Вітамін С чудово підходить для шкіри. Так само як вітамін Е. Склади їх разом, і ти отримаєш щось справді надзвичайне. Це неймовірне поєднання двох супер-антиоксидантів лежить в основі Живильної сироватки C+E TimeWise®. Використовуй її щодня для більш здорової, пружної та сяючої шкіри.

Подаруй своїй шкірі потрійну порцію вітамінів

 

Живильна сироватка C+E TimeWise® вирішує проблему старіння шкіри завдяки спеціальній технолоії інкапсуляції: в основі знаходиться чистий вітамін С, який зовні вкритий субстанцією з мікросферами, що містять вітамін Е. Така будова дає гарантію, що обидва вітаміни вивільнятимуться разом та у дозованій кількості, що зоптимізує їхню динамічну взаємодію. Крім того, з цієї потужно. сироваткою ти отримаєш не один джерело вітаміну С — а цілих ТРИ.

Mary Kay ingredient image encapsulated Vitamin C + Vitamin E

Чистий вітамін C + E
Подвійний захист від передчасного старіння шкіри.

Mary Kay ingredient image amla fruit extract

Екстракт амли
Цінне рослинне джерело вітаміну С.

Mary Kay ingredient image oil-soluble vitamin C derivative

Олієрозчинний вітамін С
Проникає в глибинні шари шкіри.

Реальні результати через 4 тижні використання сироватки

Всі люблять бачити помітні результати, і ця сироватка для обличчя це забезпечить. У незалежному клінічному дослідженні учасники відмітили, що їх шкіра стала більш еластичною та сяючою вже за чотири тижні! (І ще кращі результати згодом.)

Реальні жінки. Реальні результати

 

Подивись на результати, які можна отримати через 8 тижнів використання Живильної сироватки C+E TimeWise®. Твої власні результати можуть відрізнятися від представлених нижче на фотографіях .

Відчуй переваги. Подивись на результат.

Відчуй миттєвий результат від нових Гідрогелевих патчів під очі Mary Kay®. Вони зволожують, охолоджують, пом'якшують та знімають набряки під очима. Всього 20 хвилин, і ти отримаєш зволожену, більш гладеньку шкіру під очима, а обличчя виглядатиме відпочившим та свіжим.

Як використовувати


Відкрий банку та зніми захисний диск. Щоб легко відділити патчі один від одного, використовуй пластмасовий міні-шпатель, який входить до комплекту. Розмісти гелевий півмісяць безпосередньо під око, зафіксувавши його легкими постукувальними рухами. Повтори цю процедуру під другим оком. Щільно накрий патчі, що залишилися, диском, поклади міні-шпатель та закрути кришку. Насолоджуйся приємною прохолодою під очима протягом 20 хвилин. Зніми патчі. Не використовуй їх повторно. Обережно прибери надлишки зі шкіри. Використовуй два рази на тиждень.

Як використовувати гідрогелеві патчі?

Все про очі

Використання крему для очей є важливою частиною процедури догляду за шкірою, оскільки перші ознаки старіння шкіри з'являються саме в області навколо очей. Прояви любов до своїх очей, поєднуючи ефективні процедури з ніжними дотиками до шкіри.

 

Основний догляд

Не забувай, що патчі є доповненням до щоденного догляду з кремом, але не його заміною.
Mary Kay is your skin care expert with millions of Independent Beauty Consultants around the world.

Протестовані, перевірені
та зроблені з любов'ю

А ти знала?