Цілі програми

В рамках благодійної програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» українське відділення компанії «Мері Кей» за сприяння Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» пропонує жінкам, які перенесли операцію по видаленню злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків Компанії. Програма передбачає проведення курсу оздоровлення, що включає комплекс лікувальних процедур і заходів, спрямованих на подолання післяопераційних ускладнень (лімфодема, плескіт, контрактура плечового суглоба, сколіоз грудного відділу хребта) і відновлення захисних сил організму, подолання психологічних проблем, пов'язаних із захворюванням).

Для мешканок Києва та Київської області діє 14-денна амбулаторна програма реабілітації на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції» (м. Київ, бул. В. Гавела, 8, корпус 4). Контактний номер медичного центру: (044) 454-13-41.


Для мешканок інших регіонів
програма комплексної реабілітації проводиться на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України (82200, Львівська обл., Трускавець, вул. Шевченка, 23) і проходить протягом 12 днів. Передбачено розміщення в двомісних номерах з 3-и разовим дієтичним харчуванням.

Програму реабілітації координує Благодійний фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї». З будь-яких питань щодо участі у програмі Ви можете звертатись безпосередньо до представника Фонду:

(044) 596-50-99

Анжела Мазньова

maznova@rhr.org.ua

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ:

Учасницею програми реабілітації може стати жінка, яка перенесла захворювання рак молочної залози та відповідає критеріям нижче.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИЦЬ:

  • Вік до 55 років
  • Стадії захворювання: 1-2 стадії, без метастаз і рецидивів
  • Рік операції: перенесена не більше 5 років і не раніше 6 місяців тому
  • Закінчений курс лікування
  • Наявність групи інвалідності

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ:

  • Копія довідки з онкодиспансеру, що підтверджує перенесене захворювання «рак молочної залози», із зазначенням року операції і стадії захворювання
  • Копія паспорта (сторінки 1, 2 і сторінка з місцем прописки)
  • Копія ідентифікаційного коду
  • Копія посвідчення інвалідності

*У період дії карантинних заходів з метою запобігання поширенню в Україні COVID-19 учасницям програми комплексної реабілітації на базі санаторію «Трускавець» Служби Безпеки України необхідно також надати додаткові документи. За більш детальною інформацією – звертайтеся до представників Благодійного фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» за телефоном (044) 596-50-99 або по е-mail: maznova@rhr.org.ua.


ДОКУМЕНТИ МОЖНА НАДІСЛАТИ:

Поштою за адресою: вул. Льва Толстого, 9А, Київ, Україна, 01004

По е-mail: maznova@rhr.org.ua

У разі надсилання документів для участі у програмі від компанії Консультантами, їх родичами або Клієнтами компанії, прохання ставити відмітку «Мері Кей» та вказувати відповідно «Консультант», «Родич Консультанта», «Клієнт».

З приводу роботи благодійного проекту з боку компанії «Мері Кей» Ви можете звернутися до представника групи з реклами та зв`язків з громадськістю – Красюк Вікторії за e-mail: viktoriia.krasiuk@mkcorp.com.