Сироватки-концентрати Mary Kay Clinical Solutions™

Підними догляд за шкірою на новий рівень із бустерами від Mary Kay!
Сироватки-концентрати (бустери) — це дерматокосметичні засоби з потужними інгредієнтами, які вирішують конкретні проблеми шкіри. Вони створенні для підсилення переваг від твого щоденного догляду за шкірою.

Сироватки-концентрати та Набір Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 на тлі хімічних колб

Сироватки-концентрати Clinical Solutions™ — це унікальна комбінація потужних інгредієнтів, наукова доведена ефективність, абсолютна безпечність та вражаючий ефект! Це засоби, які ти можеш додати до свого щоденного догляду за шкірою для вирішення конкретних проблем шкіри. Кожна крапля – це нове й нове розкриття потенціалу шкіри та наближення до результату, від якого ти будеш у захваті.
  • Сироватка-концентрат для зменшення зморшок "С + ресвератрол"
  • Сироватка-концентрат для зволоження шкіри "Гіалуронова кислота + цераміди"
  • Сироватка-концентрат для освітлення пігментації "Ферулова кислота + ніацинамід"
  • Сироватка-концентрат для відновлення шкіри "PHA+AHA кислоти"
Сироватка-концентрат для зменшення зморшок "С + ресвератрол"

Зменшення видимості зморшок та вікових ліній за допомогою дерматокосметичних рішень

Вікові лінії та зморшки можуть з'являтися на обличчі через надто активну та виразну міміку, вплив навколишнього середовища та просто з плином часу, оскільки це природній процес старіння. Однак ти можеш помітно зменшити їхню видимість за допомогою Сироватки-концентрату для зменшення зморшок "С + ресвератрол" — потужного коплексу трьох компонентів, що боряться зі зморшками:

ВІТАМІН С (аскорбінова кислота) — 10%
Антиоксидант: бореться з вільними радикалами, що викликають старіння шкіри, а також має властивості освітлювати пігментацію, зміцнювати шкіру, стимулюючи колаген. Посилює дію інших вітамінів, зокрема вітамінів А та Е.

РЕСВЕРАТРОЛ — 0,1%
Потужний антиоксидант, який цінується не лише за здатність боротися із видимими ознаками старіння шкіри, а й захищати її поверхню. Він підтримує природне вироблення шкірою білків колагену та еластину та допомагає захиститися від руйнування колагену. Також допомагає захистити шкіру від УФ-променів, які сприяють передчасному старінню шкіри.

АЦЕТИЛГЕКСАПЕПТИД-8
Зменшує зморшки, відновлює шкіру, підтримує природний рівень колагену та еластину.

Сироватка-концентрат для зволоження шкіри "Гіалуронова кислота + цераміди"

Підсилення зволоження шкіри за допомогою гіалуронової кислоти подвійної сили

Віднови три критичні фактори зволоження та підтримай захисний бар'єр шкіри за допомогою Сироватки-концентрату для зволоження шкіри "Гіалуронова кислота + цераміди"! Пам'ятай, що вікові лінії та зморшки стають більш помітними при нестачі зволоженності шкіри.

ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА (гіалуронат натрію) — 0,25%
Потужний зволожувальний компонент, що утримує молекулу води та дарує шкірі пружний і здоровий вигляд. Дві форми гіалуронової кислоти – подвійна дія у боротьбі із сухістю: низькомолекулярна зволожує шкіру зсередини, проникаючи у роговий шар, а високомолекулярна надає пружності та захищає шкіру зовні.

ЦЕРАМІДИ
Важливий компонент рогового шару, що допомагає утримувати вологу у шкірі та підтримувати її бар’єрну функцію.

ЕКСТРАКТ ВЕРБЕНИ ЛІКАРСЬКОЇ
Рослинний компонент, що впливає на природну здатність утримувати вологу, покращує гідратацію та бар’єрну функцію шкіри. Посилює природний зволожувальний фактор (NMF — молекули епідермісу, що відповідають за збереження та утримання вологи шкірою).

Підсилення сяйва шкіри з ніацинамідом

Додай до своєї б’юті-рутини Сироватку-концентрат для освітлення пігментації «Ферулова кислота + ніацинамід» та насолоджуйся рівномірним сяючим тоном обличчя без надмірної пігментації. Нерівний тон шкіри є результатом нерівномірного вироблення меланіну. Це викликано внутрішніми факторами, як-от старіння або гормони, і зовнішніми факторами, серед яких пошкодження сонцем і забруднення, через які шкіра може виглядати набагато старшою, ніж вона є. Тріо перевірених інгредієнтів для освітлення шкіри здатне подарувати рівномірний тон без пігментації.

ФЕРУЛОВА КИСЛОТА – 0,25%
Потужний антиоксидант, який захищає шкіру від впливу зовнішніх факторів, що можуть призвести до гіперпігментації. Ферулова кислота допомагає запобігти утворенню вільних радикалів на шкірі, а її заспокійливі властивості зменшують нерівний тон шкіри та роблять її яскравішою.

НІАЦИНАМІД (вітамін B3) – 3%
Одна з двох основних форм вітаміну B3, ніацинамід, є важливим живильним елементом та визнаний у світі, як головна суперсила для освітлення шкіри
• Ніацинамід значно зменшує темні плями на шкіри та посилює шкірний бар’єр
• Є антиоксидантом, який бореться з причинами зміни кольору, сприяє рівному тону шкіри та робить її більш сяючою

ЕКСТРАКТ МОРСЬКОЇ КВАСОЛІ (рослинні амінокислоти) – 3%
Завдяки технології отримання інгредієнтів, запатентованій «Мері Кей», було виявлено та ідентифіковано екстракт темно-морської квасолі за його освітлювальну здатність.
• Доведено, що екстракт темно-сірої квасолі значно покращує яскравість шкіри
• Він також зменшує видимий контраст темних плям і покращує загальний вигляд нерівного тону шкіри.
Сироватка-концентрат "РНА+АНА кислоти"

Прискорення оновлення шкіри за допомогою подвійних кислот

Шкіра людини в середньому оновлюється кожні 30 днів. Однак з віком цей процес сповільнюється, частина мертвих клітин тривалий час лишається на шкірі, що призводить до її тьмяності та шорсткості.

Сироватка-концентрат для відновлення шкіри «PHA+AHA кислоти» прискорює поверхневе оновлення шкіри та м’яко розчиняє мертві клітини за допомогою потужної дії гідроксикислот, а також гліцерину, що відновлює шкіру, даруючи їй гладкість та сяяння.

ПОЛІГІДРОКСИКИСЛОТА (PHA) (Глюконолактон) – 5,0%

Друге покоління технології гідроксикислот, полігідроксикислота (PHA), має більший молекулярний розмір, ніж альфа-гідроксикислота, тобто вона працює виключно на поверхні, забезпечуючи ніжне, але ефективне відлущування.

Кількість полігідроксикислоти у формулі була спеціально підібрана, щоб залишалась саме на поверхні шкірі. Вона допомагає покращити сяйво та зовнішній вигляд текстури шкіри, розриваючи зв’язки між відмерлими клітинами, щоб прискорити відлущування верхнього поверхневого шару шкіри.

АЛЬФА-ГІДРОКСИКИСЛОТА (АНА) (Гліколева кисллота) – 3,9%

Маючи набагато менший молекулярний розмір порівняно з полігідроксикислотою, альфа-гідроксикислота (AHA) легко проникає через верхні поверхневі шари шкіри, прискорюючи глибше відлущування.

Альфа-гідроксикислота допомагає прискорити оновлення та відлущування шкіри, розриваючи зв’язки між мертвими клітинами шкіри на багатьох поверхневих шарах.

Ця незмивна кислота також допомагає покращити сяйво та зовнішній вигляд текстури шкіри, роблячи її більш гладенькою.

ГЛІЦЕРИН

Гліцерин, що сприяє відновленню шкіри, є природною сполукою, отриманою з овочів та служить ідеальним доповненням до потужного поєднання двох відлущувальних гідроксикислот.

Гліцерин широко використовується як зволожувач завдяки своїй здатності притягувати до себе воду та сприяти підвищенню рівня вологи у верхніх шарах шкіри.

 

Набір Mary Kay Clinical Solutions™ Ретинол 0.5

Набір Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 — дерматокосметичні засоби, які перетворюють твою шкіру, покращуючи її стан здоров'я та зовнішній вигляд.

Dermatologists’ Council Seal

Схвалено радою дерматологів

При розробці колекції Clinical Solutions™ Компанія «Мері Кей» вийшла за рамки звичайного процесу перевірки безпеки продукції і для допомоги в перевірці формули та інгредієнтів надала доступ до зовнішньої консультативної групи дерматологів, сертифікованих радою США. Група складається з дерматологів, відібраних за їхню багаторічну наукову та професійну практику по догляду за шкірою, проведення та аналіз клінічних випробувань, а також наукову підтримку формул та інгредієнтів.

Вісім тижнів на тренування шкіри

Тільки починаєш використовувати в своєму б'юті-догляді висококонцентрований ретинол?1 Компанія «Мері Кей» розробила унікальний восьмитижневий протокол ретинізаціі, який допоможе мінімізувати потенційний дискомфорт, який може виникнути після введення до режиму догляду концентрованого ретинолу. Протокол був розроблений спільно з дерматологами, щоб підтвердити вражаючі результати від використання цього засобу, незалежно від віку, етнічної приналежності або типу шкіри споживача. До Набору входять Сироватка ретинол 0.5 та Відновлювальне молочко для обличчя із заспокійливим ефектом. Частота використання засобів збільшується поступово, що дозволяє максимально нівелювати можливий дискомфорт.

Image of Clinical Solutions™ Retinol 0.5 and Calm+Restore Facial Milk on stair steps

Тиждень 1 + 2: Використовуй Сироватку Mary Kay Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 один раз на тиждень, змішавши її з Відновлювальним молочком для обличчя із заспокійливим ефектом

Тиждень 3 + 4: Використовуй Сироватку Mary Kay Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 один раз на тиждень, після цього скористуйся Відновлювальним молочком для обличчя із заспокійливим ефектом

Тиждень 5 + 6: Використовуй Сироватку Mary Kay Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 два рази на тиждень, після цього скористуйся Відновлювальним молочком для обличчя із заспокійливим ефектом

Тиждень 7 + 8: Використовуй Сироватку Mary Kay Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 три-п'ять разів на тиждень, після цього скористуйся Відновлювальним молочком для обличчя із заспокійливим ефектом

Після завершення процесу ретинізації можна підсилити свої результати, додавши до ранкової процедури Сироватку-концентрат для зменшення зморшок "С + ресвератрол" або змінювати по черзі вечірнє нанесення з Сироваткою Clinical Solutions™ Ретинол 0.5. Або ж можна використовувати Сироватку-концентрат для освітлення пігментації "Ферулова кислота + ніацинамід" разом із Бустером "Гіалуронова кислота + цераміди".
 
 
Якщо твоя мета — оновити текстуру шкіри, скористайся Сироваткою-концентратом для відновлення шкіри "PHA+AHA кислоти". 
Не рекомендується використовувати разом із цим бустером Сироватку Clinical Solutions™ Ретинол 0.5.
 

Вісім тижнів до отримання приголомшливого результату!

Clinical Solutions™ Ретинол 0.5 бореться зі зморшками, знебарвленням та втратою пружності, забезпечуючи видимі результати поліпшення шкіри. Крім того, в незалежному клінічному дослідженні 100% жінок підтвердили поліпшення гладкості і сяйва шкіри через вісім тижнів використання.2

Послухай думку вчених Компанії «Мері Кей»

Головний науковий співробітник Mary Kay®, Доктор Люсі Гілдеа та Директор з міжнародних косметичним досліджень та інновацій Mary Kay®, Доктор Мішель Хайнс відповідають на запитання щодо чистого висококонцентрованого ретинолу та про успішну ретинізацію шкіри.

Як замовити продукцію онлайн?

Для того, щоб замовити улюблену продукцію онлайн, необхідно виконати кілька простих кроків:

1. Зайти на сторінку обраного товару і натиснути кнопку «Перенести до кошику».
2. В кошику натиснути «Купити у Незалежного Консультанта з Краси онлайн»:

♥ Якщо у тебе немає свого Консультанта з краси, то за допомогою пошуку та допоміжних фільтрів знайди його в своєму місті.
♥ Якщо у тебе є особистий Б'юті-експерт, то в кошику слід натиснути кнопку «Оформити».

3. Обов'язково увійди або зареєструйся в систему, щоб можна було завершити покупку.
4. У вікні оформлення замовлення вкажи свої адресні переваги по доставці продукції та контактні дані.
5. Натисни «Відправити замовлення» та очікуй дзвінка від свого Незалежного Консультанта з краси найближчим часом. Вітаємо! Ти скоро станеш володаркою високоякісної продукції від Mary Kay.