Багато жінок та чоловіків щодня стикаються з темними колами, набряками під очима чи пігментними плямами. Не варто їх соромитися, оскільки це абсолютно природно. Та звісно, це викликає бажання приховати такі недоліки на обличчі. На щастя, існують невеличкі хитрощі у макіяжі, які дозволять замаскувати втомленість, набряки чи темні кола, аби бути готовою до важливих зустрічей або вечірки. І ми хочемо з тобою ними поділитися!

Причини "втомленого погляду"

Дізнайся більше наукових фактів про причини появи "втомленого погляду" від Діани Фелл, Віце-Президента відділу досліджень та розробок продукції Компанії "Мері Кей", та отримай корисні поради з приховування недоліків під очима.

Гідрогелеві патчі під очі Mary Kay®
Набряки під очима

Вплив УФ-випромінювання, вільних радикалів та інших подразників можуть послабити лімфодренажну систему, що спричиняє надмірне накопичення рідини під очима. Для зменшення набряків, тьмяності шкіри та додаткової зволоженості спробуй Гідрогелеві патчі під очі Mary Kay®. І не забувай, що нестача сну також сприяє утворенню "мішків" під очима!

A dollop of TimeWise Age Minimize 3D Eye Cream
Темні кола

Щоденний негативний вплив зовнішніх факторів (УФ-випромінювання, вільні радикали і т.д.) стимулює вироблення надлишкового пігменту та сприяє появі темних кіл під очима. 

Використовуй Крем для шкіри навколо очей TimeWise® Age Minimize 3D®, який допоможе зменшити численні видимі ознаки втоми та старіння шкіри: темні кола, набряки під очима, тонкі вікові лінії та зморшки. Також не забувай працювати над здоровою звичкою висипатися та контролюй прояви алергії, якщо маєш  схильність до певних алергічних реакцій.

Оновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair® Volu-Firm®
Темні та пігментні плями

Темні та пігментні плями здебільшого з'являються через тривалий вплив сонячних променів, що призводить до нерівномірного вироблення меланіну в шкірі.

Для боротьби з нерівним тоном шкіри, дряблістю, усунення пігментних плям використовуй Оновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair® Volu-Firm®. Уникай сонця! Рекомендуємо використовувати SPF і носити сонцезахисні окуляри для захисту від ульрафіолету.

Як приховати набряки під очима?

Mary Kay Perfecting Concealer and Silky Setting Powder with the Cream Color Brush

КРОК 1: ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ
Зменшення набряків під очима починається з правильного догляду за шкірою. Якщо вранці відчуваєш набряклість шкіри, використовуй Гідрогелеві патчі під очі Mary Kay®. Також не забувай наносити крем для зони навколо очей перед макіяжем. Для того, щоб рівномірно розподілити його, легенько вбивай засіб подушечками пальців. Для легкого охолоджувального ефекту замість крему спробуй також Заспокійливий гель для шкіри навколо очей.

КРОК 2: КОНСИЛЕР
Дай засобу повністю вібратися та нанеси Маскувальний засіб Perfecting Concealer™ на найтемнішу ділянку під припухлістю (не на саму припухлість!), куди падає тінь. Консилер під очима візуально зробить шкіру більш підтягнутою та гладенькою. Легкими рухами безіменного пальця, розтушуй зовнішній контур нанесеного засобу, щоб вирівняти загальний тон шкіри. Рекомендуємо розтушовувати саме безіменним пальцем, оскільки це найслабший палець, тому рухи будуть делікатними та м'якими, і не нашкодять ніжній шкірі під очима.

КРОК 3: ПУДРА ДЛЯ ФІКСАЦІЇ
Використай зовсім трохи Шовковистої пудри Mary Kay® та Пензель для розтушовування, щоб закріпити маскувальний засіб. Переконайся в тому, що ти обрала відповідний відтінок, який пасуватиме. Він не повинен бути світлішим чи темнішим за колір твоєї шкіри.

Як приховати темні кола під очима?

Мазки шовковистої пудри та консилера у різних відтінках.

КРОК 1: КОРЕКТОР ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ
Коректор для шкіри навколо очей допоможе нейтралізувати темні кола та висвітлить область під очима. Нанось його лише на темну ділянку, яку хочеш відкорегувати, за допомогою Пензля для нанесення кремових тіней Mary Kay®.

КРОК 2: КОНСИЛЕР
Після того, як ти замаскувала темні кола під очима, слід скористатися Маскувальним засобом Perfecting Concealer™ для вирівнювання тону. Задля цього нанеси три краплі засобу під очі, утворюючи перевернутий трикутник: краплю — на зовнішній куточок ока, краплю — на внутрішній та на щоку. Використовуй колір, який відповідає відтінку твоєї шкіри. Невеликої кількості Маскувального засобу має вистачити, однак, за необхідності, додай ще.

КРОК 3: ПУДРА ДЛЯ ФІКСАЦІЇ
Для фіксації створеного тону, використовуй Шовковисту пудру Mary Kay®. Завжди нанось пудру легким шаром та додавай, якщо в цьому є необхідність.

Як приховати пігментні плями?

Флакон та аплікатор Маскувального засобу Perfecting Concealer

КРОК 1: КОНСИЛЕР
Багато жінок, особливо тих, що мають смагляву шкіру, часто мають пігментні плями на обличчі та безпосередньо в області очей. Щоб приховати їх, спробуй цю легку однокрокову техніку!
Просто нанеси відповідний до твоєї шкіри відтінок Маскувального засобу Perfecting Concealer™ на пігментні плями та обережно розтушуй його за допомогою пальців. Консилер також допоможе в боротьбі з почервонінням, тому він незамінний при створенні бездоганного тону обличчя!

Якщо у тебе немає консилера відповідного відтінку, для точкового маскування ти завжди можеш використати невеличку кількість своєї Сяючої чи Матової тональної основи TimeWise® 3D!

Персональна консультація для тебе

Завжди виглядати впевненою та чарівною тобі допоможе твоя Незалежна Консультантка з краси "Мері Кей". Як твій особистий б'юті-експерт, вона онлайн чи при особистій зустрічі допоможе швидко підібрати необхідні засоби для макіяжу та надасть цінні поради щодо догляду за шкірою.

Засоби для маскування темних кіл під очима