компанії.

• Наші люди
• Диверсифікація, рівність, інклюзивність
• Прозорість та захист
Символ нескінченності всередині стрілок утилізації, що символізує циклічну економіку та управління продуктом.

ІНІЦІАТИВА: Екологічність продукції

Компанія «Мері Кей», будучи виробником товару для споживачів, прагне до зниження будь-якого негативного впливу нашої продукції на навколишнє середовище. Це відноситься як до вибору сировини і постачальника, так і до упаковки самої продукції. А також це пов'язано зі значним скороченням використання пластику.

• Пластикта пакування
• Переробка та циркулярна економіка
• Екологічність вибору сировини та постачальників
Малюнок відкритої коробки та рослини в ній відображає відповідальне виробництво.

ІНІЦІАТИВА: Відповідальна виробництво

Соціально відповідальне виробництво — це правильно і дуже важливо для бізнесу. «Мері Кей» прагне до скорочення викиду вуглекислого газу, пошуку екологічно раціональних рішень щодо усунення виробничих відходів, відповідального використання води та захисту природних ресурсів, від яких залежить наш здоровий спосіб життя.

• Вуглець
• Вода
• Безпека та виробничі відходи
Малюнок трьох жіночих фігур із піднятими руками всередині кола символізує розширення прав і можливостей жінок

ІНІЦІАТИВА: Розширення можливостей жінок

Мері Кей Еш завжди випереджала свій час. Прихильність розширенню прав і можливостей жінок впливало на кожне прийняте рішення. І до сих пір впливає. Наш 10-річний план містить ряд дій, спрямованих на усунення перешкод на шляху до економічної свободи жінок та посилення їхнього голосу при прийнятті рішень, які безпосередньо до них відносяться.

• Рівність
• Фінансові можливості
• Освіта
Малюнок земної кулі з репрезентативними точками соціального впливу.

ІНІЦІАТИВА: Соціальний вплив

Засновниця нашої Компанії назвала це Духом Безкорисливості — бажання віддавати безкоштовно і здійснювати дії з сердцем, які поліпшать життя, а, відповідно, поліпшать світ. Наша прихильність соціальному впливу — це обіцянка, яку ми будемо давати завжди і всюди там, де зможемо змінити ситуацію.

• Дослідження проблеми раку
• Домашнє насилля та насилля за гендерною ознакою
• Глобальний соціальний вплив та підтримка місцевих спільнот

Місія «Мері Кей» незмінна: збагачувати життя жінок та їхніх сімей. У міру розвитку проблем, що стоять перед нашим суспільством, ми розвиваємося, щоб їх вирішувати. Поодинці ми здатні лише на незначні зміни. Але разом ми можемо змінити світ.