Чим живе компанія "Мері Кей" в Україні та світі

Відсвяткувавши вже більше 50 років роботи, компанія «Мері Кей» потрапила в топ-10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ-15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі (Euromonitor International).

Продукція компанії «Мері Кей» представлена більш ніж в 35 країнах світу. Рівень оптових продажів становить 3 мільярди доларів США, а кількість Незалежних Консультантів з краси, що ведуть бізнес з компанією «Мері Кей», перевищила 2 мільйони людей. Ця унікальна історія успіху почалася більше 50 років тому, коли Мері Кей Еш створила свою компанію Mary Kay Cosmetics. Компанія «Мері Кей» і сьогодні наслідує головним заповітам Мері Кей Еш - надихати, допомагати і надавати жінкам можливості для досягнення найбільших успіхів.

Мері Кей Еш створила свою Компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Мері Кей» реалізує свою місію - Покращувати життя жінок і дітей в усьому світі.

Відео про бізнес з Mary Kay®

Свято краси з компанією Mary Kay® у мережі магазинів a.tan та A TAN MAN

20 травня 2017 року за підтримки компанії «Мері Кей» у мережі магазинів a.tan та A TAN MAN відбулось свято краси.

Новий додаток для зміни аватарки у соціальних мережах!

Компанія Mary Kay® розробила спеціальний додаток, завдяки якому ви можете змінити аватарку, обкладинку, та поділитися фото у соціальній мережі Facebook!

Подивитися всі