Чим живе компанія "Мері Кей" в Україні та світі

Святкуючи 55-річчя, компанія «Мері Кей» входить в Топ-3 Найбільш респектабельних компаній США за версією Reputation Institute. Компанія також потрапила в топ-10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ-15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі (Euromonitor International).
Компанія Mary Kay® посіла ТОП-5 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам.
Продукція компанії «Мері Кей» представлена у майже 40 країнах світу. 

Ця унікальна історія успіху почалася 55 років тому, коли Мері Кей Еш створила свою компанію Mary Kay Cosmetics. Компанія «Мері Кей» і сьогодні наслідує головним заповітам Мері Кей Еш - надихати, допомагати і надавати жінкам можливості для досягнення найбільших успіхів.

Мері Кей Еш створила свою Компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Мері Кей» реалізує свою місію - Покращувати життя жінок і дітей в усьому світі.


Відео про бізнес з Mary Kay®

«Рожеві бранчі» з Mary Kay на «Платформі»

Фестивалі «Вуличної їжі» щороку влітку збирають тисячі гостей. Ранок фестивалю 3 червня почався на Арт-заводі «Платформа» з добрих справ! З самого відкриття майданчика особливих гостей вже чекали дівчата з яскраво рожевими помпонами – сьогодні тут проходила перша зустріч із серії «Pink Brunches» для жінок, яких спіткав рак. Зустрічі тематично розділені на дві частини - інформативну та інтерактивну.

«Проти раку грудей» - на старт, увага, вперед!

Проект «Забіг на підборах» від журналу «Cosmopolitan», що має лозунг «Я проти раку грудей», вкотре розпочинає серію марафонів по найбільшим містам України. Цього року забіги проходитимуть: 9 червня у ТРЦ Караван у Харкові, 30 червня у ТРЦ King Cross Leopolis у Львові, 21 липня у ТРЦ Караван в Дніпрі, 18 серпня у ТРЦ Riviera Одесі та 8 серпня – фінал у ТРЦ Skymall у Києві.

Подивитися всі