Щоденний захист від сонця - один з найефективніших способів зберегти шкіру здоровою та сяючою. Зі зростанням усвідомлення шкідливого впливу УФ-променів мінеральні сонцезахисні засоби набули популярності завдяки своїм повністю натуральним формулам, що не викликають подразнень. З нагоди запуску нашого першого 100% Мінерального сонцезахисного  крему SPF30 ми звернулися до Кріса Хоута, доктора філософії, менеджера з розробки продукції Mary Kay, за експертною думкою про все, що стосується мінеральних сонцезахисних кремів. Ми розглянемо переваги мінеральних сонцезахисних засобів, щоб дізнатися, як включити їх у свій щоденний догляд за шкірою, і зрозуміти їхнє значення для підтримки здоров'я шкіри!

МІНЕРАЛЬНИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ 101

Мінеральні сонцезахисні засоби, також відомі як фізичні сонцезахисні засоби, забезпечують захист від сонця за допомогою нехімічних активних інгредієнтів, таких як оксид цинку або діоксид титану, які захищають шкіру від сонячних променів. У нашому новому Мінеральному сонцезахисному кремі  SPF 30 оксид цинку блокує як УФ-А, так і УФ-В промені. При нанесенні фізичного сонцезахисного засобу на шкіру частинки на мінеральній основі утворюють захисний шар, який відбиває ультрафіолетові промені від шкіри, не даючи їм проникнути всередину і завдати шкоди. Наш новий мінеральний сонцезахисний крем є некомедогенним і не містить ароматизаторів, що робить його безпечнішим для шкіри та зменшує ймовірність виникнення подразнень чи алергічних реакцій, а також підходить для щоденного використання для всіх типів шкіри, в тому числі схильної до акне та чутливої шкіри.

Що таке оксид цинку?

Оксид цинку — це мінерал, який у природному стані являє собою білий порошок. Його широко використовують у мінеральних сонцезахисних засобах як активний інгредієнт, що захищає від УФ-А та УФ-В променів. Його здатність блокувати обидва типи сонячних променів робить його високоефективним сонцезахисним фільтром широкого спектру дії. На додаток, оксид цинку, як відомо, забезпечує захист від синього світла екранів — ще одного джерела передчасного старіння.

SPF 30 чи SPF 50? У чому різниця?

Різниця між SPF 30 і SPF 50 полягає в рівні захисту від сонця. Ми рекомендуємо SPF 30 для щоденного використання, щоб захистити шкіру від тимчасового впливу сонця, наприклад, під час прогулянки з собакою або впливу синього світла екранів гаджетів. " Фонд боротьби з раком шкіри" рекомендує сонцезахисний крем широкого спектру дії з SPF 30 або вище для будь-якого тривалого перебування на вулиці. Ми рекомендуємо використовувати SPF 50 у ті дні, коли плануєш перебувати на вулиці протягом тривалого часу.

Щоб краще зрозуміти рівні захисту:

  • SPF 15 захищає близько 93% УФ-променів
  • SPF 30 захищає близько 97% УФ-променів
  • SPF 50 захищає близько 98% УФ-променів

Але пам'ятай, що жоден сонцезахисний засіб не захищає від 100% УФ-променів.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ МІНЕРАЛЬНИМИ ТА ХІМІЧНИМИ СОНЦЕЗАХИСНИМИ ЗАСОБАМИ?

Основна відмінність між мінеральними та хімічними сонцезахисними засобами полягає в їхніх активних інгредієнтах і способі захисту шкіри.
Мінеральні сонцезахисні засоби використовують природні мінерали, такі як оксид цинку або діоксид титану, для створення фізичного бар'єру, який відбиває ультрафіолетові промені від шкіри, запобігаючи їх проникненню та пошкодженню.
Хімічні сонцезахисні засоби містять синтетичні хімічні речовини, які поглинають УФ-промені і перетворюють їх на тепло, яке потім виділяється зі шкіри.

Що краще - мінеральні чи хімічні засоби?

І мінеральні, і хімічні сонцезахисні засоби забезпечують широкий спектр захисту від УФ-А та УФ-В променів. Вибір між ними - це питання особистих уподобань та індивідуальних потреб шкіри. Мінеральні сонцезахисні засоби найчастіше використовують люди зі схильною до акне або чутливою шкірою. У той час як хімічні сонцезахисні засоби чудово підходять для дуже активних людей, які шукають засіб, що є більш стійким до поту та вологи. Mary Kay пропонує різноманітні засоби з SPF, і клієнти можуть обрати продукт, що відповідає їхнім індивідуальним потребам, разом із Незалежною Консультанткою з краси.

ДОДАЙ МІНЕРАЛЬНИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ДО СВОЄЇ ЩОДЕННОЇ Б'ЮТІ-РУТИНИ

Мінеральний сонцезахисний крем слід наносити на обличчя як останній етап догляду за шкірою, одразу після зволожувального крему, але перед нанесенням макіяжу. Це гарантує, що сонцезахисний крем утворить захисний шар на шкірі, закріпивши переваги зволожувального крему.

Порада! Як уникнути білих плям:

Мінеральні сонцезахисні засоби стали більш досконалими, щоб забезпечити природне покриття, яке підходить для різних відтінків і типів шкіри. Незважаючи на те, що відразу після нанесення може бути помітний легкий білий відтінок через вміст оксиду цинку, цього можна легко уникнути, правильно нанісши засіб на добре зволожену шкіру. Після висихання він залишає поверхню без ефекту блиску. Забезпечення належного зволоження шкіри перед нанесенням мінерального сонцезахисного крему для обличчя покращить загальний ефект, незалежно від типу вашої шкіри.


Який зволожувальний крем найкраще поєднується з мінеральним сонцезахисним кремом? 

Найкращий зволожувальний засіб для використання з мінеральним сонцезахисним кремом залежить від того, який зволожувальний засіб найкраще поєднується з твоїм типом шкіри. Наприклад, комбінованій або жирній шкірі, найкраще підійде Знежирений зволожувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя Mary Kay® або Зволожувальний засіб з антиоксидантами та комплексом TimeWise 3D® для комбінованої та жирної шкіри. Однак, для нормальної або сухої шкіри, краще підійде Інтенсивно зволожувальний крем для сухої шкіри або Зволожувальний засіб з антиоксидантами та комплексом TimeWise 3D® для нормальної та сухої шкіри.

Яку кількість засобу слід наносити?

Для забезпечення ефективного захисту щедро нанесb мінеральний сонцезахисний крем щонайменше за 15 хвилин до виходу на вулицю. Якщо плануєш перебувати на вулиці тривалий час, рекомендується наносити засіб кожні дві години.

Як довго потрібно чекати, перш ніж наносити макіяж?

Перед нанесенням макіяжу зачекай щонайменше дві хвилини, щоб засіб повністю поглинувся, і макіяж вийшов бездоганно рівним. Крім того, Мінеральний сонцезахисний крем SPF 30 добре поєднується з тональним кремом завдяки своїй надлегкій формулі, що швидко поглинається, та не залишає слідів.

А ти знала? 

Вплив синього світла екранів негативно впливає на шкіру, спричиняючи передчасне старіння та гіперпігментацію. Ось чому важливо щодня наносити сонцезахисний крем, щоб захистити шкіру під час роботи з гаджетами.

ЩОДЕННИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ = ЗДОРОВА ШКІРА

Дуже важливо щодня захищати шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, використовуючи сонцезахисний крем для обличчя і сонцезахисний крем для тіла. Шкідливі ультрафіолетові промені сонця присутні впродовж усього року, навіть у похмурі дні та взимку. Постійне та щоденне використання сонцезахисного крему має вирішальне значення для захисту шкіри від негативного впливу та передчасного старіння.

Б'ЮТІ-ЕКСПЕРТКА — АМБАСАДОР ТВОЄЇ ЗДОРОВОЇ ШКІРИ!

Спробуй новий Мінеральний сонцезахисний крем SPF 30 із широким спектром дії та інші засоби для захисту від сонця та догляду за шкірою Із персональними рекомендаціями від Незалежної Консультантки з краси. Як твоя особиста б'юті-подруга, вона знаходиться на відстані лише одного дзвінка або повідомлення, надаючи тобі унікальний сервіс "Спробуй, перш ніж купити", який економить твій час і гроші.

Кріс Хоут, доктор філософії, менеджер з розробки продукції в Mary Kay. Кріс приєднався до Mary Kay у червні 2018 року і має понад 25 років досвіду у розробці рецептур засобів особистої гігієни та косметичних продуктів. Кріс має ступінь бакалавра з мікробіології та доктора філософії з хімічної інженерії, отримані в Університеті Оклахоми.