Типи шкіри 101

Якщо ти цікавишся: "Який у мене тип шкіри і чому це важливо?", ми попросили Гіту Калахасті, Асоційовану Провідну Науковицю, яка працює в компанії Mary Kay вже 12 років, надати науково обґрунтовану інформацію про те, які бувають типи шкіри, як визначити свій тип і як найкраще доглядати за шкірою незалежно від того, суха, жирна чи комбінована вона. 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Важливість вечірнього догляду за шкірою

Денні та нічні доглядові засоби мають різні завдання та піклуються про шкіру по-різному. Дізнайся, як денна і особливо нічна рутини догляду за шкірою можуть задовольнити різні потреби шкіри.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Модель наносить крем під очі

Знайди свій крем для шкіри навколо очей

Мішки під очима , темні кола, зморшки та сухість шкіри - є багато причин, чому варто подбати про шкіру навколо очей. Дізнайся як правильно доглядати за цією ділянкою обличчя та підбери крем згідно твоїх особливих потреб.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ  

Дослідження в'ялості шкіри

В’ялість і втрата пружності шкіри обличчя та шиї є одними з найпоширеніших - і неминучих - видимих ознак старіння шкіри. Хоча старіння — це природній процес, однак ми розуміємо бажання підтримувати шкіру в найкращій формі. Якщо ти прагнеш мати підтягнуту шкіру та підвищити її тонус, натискай нижче, аби дізнатися, що наші вчені говорять про догляд за в'ялою шкірою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Причини появи припухлостей під очима ... І як цьому запобігти

Чому з'являються мішки під очима та набряки ... І що з ними робити
Чому, як би ми не старалися, ми страждаємо від набряків та мішків під очима? Читай далі, щоб дізнатися, чому з'являються набряки під очима і що з ними робити.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Засоби Mary Kay

Порядок використання засобів для догляду за шкірою

Дізнайтеся, чому порядок нанесення засобів для догляду за шкірою має значення та як правильно нашаровувати доглядові засоби на шкіру обличчя - від Каррісси Дауді, менеджерка з розробки продукції Mary Kay.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Розсипчаста пудра, вугільна маска для глибокого очищення шкіри обличчя та тональна снова від Мері Кей

Як доглядати за жирною шкірою?

Проблема догляду за жирною шкірою — популярний запит, оскільки це поширене явище, яке окутане великою кількістю хибних тверджень. В цій статті ти можеш дізнатися все — від догляду за таким типом шкіри до специфіки нанесення макіяжу. І розібратися в цих питаннях допоможе Гіта Калахасті — Провідна наукова співробітниця відділу передових досліджень, наукових досліджень та наукової перевірки в "Мері Кей".

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Екстразволожувальний нічний крем від "Мері Кей" для сухої шкіри обличчя

Як доглядати за сухою шкірою?

Незалежно від того, чи відчуваєш ти сезонну сухість на обличчі та тілі, або у тебе такий тип шкіри, ти можеш вжити заходів, щоб покращити її стан. Дізнайся більше про причини появи сухості шкіри та способи їх вирішення за допомогою відповідей експертки з догляду за шкірою.

ЗНАЙТИ ВІДПОВІДІ

Сироватки "Мері Кей" на рожевому тлі

Як створюються сироватки?

Заглянь за залшутнки разом із з Доктором Люсі Гілдеа, Головним науковим співробітником Mary Kay®, щоб дізнатися про процес створення сироватки в «Мері Кей», а також про те, що робить її особливою.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Пілінг для новачків і не тільки

Який найкращий спосіб відлущування шкіри? Чи повинна змінитися твоя б'юті-рутина, якщо ти використовуєш ретинол, або в тебе акне, або темніший відтінок шкіри? Прочитай інтерв'ю з Доктором Тіффані Карл, головним науковим співробітником лабораторії вивчення шкіри та клінічних досліджень, та отримай професійні поради щодо відлущування своєї шкіри.

РОЗПОЧАТИ

Все про зморшки

Пройди експрес-курс із вивчення мімічних та вікових зморшок. Дізнайся, як не допустити передчасного утворення зморшок та як зменшити їхній зовнішній вигляд після того, як вони з'являться, за допомогою експертних порад від Мішель Хайнс, Директора з міжнародних косметичних досліджень та інновацій Mary Kay®.

РОЗПОЧАТИ ЕКСПРЕС-КУРС
Photo of Clinical Solutions™ Retinol 0.5 with pea-sized drops of the formula.

Ретинол 101

Чистий ретинол — інгредієнт золотого стандарту у боротьбі із віковими змінами шкіри. Багаторічні наукові дослідження, проведені університетами та дерматологами всього світу, підтвердили вагомі переваги цього інгредієнта, продемонструвавши його здатність робити шкіру більш молодою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Усміхнена біла жінка у віці з сивим волоссям і красивою шкірою.

Догляд за шкірою в 60+ років

Як змінюється шкіра в 60 років і як виглядає хороший щоденний догляд за нею? Приєднуйся до завершення нашої серії «Догляд за шкірою: секрети десятиліть» з правдою про те, як старіє наша шкіра. Дізнайся, як прийняти старіння і зберегти здоров'я шкіри, за допомогою науково обґрунтованих рекомендацій доктора Мішель Хайнс, Директора з міжнародних косметичним досліджень та інновацій Mary Kay®.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A blonde white woman with beautiful even skin

Догляд за шкірою в 30, 40 та 50+ років

Який режим догляду за шкірою для тих, кому вже 30, 40 або 50+? Ми продовжуємо нашу серію статей «Догляд за шкірою: секрети десятиліть» з доктором Шоною Беркес-Хендерсон, яка поділиться науково обгрунтованими істинами по догляду за шкірою як для жінок, так і для чоловіків.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of a smiling redheaded white woman in her twenties with glowing skin

Догляд за шкірою в 20+ років

Як варто доглядати за своєю шкірою в 20+ років? Доктор Шона Беркс-Хендерсон, Старший науковий співробітник відділу клінічних досліджень, починає нашу серію «Догляд за шкірою: секрети десятиліть», розповідаючи про ідеальний догляд за шкірою для людей двадцяти років та інгредієнти, на які необхідно звернути увагу в своїх косметичних засобах.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Mary Kay Model touching her face.

Користь вітамінів С+Е для шкіри

Вітамін С чудово підходить для шкіри. Так само як вітамін Е. Склади їх разом, і ти отримаєш щось справді надзвичайне. Це неймовірне поєднання двох супер-антиоксидантів підтверджується десятиліттями наукових досліджень, які демонструють, як динамічна взаємодія покращує ефективність антиоксидантів для отримання видимих результатів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
A picture of a mature Latina, a curvy black woman, and a blonde white woman with glowing skin smiling and laughing

Режими догляду за шкірою 101

Дізнайся відповіді на поширені запитання про важливість регулярного догляду за шкірою, незалежно від твого способу життя, від докторки Крісті Гомес, директорки з безпеки продукції та екологічної токсикології, та Девіда Гана, старшого головного наукового співробітника з досліджень шкіри та технологій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of Dr. Cristi Gomez, Director of Product Safety and Environmental Toxicology, smiling in a scientific setting

Факти про догляд за шкірою

Що робить продукцію Mary Kay® безпечною для тебе та навколишнього середовища? Отримай експертну інформацію про стандарти безпеки «Мері Кей» та здорові звички, які ти можеш набути в догляді за своєю шкірою, від д-рки Крісті Гомез, директорки з питань безпеки продукції та екологічної токсикології.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of beakers filled with pink liquid

Гідратація шкіри

Ти можеш мати здорову, зволожену шкіру завдяки правильним рекомендаціям та засобам догляду. Відкрий для себе значення гідратації (також відомої як зволоження), ключові інгредієнти, які допомагають втамувати спрагу шкіри, та розвінчай міфи про зволоження.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ