Mary Kay Model touching her face.

Користь вітамінів С+Е для шкіри

Вітамін С чудово підходить для шкіри. Так само як вітамін Е. Склади їх разом, і ти отримаєш щось справді надзвичайне. Це неймовірне поєднання двох супер-антиоксидантів підтверджується десятиліттями наукових досліджень, які демонструють, як динамічна взаємодія покращує ефективність антиоксидантів для отримання видимих результатів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
A picture of a mature Latina, a curvy black woman, and a blonde white woman with glowing skin smiling and laughing

Режими догляду за шкірою 101

Дізнайся відповіді на поширені запитання про важливість регулярного догляду за шкірою, незалежно від твого способу життя, від докторки Крісті Гомес, директорки з безпеки продукції та екологічної токсикології, та Девіда Гана, старшого головного наукового співробітника з досліджень шкіри та технологій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of Dr. Cristi Gomez, Director of Product Safety and Environmental Toxicology, smiling in a scientific setting

Факти про догляд за шкірою

Що робить продукцію Mary Kay® безпечною для тебе та навколишнього середовища? Отримай експертну інформацію про стандарти безпеки «Мері Кей» та здорові звички, які ти можеш набути в догляді за своєю шкірою, від д-рки Крісті Гомез, директорки з питань безпеки продукції та екологічної токсикології.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of beakers filled with pink liquid

Гідратація шкіри

Ти можеш мати здорову, зволожену шкіру завдяки правильним рекомендаціям та засобам догляду. Відкрий для себе значення гідратації (також відомої як зволоження), ключові інгредієнти, які допомагають втамувати спрагу шкіри, та розвінчай міфи про зволоження.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ