Скажи «Я можу!»

Кажуть, улюблену справу не можна назвати роботою. А якщо залишається час на сім'ю, подорожі, шопінг і хобі, то таку справу можна назвати тільки мрією!
І ти можеш її здійснити!

Як почати бізнес

Хочеш змінити сферу діяльності чи просто бажаєш мати додатковий дохід? Потребуєш більше часу на спілкування з родиною, друзями чи просто на себе? Будуй успіх так, як сама цього бажаєш з надійною підтримкою тисячі однодумниць!

Все про початок успішного бізнесу з Mary Kay®.

Покладайся на перевірену бізнес-модель, яка допомагає жінкам отримувати додатковий дохід, можливості вибору та справжню красу зсередини.

Отримай всю інформацію >

Дохід та визнання

Бізнес Консультантки з краси є дуже гнучким. Лише ти вирішуєш, який рівень доходу тобі потрібен та скільки часу приділятимеш своєму бізнесу. Компанія надасть тобі всі необхідні інструменти для особистого розвитку в бізнес-сфері, які допоможуть залишатися ефективною та організованою.
ТВІЙ потенціал — наша місія!

Ти можеш отримувати дохід, починаючи з першого дня співпраці з Компанією завдяки знижці Консультанта та доходу від продажу кожного засобу Mary Kay®. Рухаючись далі сходинками кар’єри, розвиваючи свою команду, а згодом створюючи власну Бізнес-Групу, ти отримуєш можливість суттєво збільшити свій дохід і заробляти стільки, скільки хочеш саме ти, працюючи при повній або частковій зайнятості.

Одна з нагород за роботу ­­– це визнання у вигляді розкішних поїздок в різноманітні країни світу, прикрас (легендарний Джміль з діамантами може стати твоїм) та вишуканих аксесуарів. ТОП Лідери Компанії мають можливість їздити на статусному автомобілі – рожевому Audi A6.

І пам’ятай – тільки ти визначаєш потенціал свого доходу!

Якісна продукція

Філософія Mary Kay® проста: ми дотримуємося всіх стандартів якості, адже маємо потужну базу експертів у галузі досліджень, науки, якості та безпеки. Корпорація Mary Kay Inc. витрачає мільйони доларів і проводить понад 500,000 тестів, щоб переконатися у якості своєї продукції.

Ти отримуєш косметику в комплексі з індивідуальним підходом та персональними рекомендаціями. Це косметика, яку ти можеш спробувати перед тим, як купити та повернути у разі незадовільного для тебе результату.

Дізнатися більше про виробництво і розробки ►

Компанія з історією

Мері Кей Еш створила свій бізнес з мрією — надихати жінок. Сьогодні Mary Kay® — це топ-бренд у сфері краси з продажами більше 4 мільярдів доларів США в 35 країнах світу.

Протягом більше 50 років можливості компанії допомогли жінкам відкрити додатковий дохід, визнання і справжню внутрішню красу.

Mary Kay – бренд #1 прямого продажу засобів за шкірою та декоративної косметики у світі
Mary Kay Україна - Компанія року 2023
Mary Kay Україна отримала нагороду «Вибір року 2023»

Дізнатися більше про Компанію

Соціальна діяльність

Мері Кей Еш заснувала Компанію за принципом Золотого Правила і підкреслила важливість допомоги іншим. Золоте Правило є частиною спадщини Мері Кей Еш, і це велика честь продовжувати місію покращувати життя жінок у всьому світі. Завдяки програмам «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» і «ЗБЕРІГАЮЧИ РЕСУРСИ» ми з гордістю можемо стверджувати, що наші цінності відповідають нашим діям: підтримці організацій, які розширюють права і можливості жінок, а також зменшують навантаження на ресурси Землі.

Ми присвячуємо частину продажів нашої продукції високій меті – допомозі і підтримці жінок і дітей у всьому світі. Кожен день ми намагаємося робити цей світ кращим, щасливішим, красивішим. І це можливо тільки завдяки твоїй допомозі!

Дізнайся, як ти допомагаєш нам зробити світ кращим ►

Спробуй 

Перед прийняттям рішення про бізнес з Mary Kay, спробуй стати Господинею класу з краси - так ти дізнаєшся як працює Незалежна Консультантка з краси.

Господиня класу – це дівчина, яка допомагає Консультантці з краси організувати та провести б’юті зустріч для своїх подруг і отримує за це заохочувальний подарунок.

Дізнатися більше про Господиню Класу ►

Пройди тест

Використовуй свої таланти, щоб почати бізнес правильно.

Розкрий свої здібності, і тоді ти зможеш знайти більше, ніж просто роботу – ти зможеш знайти своє покликання!

Пройди тест >

Надихайся історіями жінок, які змогли!

Історії нас надихають, направляють, створюють емоційний зв'язок та будують розуміння, яке об'єднує. Дізнайся про шлях жінок, які обрали бізнез з Mary Kay. 

Ти також можеш поділитися власною історією:

  1. Поділись своєю історією з Mary Kay за допомогою відео чи фотопублікації в Instagram чи Facebook.
  2. У тексті до публікації постав хештег #marykay_ukraine, щоб твою історію змогли побачити всі!
  3. Відміть офіційний канал @marykay_ukraine та отримай шанс побачити свою публікацію у соціальних мережах та на офіційному сайті Компанії "Мері Кей (Україна)"!