Ти хочеш, щоб твоя шкіра виглядала молодою, сяючою та здоровою? (Серйозно, а хто цього не хоче?) І це абсолютно реально досягнути! Вітамін С та вітамін Е - два найсильніші та найбільш захисні антиоксиданти. Сироватка, що постачає щоденну дозу цих потужних інгредієнтів, може забезпечити помітне поліпшення стану шкіри. Навіть якщо в тебе не має видимих ознак старіння, варто доповнити свій режим догляду за шкірою сироваткою, що містить вітамін С і вітамін Е у своєму складі. Вона допоможе захиститися від невидимих факторів зовнішнього середовища, що можуть істотно вплинути та послабити здоров'я твоєї шкіри.

Вітамін С життєво необхідний

Оскільки людський організм не може виробляти власний вітамін С, йому необхідна добова доза, яка повинна міститися у раціоні їжі або наноситися на шкіру. Вітамін С допомагає організму відновлювати пошкоджені клітини шкіри та захищає його від впливу окисного стресу, створюваного забруднювачами, такими як озон, або шкідливими УФ-променями.

Mary Kay graphic image illustrative of Vitamin C + Vitamin E ingredient encapsulation

Які переваги сироватки з вітаміном С?
Вітамін С, як потужний антиоксидант, має здатність освітлювати шкіру та зменшувати видимість тонких ліній та зморшок, одночасно зменшуючи появу нерівномірного відтінку шкіри. І це не все! Вітамін С необхідний для здатності шкіри збільшувати вироблення колагену та еластину, будівельних блоків шкіри, що підтримують її еластичніть та пружність.

Навіщо включати вітамін Е?
Вітамін С чудово підходить для шкіри. Так само як вітамін Е. Склади їх разом, і ти отримаєш щось справді надзвичайне. Це неймовірне поєднання двох супер-антиоксидантів підтверджується десятиліттями наукових досліджень, які демонструють, як динамічна взаємодія покращує ефективність антиоксидантів для отримання видимих результатів.

Вітамін Е, також відомий як альфа-токоферол, є дуже потужним антиоксидантом, критично важливим для захисту від передчасного старіння шкіри. Вітамін Е виснажується, оскільки допомагає боротися з пошкодженням вільних радикалів. У поєднанні з вітаміном С він отримує поштовх, який відновлює його антивікову силу. Одночасно вітамін Е діє як стабілізатор вітаміну С.

Пошуки найкращої сироватки з вітаміном С для твоєї шкіри.
Не всі сироватки з вітаміном С мають однакову силу. Для досягнення найкращих результатів рекомендується обрати сироватку із правильною формулою, яка максимізує ефективність цього важливого вітаміну, одночасно вирішуючи проблеми стабільності, якими славиться вітамін С. Найчистішою та найактивнішою формою вітаміну С є L-аскорбінова кислота. Аскорбінова кислота вимагає особливого поводження, щоб захистити її від світла та повітря, мінімізуючи окислювальні пошкодження.
Product Shot of Mary Kay TimeWise Replenishing Serum C+E

Живильна сироватка C+E TimeWise® вирішує проблему старіння шкіри завдяки спеціальній технолоії інкапсуляції: в основі знаходиться чистий вітамін С (аскорбінова кислота), який зовні вкритий субстанцією з мікросферами, що містять вітамін Е (α-токоферол). Така будова дає гарантію, що обидва вітаміни вивільнятимуться разом та у дозованій кількості, що зоптимізує їхню динамічну взаємодію. Спеціалісти з догляду за шкірою Глобальної академії інновацій та науки «Мері Кей» використали виняткову здатність субстанцій сприяти засвоєнню вітамінів, аби допомогти вашій шкірі залишатися здоровою.

Окрім того, через високу активність інгредієнтів сироватка пропонується у герметичному пакуванні. Безповітряне середовище дозволяє використовувати засіб без втрати ефективності від першої до останньої краплини. Прозоре «віконце» з відмітками дозволяє легко відслідковувати залишок засобу, а також відміряти необхідне дозування сироватки для щоденного використання.

Mary Kay ingredient image showing three sources of vitamin C

Ця потужна сироватка містить не одне, не два, а ТРИ джерела вітаміну С.

Чистий вітамін С + вітамін Е підтримують природний процес відновлення шкіри. Поєднавши вітамін Е з чистим вітаміном С, вчені «Мері Кей» продовжили життя вітаміну Е, забезпечуючи тривалий антиоксидантний захист від передчасного старіння шкіри.

Екстракт плодів Амла — багате джерело вітаміну С, що є в природі. Він має високу антиоксидантну здатність захищати здоров’я шкіри і
допомагає підтримувати природне вироблення колагену1. Амла — суперфрукт, який містить велику кількість корисних речовин, а також поліфеноли, мінерали та вітаміни.

Похідна вітаміну С (тетрагексил аскорбат) міститься в цій сироватці для роботи на тих ділянках шкіри, до яких не може дістатися вітамін С. Оскільки вітамін С природним чином розчиняється у воді, це джерело було модифіковано, щоб стати олієрозчинним, посилюючи поглинання.

Отримай еластичнішу, сяючу шкіру вже за 4 тижні
Всі люблять бачити помітні результати, і ця сироватка для обличчя це забезпечить. У незалежному клінічному дослідженні учасники відмітили, що їх шкіра стала більш еластичною та сяючою вже за чотири тижні! (І ще кращі результати згодом.2)

  • Поліпшення зовнішнього вигляду: 92%
  • Значно пружніша шкіра: 89%
  • Сяюча шкіра: 87%
  • Помітне зменшення зморшок та вікових ліній: 84%


Чому вітамін С важливий як ніколи?

Ця потужна формула забезпечує захист від агресорів навколишнього середовища, таких як приземний озон (O3), що сприяють видимому старінню. Нездорові концентрації озону є постійними проблемами забруднення у багатьох частинах земної кулі. Згідно з науковими дослідженнями, озоновий вплив на додаток до шкідливих респіраторних ефектів може також спричинити окисне пошкодження шкіри. 3, 4
Mary Kay image of pink smoke representing pollution.

• Відповідно до звіту про стан повітря у 2019 році, опублікованого Американською асоціацією легенів, 4 (та більше) із 10 людей (41,1%) у США проживають у районах із нездоровим рівнем забруднення озоном. У реальних цифрах це становить 134 мільйони осіб, які проживають у округах, що отримали рівень "F" за рівнем озону. Це на 5 мільйонів більше порівняно з попереднім звітом, опублікованим у 2014 році.

• Приземний озон є атмосферним агресором, що сприяє утворенню вільних радикалів та створює окислювальний стрес. Окислювальний стрес може послабити колаген та еластин шкіри, збільшуючи тим самим появу тонких ліній та втрату стійкості. Вітаміни С та Е є перевіреними антиоксидантами для боротьби з цією дією, допомагаючи нейтралізувати вільні радикали в шкірі.

Збалансоване харчування має важливе значення для здорових клітин, здорової шкіри, здоров'я в цілому! Але направити те, куди твоє тіло надсилає вітаміни, які ті споживаєш у своєму раціоні, неможливо. Ось чому вітамін С настільки важливий для здоров’я шкіри. Наукові дослідження продемонстрували, що надмірний вплив оксидантного стресу через УФ-випромінювання пов’язаний із виснаженим рівнем антиоксидантів у епідермальному шарі шкіри. Це ще одна причина використовувати сироватку як добавку, що містить вітаміни, для шкіри.

Через вагомі причини, велика кількість науковців приділяли достатньо уваги потужному симбіозу вітаміну С та Е. Використовуй Живильну сироватку C + E TimeWise® для кращої, яскравішої та еластичнішої шкіри, яка випромінює молодість та здоров'я. Твоя шкіра буде вдячна тобі!