Розуміння інгредієнтів засобів з догляду за шкірою

Кожен засіб з догляду за шкірою обличчя Mary Kay® - результат інноваційних технологій у поєднанні з ефективною формулою інгредієнтів у складі засобу. Саме тому ти можеш довіряти продукції, яку використовуєш для отримання реального результату. Але розуміння специфічних переваг кожного інгредієнту у складі засобу може бути дещо складним. Саме тому ми пропонуємо ознайомитись із основними складовими твоїх улюблених засобів з догляду за шкірою обличчя Mary Kay®. 

Для створення продукції, яку полюблять жінки, ми ретельно підходимо до вибору інгредієнтів. Адже вони мають величезне значення у наших інноваційних технологіях виробництва. Для усіх систем продукції: від засобів для боротьби з ознаками старіння до засобів для проблемної шкіри - наша команда шукає складники, які будуть дійсно ефективними. Враховуючи сучасну методологію, наші науковці застосовують останні технології у використанні нових інгредієнтів, після чого невтомно тестують кожну інновацію, аби переконатись у її ефективності та досягненні реальних результатів з її допомогою. 

Ці ключові інгредієнти роблять догляд за нашою шкірою ефективним. Ми хочемо, аби кожна жінка відчувала впевненість у собі та науковому підході, що забезпечує отримання реальних результатів. 

Доктор Люсі Гільдеа, Головний науковий співробітник "Мері Кей"

АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ

Активоване вугілля діє як магніт для бруду, який закупорюється в порах.


Представлений у Масці на основі вугілля для глибокого очищення шкіри Clear Proof®

РОСЛИННІ ЕКСТРАКТИ

Рослинні екстракти з квітів, фруктів та інших рослин збагачені вітамінами та мінералами, які мають позитивний вплив на стан твоєї шкіри. Збагачений поживними речовинами, драконовий фрукт відомий своїми властивостями та вмістом жирних кислот, В-комплексних вітамінів та антиоксидантів. Алое покликаний допомогти зволожити шкіру та збагатити вітаміном Е, який є популярним антиоксидантом у догляді за шкірою. Представлені у наступних продуктах:

ГЛІКОЛІЄВА КИСЛОТА

Високоефективний ексфоліант та найбільш застосовувана кислота альфа-гідроксиду (AHA). Гліколієва кислота та її властивості допомагають шкірі пришвидшити природні відновлювальні процеси.  
Представлена у наступних продуктах:

ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА

Гіалуронова кислота входить до складу матерій шкіри, але з віком її кількість зменшується. Вона допомагає шкірі залишатися еластичною, підтягнутою та підтримувати належний рівень зволоження. 

Представлена у Кремі-філері для глибоких зморшок TimeWise Repair® Volu-Fill®

ПЕПТИДИ

Пептиди можуть стати своєрідним сигналом для шкіри про те, що час розпочати важливий процес для підтримки здоров'я шкіри. 

Представлені у Наборі TimeWise Repair® Volu-Firm®

СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ РОСЛИН

Стовбурові клітини рослин активують властивості інших клітин приймати їхню первинну форму. За допомогою передових технологій, стовбурові клітини рослин використовуються у засобах з догляду за шкірою для боротьби із ознаками старіння шкіри. 

Представлені у Наборі TimeWise Repair® Volu-Firm®

РЕТИНОЛ

Ретинол - це зірка у боротьбі з ознаками старіння, адже саме він активує циркуляцію клітин та їхнє відновлення. Він також відомий своїми властивостями з активації колагену та еластану, які допомагають уникнути появу нових мімічних ліній та зморшок. 
Представлений у наступних продуктах:

  САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА

  Саліцілова кислота допомагає у боротьбі із недоліками шкіри та попереджує появу її нових пошкоджень. Вона працює як ексфоліант, що з легкістю очищує шкіру від відмерлих клітин, відкупорюючи пори та запобігаючи активізації бактерій. 
  Представлена у наступних продуктах:

    ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ 

    Два види ультрафіолетових радіоактивних сонячних променів пошкоджують шкіру, пришвидшують її старіння та підвищують ризик захворювання на рак шкіри. Якщо ти серйозно борешся із ознаками старіння шкіри, тобі просто необхідно включити до щоденного догляду засоби із вмістом сонцезахисних факторів.  
    Представлений у наступних продуктах:

      ВІТАМІН C

      Вітамін С може творити дива із шкірою. Він відомий своїм впливом на вирівнювання тону шкіри, її сяйво та здоровий вигляд. Він також має додаткові властивості, що підтримують натуральне відновлення колагену та еластану у шкірі. Саме завдяки цьому на шкірі не з'являються нові мімічні лінії та зморшки.
      Представлений у наступних продуктах: