Продукція, якій можна довіряти. Компанія, якій можна вірити
 

В 1963 году Мэри Кэй Эш основала свою Компанию на важных для себя ценностях, которыми руководствовалась всю свою жизнь: целостность, честность и непоколебимая вера в Золотое Правило. Сегодня эти ценности являются основой всего, что мы делаем. Мы руководствуемся ими и при разработке нашей продукции, способной пробудить истинную внешнюю и внутреннюю красоту женщины. Наша философия проста – мы отвечаем за каждое обещание, которое даем. Мы гордимся высоким качеством нашей продукции и ее эффективностью. Именно поэтому миллионы женщин сегодня говорят: «Я люблю мій світ «Мері Кей»!

Ми прислухаємося до того, чого хочуть жінки
 

Спілкування з жінками всього світу допомагає нам зрозуміти, що важливо для них і дає нам можливість постійно пропонувати їм продукцію, яка задовольняє їх найвищі вимоги і приносить задоволення від застосування. Щорічно тисячі жінок у різних країнах світу використовують і оцінюють продукцію Mary Kay® під наглядом експертів в області догляду за шкірою.

Подібні дослідження дозволяють нам встановити ефективність формули кожного засобу і упевнитися в тому, що наша продукція задовольняє індивідуальні потреби жінок. Таким чином, ми можемо визначити не тільки продукцію, якої жінки потребують сьогодні, але й розробити продукцію, яка буде затребуваною завтра.

Безпека продукції - наше основне завдання

 
 
Компанія «Мері Кей Інк» інвестує мільйони доларів у дослідження. Щорічно проводиться більше 500 000 тестів, щоб переконатися, що кожен окремий інгредієнт і готовий продукт відповідають найвищим стандартам безпеки, якості та ефективності. Ми розуміємо, що можуть існувати різні точки зору щодо безпеки інгредієнтів, і що деякі думки можуть бути результатом неповної інформації та її неточною інтерпретації. Ми хочемо, щоб наші клієнти знали, що в компанії «Мері Кей» ухвалення рішень про використання кожного інгредієнта базується не на окремій думці, а на наукових фактах. Ми покладаємося на результати поглиблених наукових досліджень і співпрацюємо з незалежними медичними експертами, щоб бути впевненими в безпеці та ефективності нашої продукції. У цьому напрямку ми робимо набагато більше того, що офіційно вимагається регулюючими органами у всьому світі.
 

Незалежні медичні експерти відіграють визначальну роль в розробці продукту

 
 
Компанія «Мері Кей Інк» співпрацює з провідними дерматологами, офтальмологами та іншими фахівцями в галузі медицини, які працюють у медичних установах чи ведуть приватну практику в різних країнах світу. Завдяки такій співпраці, постійним дослідженням і оцінкам досягнень в області застосовуваних технологій, наукові співробітники Дослідницького центру «Мері Кей Інк» здатні створювати продукцію світового рівня.

Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені на 100%

 
 
Ми віримо, що задоволеність клієнта - це не разова подія, а прихильність на все життя. Компанія «Мері Кей Інк» прагне надати зрозумілу, авторитетну, чітку інформацію про безпеку та ефективність продукції, яка забезпечить клієнту впевненість у зробленому ним виборі. Тому Компанія відповідає за всю продукцію, що продається Незалежними Консультантами з краси, надаючи 100% гарантію задоволеності якістю.

Компанія «Мері Кей Інк» не підтримує політику тестування продукції на тваринах

 
 
Компанія «Мері Кей Інк» активно виступає за повне скасування випробувань продукції на тваринах і за використання альтернативних методів підтвердження безпеки інгредієнтів та готової продукції. Ми не тестуємо свою продукцію та інгредієнти на тваринах, не просимо інших зробити це від нашого імені, крім тих випадків, коли це обов'язкова вимога закону. Вже понад двадцять років ми залишаємося світовим лідером у пошуку альтернативних методів дослідження безпеки продукції. І сьогодні ми продовжуємо співпрацю зі світовими регуляторними органами, відповідальними за безпеку косметичної продукції, з організаціями із захисту тварин і з передовими дослідниками методів альтернативних випробувань.

Компанія «Мері Кей Інк» активно виступає за сталий розвиток довкілля

 
 
Шляхом просування і впровадження видів діяльності, що забезпечують збереження навколишнього середовища, так як цим ми впливаємо на якість життя не тільки своїх сучасників, а й майбутніх поколінь людей. Ми взяли на себе зобов'язання залишити сприятливу екологічну спадщину шляхом запобігання забрудненню навколишнього середовища, збереження ресурсів, дотримання нормативних вимог і постійного поліпшення стану нашого довкілля.