Корисні статті: поради та актуальні тренди

Як правильно підібрати колір тональної основи? Який пензель для макіяжу краще обрати? Як створити ідеальні брови? Який трендовий макіяж цього сезону?

Тут ти можеш знайти відповіді на ці та інші питання — від  б’юті-трендів та покрокових інструкцій для створення макіяжу до порад при виборі засобів декоративної косметики.

 

Читай, обирай та купуй в форматі онлайн!

Діджиталізація — невід’ємна складова сучасного світу. Гортай сторінки «Інтерактивного каталогу» та детально знайомся із запропонованою продукцією. Ти можеш це робити у будь-який час із будь-якого свого девайсу – смартфону, планшету чи персонального комп’ютеру. Головне — мати стабільне інтернет-з’єднання, щоб відчути усі переваги нашого онлайн-каталогу.

Хочеш спробувати, чи пасуватиме тобі відтінок тіней чи помади? Не проблема! Заходь у розділ MirrorMe Web, або завантажуй мобільний додаток, та протестуй декоративний засіб у віртуальному просторі. Все, що тобі потрібно – камера з високою роздільною здатністю та гарне природнє освітлення.

 

Твій потенціал — наша місія

Твій потенціал завжди є основним пріоритетом в Компанії «Мері Кей». Дізнайся про це детальніше у розділі «Наша місія».

 

Ще одна гарна порада для тебе!

Хочеш дізнатися більше цікавинок про б’юті-рутину? Який догляд за шкірою пасуватиме тобі найбільше? Або хочеш долучитися до команди Б’юті-експерток? Тоді зв’яжись зі своєю Незалежною Консультанткою з краси та отримай персоніфіковану консультацію з усіх важливих тем зі світу краси.

Знайди Незалежного Консультанта з краси просто зараз 

Косметика у зручний час зручним способом

  • З Mary Kay® ти обираєш час i мiсце
  • Отримуй доставку вдома, на роботi чи у кафе неподалік :)
  • Замовляй онлайн, по телефону чи при особистiй зустрiчi
Дiзнатися бiльше

Продукцiя, яка тобі потрiбна. Сервiс, на який ти заслуговуєш

  • Ексклюзивнi покупки у Консультантiв з краси 
  • Персональний сервiс та рекомендацiї
  • Образи, якi личимуть саме тобі
Знайти Консультанта з краси