Чим живе компанія "Мері Кей" в Україні та світі

Відсвяткувавши вже більше 50 років роботи, компанія «Мері Кей» входить в Топ-3 Найбільш респектабельних компаній США за версією Reputation Institute. Компанія також потрапила в топ-10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ-15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі (Euromonitor International).
Компанія Mary Kay® посіла ТОП-5 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам.
Продукція компанії «Мері Кей» представлена у 40 країнах світу. Рівень оптових продажів становить 3,5 мільярдів доларів США, а кількість Незалежних Консультантів з краси, що ведуть бізнес з компанією «Мері Кей», перевищила 2 мільйони людей. Більше 150 000 Незалежних Консультантів з краси у всьому світі отримали автомобіль від Компанії за успішне ведення власного бізнесу з компанією «Мері Кей».

Ця унікальна історія успіху почалася більше 50 років тому, коли Мері Кей Еш створила свою компанію Mary Kay Cosmetics. Компанія «Мері Кей» і сьогодні наслідує головним заповітам Мері Кей Еш - надихати, допомагати і надавати жінкам можливості для досягнення найбільших успіхів.

Мері Кей Еш створила свою Компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Мері Кей» реалізує свою місію - Покращувати життя жінок і дітей в усьому світі.


Відео про бізнес з Mary Kay®

Продукція "Мері Кей" у проекті "Все буде добре" на телеканалі СТБ

Компанія «Мері Кей (Україна)» стала партнером б'юті-рубрики проекту «Все буде добре» на телеканалі СТБ.

20 мільйон підписників на сторінках Mary Kay® у соціальних мережах

Компанія Mary Kay® у всьому світі офіційно досягла 20 мільйон підписників на корпоративних сторінках в соціальних мережах!

Подивитися всі