Цілі програми

У рамках благодійної програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» українське відділення компанії «Мері Кей» за сприяння Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків Компанії. Програма передбачає проведення курсу оздоровлення, що включає комплекс лікувальних процедур і заходів, спрямованих на подолання післяопераційних ускладнень (лімфодема, плескіт, контрактура плечового суглоба, сколіоз грудного відділу хребта) і відновлення захисних сил організму, подолання психологічних проблем, пов'язаних із захворюванням).

Для мешканок Києва та Київської області діє 14-денна амбулаторна програма реабілітації на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції» (м. Київ, бул. В. Гавела, 8, корпус 4). Контактний номер медичного центру: (044) 454-13-41.


Для мешканок інших регіонів
програма комплексної реабілітації проводиться на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України (82200, Львівська обл., Трускавець, вул. Шевченка, 23) і проходить протягом 12 днів. Передбачено розміщення в двомісних номерах з 3-и разовим дієтичним харчуванням. Група за цією програмою їде до Трускавця щорічно в квітні або жовтні.

Програму реабілітації координує Благодійний фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї». З будь-яких питань щодо участі у програмі Ви можете звертатись безпосередньо до представника Фонду:

(044) 596-50-99

Анжела Мазньова

maznova@rhr.org.ua

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ:

Учасницею програми реабілітації може стати жінка, яка перенесла захворювання на рак молочної залози та відповідає критеріям нижче.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИЦЬ:

  • Вік до 55 років
  • Стадії захворювання: 1-2 стадії, без метастаз і рецидивів
  • Рік операції: перенесена не більше 5 років і не раніше 6 місяців тому
  • Закінчений курс лікування
  • Наявність групи інвалідності

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ:

  • Копія довідки з онкодиспансера, що підтверджує перенесене захворювання «рак молочної залози», із зазначенням року операції і стадії захворювання
  • Копія паспорта (сторінки 1, 2 і сторінка з місцем прописки)
  • Копія ідентифікаційного коду
  • Копія посвідчення інвалідності

*У період дії карантинних заходів з метою запобігання поширенню в Україні COVID-19 учасницям програми комплексної реабілітації на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України необхідно також надати додаткові документи. За більш детальною інформацією – звертайтеся до представників Благодійного фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» за телефоном (044) 596-50-99 або по е-mail: maznova@rhr.org.ua.


ДОКУМЕНТИ МОЖНА НАДІСЛАТИ:

Поштою за адресою: вул. Льва Толстого, 9А, Київ, Україна, 01004

По е-mail: maznova@rhr.org.ua

У разі надсилання документів для участі у програмі від компанії Консультантами, їх родичами або Клієнтами компанії, прохання ставити відмітку «Мері Кей» та вказувати відповідно «Консультант», «Родич Консультанта», «Клієнт».

З приводу роботи благодійного проекту з боку компанії «Мері Кей» Ви можете звернутися до представника групи з реклами та зв`язків з громадськістю – Красюк Вікторії за e-mail: viktoriia.krasiuk@mkcorp.com.