Чим живе компанія "Мері Кей" в Україні та світі

Святкуючи 55-річчя, компанія «Мері Кей» входить в Топ-3 Найбільш респектабельних компаній США за версією Reputation Institute. Компанія також потрапила в топ-10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ-15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі (Euromonitor International).
Компанія Mary Kay® посіла ТОП-5 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам.
Продукція компанії «Мері Кей» представлена у майже 40 країнах світу. 

Ця унікальна історія успіху почалася 55 років тому, коли Мері Кей Еш створила свою компанію Mary Kay Cosmetics. Компанія «Мері Кей» і сьогодні наслідує головним заповітам Мері Кей Еш - надихати, допомагати і надавати жінкам можливості для досягнення найбільших успіхів.

Мері Кей Еш створила свою Компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Мері Кей» реалізує свою місію - Покращувати життя жінок і дітей в усьому світі.


Відео про бізнес з Mary Kay®

Група програми реабілітації ділиться враженнями, повернувшись з Трускавця

Після повернення з Трускавця, де з 19 по 30 березня 2018 року жінки проходили програму реабілітації, група поділилась своїми враженнями про поїздку, програму і висловили вдячність всім причетним Консультантам і клієнтам компанії, які підтримують програму, купуючи благодійну продукцію.

«Мері Кей (Україна)» – Лідер року 2017

«Мері Кей (Україна)» стала володарем звання «Лідер року 2017», яке підтверджується високими позиціями у Національному бізнес-рейтингу компаній в Україні.

Подивитися всі