Що таке метод прямого продажу


Компанія Mary Kay працює за методом прямого продажу. Це означає, що підбір та продаж косметики Мary Kay®  здійснюються лише через Незалежних Консультанток з краси шляхом проведення безкоштовних Класів з краси та консультацій.

Це допомагає уникнути кілька рівнів дистриб’юторів, і, як результат, знизити вартість продукції для кінцевого споживача. А послуги Консультантки є своєрідним бонусом до продукції чудової якості та широкого асортименту, що пропонується.

Що таке Клас з краси?

Клас з краси – це зустріч, на якій Незалежна Консультантка з краси у легкій та невимушеній атмосфері знайомить гостей з правилами догляду за шкірою та секретами красивого макіяжу з використанням засобів Mary Kay®.

На Класі з краси гості мають можливість:

Все це є унікальною конкурентною перевагою, яку надають своїм клієнтам Консультантки з краси!

Які ще існують формати зустрічей з Консультанткою?

Мікропаті — це короткий за часом тематичний міні-Клас з краси, що поєднує в собі експрес-знайомство з продукцією, створення яскравих образів та індивідуальний підхід, який так полюбляють клієнтки Mary Kay! 

1 тема + ти (+ твоя подруга) + 30 хвилин + Консультантка
=
Неймовірні фото та пости в
Instagram

Онлайн-Клас з краси — це онлайн-версія Класу у будь-якій соціальній мережі чи на сучасній онлайн-платформі. Сьогодні віртуальні вечірки як ніколи актуальні! Ти можеш будь-де підключитися до онлайн-Класу  і разом з іншими гостями отримати консультацію - як правильно доглядати за шкірою та як створювати сучасні трендові макіяжі  для себе!

Індивідуальні консультації — це зустріч один-на-один з Консультанткою, де ти, як і на Класі, можеш спробувати косметику Мary Kay®, познайомитися з новинками та отримати індивідуальні б’юті-поради.


Усі зустрічі — безкоштовні і не
зобов'язують тебе до покупки!

Спробуй себе у ролі Господині Класу з краси. Доторкнись до світу Mary Kay та отримай подарунки!

Хто така Господиня Класу і як нею стати?

Господиня Класу – це дівчина, яка допомагає Консультантці з красу організувати та провести б’юті зустріч (Клас з краси чи мікропаті) для своїх подруг і отримує за це заохочувальний подарунок – косметику Мary Kay®  та/або можливість придбати її за суперціною!

Хто може стати Господинею К'ласу?

Будь-хто! Адже у кожної сучасної панянки в будь-якому віці є подруги та знайомі, які з радістю погодяться відвідати б’юті-вечірку Mary Kay. Хочеш спробувати?

З чого почати? Все просто!

  1. Разом з Консультанткою оберіть час, місце та формат зустрічі, які найкраще пасуватимуть вам з подругами.
  2. Визначте список гостей і запросіть їх до себе додому. Ви можете зустрітися також в кафе, в коворкінгу або онлайн – там, де зручно і затишно!
  3. Про решту – подбає Консультантка.

Буде легко, пізнавально та весело!

Знайди Незалежну Консультантку з краси просто зараз 

Є питання?

Зв'яжись з Консультанткою з краси, щоб отримати всю інформацію щодо проведення Класу.

Знайти Консультанта з краси

Запишись на Клас!

Почнімо? Обирай подарунки, дату, і запрошуй подруг!

Зв'язатися з Консультантом з краси