Без макіяжу? Без зморшок? Без проблем! Докторка Крісті Гомес, директорка з безпеки продукції та екологічної токсикології, та Девід Ган, менеджер з досліджень догляду за шкірою, відповідають на поширені запитання про важливість догляду за шкірою.

Переглянь відео або читай далі про найпопулярніші запитання про догляд за шкірою та дізнайся відповіді, що базуються на наукових дослідженнях!

Зображення набору TimeWise Repair для догляду за шкірою з видимими наслідками старіння, TimeWise Miracle Set 3D для ранніх та помірних ознак старіння, Botanical Effects, Clear Proof для догляду за проблемною шкірою та MK Men для чоловіків

Навіщо мені потрібен режим догляду за шкірою?

Докторка Крісті Гомез: Ваша шкіра — це ваш найбільший орган. Він складається з мільйонів клітин і оновлюється кожні 28 днів. Це надзвичайно важливий біологічний процес, а щоденний догляд за шкірою допомагає підтримати його.

Що таке режим догляду за шкірою?

Докторка Крісті Гомез: Стандартними складовими догляду є засоби для очищення, засоби спрямованої дії, як, наприклад, сироватки, та засоби для зволоження. Очищення та зволоження — це найважливіші кроки. Решту свого режиму догляду  ви можете підібрати, залежно від своїх потреб: зменшення ознак старіння, вирівнювання кольору шкіри, усунення акне тощо. Для найкращого догляду за своєю шкірою виконуйте всі етапи вранці та ввечері.

Зображення різних засобів «Мері Кей» для догляду за обличчям та тілом із SPF на рожево-жовтому фоні з сонцезахисними окулярами

Мені не подобається виконувати багато етапів у догляді за шкірою. Який мінімум я маю робити?

Девід Ган: Принаймні очищуйте та зволожуйте шкіру щоранку та щовечора. Також використовуйте сонцезахисний крем, щоб зменшити ризик раку шкіри. Деякі засоби для зволоження навіть мають захист SPF, тому вам не потрібно додавати ще один етап.

 

Чи потрібно наносити сонцезахисний крем, навіть якщо я не на пляжі?

Девід Ган: Так! Важливо захищати шкіру сонцезахисним кремом щодня − навіть у хмарні дні. Окрім запобігання сонячним опікам, це також зменшує ризик раку шкіри та допомагає запобігти раннім ознакам старіння. Ваше майбутнє «я» буде вам вдячне! Сонцезахисний крем широкого спектра дії захистить вашу шкіру як від УФ-А-, так і від УФ-В-випромінювання. Це важливо, оскільки УФ-А-промені можуть завдати шкоди і без сонячних опіків.

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ?

Індекс захисту від сонця (SPF) означає здатність продукту блокувати сонячні УФ-В-промені. Засоби з високим рівнем SPF, на відміну від засобів з його низьким показником, збільшують час можливого перебування на сонці без вірогідності отримати опіки.

Фотографія молодої білої брюнетки, яка торкається свого обличчя

Чи потрібен мені догляд за шкірою, навіть якщо я не переймаюся щодо старіння?

Девід Ган: Догляд за шкірою — це більше ніж протидія старінню. Він допомагає підтримувати здоров’я шкіри протягом тривалого часу, уникати висипу і забезпечувати шкірі свіжіший вигляд.

Чому важливо очищувати шкіру? Які будуть наслідки, якщо цього не робити?

Докторка Крісті Гомез: Вмивання допомагає видалити залишки косметики, бруд, а також інші сторонні частки, які можуть призвести до закупорення пор та висипу. Це також допомагає підготувати шкіру до вечірнього догляду. Крім того, макіяж має властивість скупчуватися у мімічних зморшках і заломах шкіри під час сну. Твоя шкіра матиме свіжіший вигляд, якщо ти змиєш макіяж перед сном.

ПОРАДА З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ: ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ

Уникай вмивання гарячою водою. Це може призвести до сухості та подразнення шкіри. Наші експерти рекомендують умиватися теплою водою.

Зображення крему для очей TimeWise Repair у фіолетовому тюбику, нічного крему фіолетовій баночці зі срібним оздобленням, денного крему з SPF у фіолетовій банці, активної ліфтинг- сироватки у фіолетовому флаконі та очищувального засобу у фіолетовому тюбику на стільниці

Чи потрібен мені догляд за шкірою, якщо я не роблю макіяж?

Докторка Крісті Гомез: Так! Якщо ти не робиш макіяж, то твоя шкіра повинна мати природний гарний здоровий вигляд. Тож із системним доглядом за шкірою ти матимеш кращий вигляд без макіяжу.

Чи потрібно умиватися ввечері, якщо я не роблю макіяж?

Докторка Крісті Гомез: Звісно. Тобі потрібно очищувати шкіру вранці та ввечері, щоб змити бруд та інші сторонні частки, що можуть викликати висип.

Чи потрібен мені догляд за шкірою, навіть якщо моя шкіра виглядає чудово?

Докторка Крісті Гомез: Так. Є багато подразників, вплив яких на шкіру може накопичуватися з часом і позначатися на її стані в майбутньому. Системний догляд за шкірою допоможе твоїй шкірі зберігати чудовий вигляд.

ПОРАДА З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ: ЧУТЛИВА ШКІРА

Якщо ти маєш чутливу шкіру, шукай засоби, на яких зазначено «для чутливої шкіри».

Якщо в описі засобу Mary Kay® є такий напис, ми підтвердили це шляхом клінічних тестів за участі сертифікованих дерматологів, щоб довести, що ці засоби підходять для чутливої шкіри.

Фотографія усміхненої зрілої латиноамериканки з темно-каштановим волоссям

Чому важливо зволожувати шкіру? Які будуть наслідки, якщо я не робитиму цього?

Девід Ган: Наша шкіра природним чином виробляє жир для зволоження, але важливо відновлювати рівень зволоження після очищення шкіри. Чиста до скрипу, не зволожена шкіра — це не обов’язково добре. Залежно від людини, відсутність етапу зволоження в догляді може призвести до надлишкового вироблення жиру або сухості шкіри. Якщо у вас жирна шкіра, вам потрібен зволожувальний крем, який підходить для вашого типу шкіри.

Вам може підійти Знежирений зволожувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя Mary Kay®.

Чи є у вас якісь загальні поради чи рекомендації для тих, в кого немає звичного режиму догляду за шкірою?

Докторка Крісті Гомез: Почни із засобів для очищення та зволоження та додай інші засоби для догляду за шкірою, коли звикнеш. Це надасть твоїй шкірі час адаптуватися до нових засобів. Це важливо, якщо ти вперше використовуєш засіб зі спеціальними властивостями, наприклад, для відлущення.

“Полегшіть дотримання режиму догляду. Я купую два засоби для очищення обличчя. Один я тримаю в душі для вмивання обличчя вранці, а інший − біля раковини, щоб умиватися ввечері. Це робить вмивання зручнішим."

ПОРАДА З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ: ВІДЛУЩЕННЯ

Відлущення − це процес оновлення шкіри шляхом видалення ороговілих клітин шкіри. Використання засобу для відлущення робить вашу шкіру більш сяючою та допомагає іншим засобам краще проникати в шкіру. Проводьте процедуру відлущення два-три рази на тиждень за допомогою фізичного або хімічного пілінгу, щоб покращити поверхню шкіри та надати їй молодшого вигляду.

Мазки  різних засобів для догляду за шкірою Mary Kay на білому тлі.

Девід Ган: Незалежно від вашого типу шкіри, віку, способу життя та потреб, регулярний догляд має вирішальне значення для збереження здоров’я шкіри, і ваша Незалежна Консультантка з краси «Мері Кей» може допомогти вам підібрати набір засобів залежно від того, чи ви прагнете простих кроків, чи шукаєте специфічні рішення.