Чим живе компанія "Мері Кей" в Україні та світі

Святкуючи 55-річчя, компанія «Мері Кей» входить в Топ-3 Найбільш респектабельних компаній США за версією Reputation Institute. Компанія також потрапила в топ-10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ-15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі (Euromonitor International).
Компанія Mary Kay® посіла ТОП-5 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам.
Продукція компанії «Мері Кей» представлена у майже 40 країнах світу. 

Ця унікальна історія успіху почалася 55 років тому, коли Мері Кей Еш створила свою компанію Mary Kay Cosmetics. Компанія «Мері Кей» і сьогодні наслідує головним заповітам Мері Кей Еш - надихати, допомагати і надавати жінкам можливості для досягнення найбільших успіхів.

Мері Кей Еш створила свою Компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Мері Кей» реалізує свою місію - Покращувати життя жінок і дітей в усьому світі.


Відео про бізнес з Mary Kay®

MARY KAY® - ОФІЦІЙНИЙ BEAUTY-ПАРТНЕР «ГОЛОСУ КРАЇНИ»

«Мері Кей (Україна)» продовжує ефективну співпрацю з одним із найрейтинговіших шоу нашої країни – «Голос країни»!

MARY KAY® СТАЛА «КРАЩОЮ КОМПАНІЄЮ-2018» ЗА ВЕРСІЄЮ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПРЯМИХ ПРОДАЖІВ SELDIA

Компанія «Мері Кей» була удостоєна престижної нагороди «Краща компанія-2018» (Best Company) за підсумками голосування ради директорів та інших членів Європейської Асоціації прямих продажів Seldia на святкуванні п'ятдесятиріччя діяльності Асоціації в Брюсселі, Бельгія.

Подивитися всі