Як наносити консилер правильно?


Консилер може стати невід'ємною складовою твоєї косметички! Правильна формула засобу здатна освітлювати кола під очима та маскувати все: від акне та пігментних плям — до почервоніння чи гіперпігментації. 

Але для того, щоб досягти всієї цієї магії, варто правильно наносити засіб!
Використаєш забагато засобу або забудеш розтушувати чи нанесеш не той відтінок — і ти лише привернеш увагу до певних елементів на обличчі, а не допоможеш їм сховатися на задньому плані. З нашої статті ти дізнаєшся найкращі поради візажистів щодо правильного використання консилера.

Вирівнювальна основа "Мері Кей" розміщена на мармуровій стільниці у ванній кімнаті поряд із тональним кремом, мінеральною пудрою, пензлем для макіяжу та сукулентом.

Порада #1: Праймер

Важливість цього кроку полягає в тому, що нанесення праймера не лише продовжує носіння макіяжу, але й також допомагає приховати вм'ятини та недоліки текстури шкіри, створюючи рівний тон.
Модель "Мері Кей" з наполовину рожевим та наполовину русявим волоссям упевненим поглядом дивиться в камеру, підклавши руки під підборіддя.

Порада #2: Використовуй консилер ПІСЛЯ тонального засобу

Певно, ти чула суперечливі поради стосовно цього, однак ми тут саме для того, щоб розставити всі крапки над "і": консилер наносять після тонального крему. Чому? Шар тональної основи вже виконує всю основну роботу по вирівнюванню тону шкіри. І тільки у випадку, якщо в тебе залишилися плями чи проблемні зони після нанесення тонального засобу, скористайся консилером, який слугуватиме додатковим засобом для вирівнювання тону.
Відкритий тюбик Коректору для шкіри навколо очей Mary Kay сфотографований разом із аплікатором та пензликом для макіяжу кремового кольору на рожевому тлі із мазком засобу.

Порада #3: Висвітли, а ПОТІМ замаскуй темні кола під очима

Давай визнаємо: важко приховати темні кола під очима. Особливо це стосується тих людей, кому це передається спадково. Адже незалежно від кількості годин сну, після пробудження темні плями та синці нікуди не зникають. Також це стосується тих, чия шкіра схильна до гіперпігментації, адже найменше тертя очей одразу збільшує інтенсивність темних плям під очима. Якщо ти втомилася чути сторонні коментарі стосовно твоєї "постійної втомленності", то знай, що ця боротьба реальна. Просто додай до свого макіяжу коректор та консилер, які допоможуть висвітлити темні кола.

Корекція кольору відрізняється від маскування недоліків. Трохи теорії з підбору правильного тону консилеру: оскільки темні кола під очима мають відтінки синього, то для його нейтралізації використовуй протилежний йому колір, в даному випадку помаранчевий або персиковий.

Нанеси світло-бежевий відтінок Коректора для шкіри навколо очей безпосередньо на те місце, яке хочеш відкорегувати. Після цього акуратно розтушуй засіб за допомогою Пензля для нанесення кремових тіней Mary Kay® або загостренного края вологого Спонжа б'юті-блендер Mary Kay® для делікатного нанесення та запобігання розтягуванню шкіри. Спочатку нанеси три-п'ять крапель коректора, потім поступово додавай за необхідності. Додати засіб набагато легше, ніж прибрати зайве. Дай коректору декілька секунд, щоб вібратися, перш ніж переходити до наступного кроку.

Тепер необхідно вирівняти тон шкіри обличчя, співставивиши його з відтінком зони під очима. Для цього додай шар Маскувального засобу Perfecting Concealer™, обравши відтінок на один-два тони світліше за колір твоєї шкіри. Гарно розтушуй плоскою стороною пензля або безіменним пальцем м'якими рухами. Чому саме безіменним? Це найслабший палець, який не дасть тобі сильно тиснути на шкіру. Не розтирай засіб, оскільки можеш випадково стерти його. Додай ще шар засобу, якщо в цьому є необхідність.

Ще один лайфхак щодо консилера: нанось засіб там, де починаються темні кола — рухайся від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, поступово додаючи консилер там, де темні плями ще помітні. Додай ще трохи засобу у зовнішні кутки очей, щоб висвітлити їх та візуально припідняти. І після цього — гарно розтушовуй, згладжуючи межі. 

Дай консилеру та маскувальному засобу підсохнути, переконайся, що края гарно розтушовані та створюють рівномірний тон.

Маленький бонус: технологія розсіювання світла, яка входить до формули засобу, допомагає приховати невеликі зморшки та вікові лінії, оптично виправляючи недоліки.

Відкрита баночка рожевих гідрогелевих патчів під очі "Мері Кей" сфотографована поруч із групою кубиків льоду на рожевому тлі.

Порада #4: Будь обережною з набряками під очима

Якщо у тебе є темні кола під очима чи набряки, буде доречно попіклуватися про цю зону ще перед нанесення будь-якого макіяжу, оскільки консилер може навпаки додати візуального акценту на набряклій шкірі.

Почни зі зволоження, заспокоєння та зняття набряків за допомогою Гідрогелевих патчів під очі Mary Kay®. Тримай їх у холодильнику — це подарує патчам додаткової прохолоди. Після того, як ти максимально заспокоїш шкіру патчами, нанеси крем для очей, а вже після цього — макіяж, щоб додатково висвітлити темні кола та приховати недоліки.

Відкрита баночка напівпрозорої розсипчастої пудри Mary Kay сфотографована з пудрою, що розсипається поруч із пензлем для макіяжу, що наноситься на всю поверхню, на двоколірному рожевому тлі.

Порада #5: Зафіксуй консилер

Після того, як консилер буде повністю розтушований, нанеси легкий шар Прозорої розсипчастої пудри за допомогою Пензля для нанесення пудри Mary Kay®. Обережно занурь пензлик у пудру, струси надлишки та припудри обличчя.

Для додаткової стійкості макіяжу та більш щільного шару пудри, ти можеш скористатися також Спонжем б'юті-блендером Mary Kay®. Дай засобу 5-10 хвилин, щоб зафіксуватися, а потім прибери надлишки з обличчя за допомогою Пензля для нанесення пудри.

Баночка Шовковистої пудри Мері Кей розміщена на мазках двох відтінків пудри поруч із Пензлем для нанесення пудри Mary Kay® на рожево-білому тлі.

Порада #6: Приховай прищики, рубці та пігментні плями

Щоб приховати окремі недоліки, нанось засіб точково за допомогою аплікатора та розтушовуй його безіменним пальцем. Кількох легких доторків пальцем буде достатньо. Якщо ти намагаєшся замаскувати великий прищик чи пляму, використовуй пензлик із тонким кінчиком, щоб зовнішні края консилера злилися із тоном шкіри. І не забудь зафіксувати консилер. Для цього нанеси тонкий шар пудри для фіксації макіяжу у відповідному до твоєї шкіри відтінку. Використовуй великий пухнастий пензель для розтушовування засобу.
Латиноамериканська брюнетка посміхається, тримаючи перед обличчям пензлик для макіяжу Mary Kay.

Порада #7: Думай нестандартно

Ми вже згадували про це раніше, однак варто повторити: консилер — один із найуніверсальніших засобів, які слід мати в своїй косметичці. Ось ще декілька його чудових переваг:

Консилер підкреслює форму губ. Якщо хочеш отримати яскравий відтінок на губах, нанеси консилер вздовж зовнішнього контуру. Це приховає недоліки та додасть акценту саме на кольорі засобу на губах.
Консилер може замінити основу під тіні. Якщо в тебе майже закінчилась основа під тіні, то на допомогу прийде саме консилер. Пальчиками легко розтушуй засіб на повіках перед нанесенням тіней.
Консилер забезпечує природній вигляд. Хочеш висвітлити деякі ділянки на обличчі, не додаючи зайвого мерехтіння? Візьми світліший від твого тону шкіри відтінок консилера та використай його як хайлайтер для вилиць, чола, перенісся чи надбрівної дуги.