Це те, що всередині.

Представляємо нову Матову та Сяючу Тональну основу TimeWise® 3D - наша остання іновація, натхненна саме ТОБОЮ. 

Ми змогли відтворити справжні тони шкіри жінок із різних куточків світу за допомогою нашої ексклюзивної технології IntelliMatch™. Ці дані допомогли поліпшити достовірність наших відтінків для нових матових та сяючих основ. 

Тональна основа TimeWise 3D™ - це те, що всередині.

 

Знайди свій ідеальний відтінок.

Пройди невеличкий тест для того, щоб підібрати собі відповідний відтінок Матової або Сяючої Тональної основи TimeWise® 3D. 

Ivory, Beige and Bronze Mary Kay TimeWise 3D Foundation product shade smears.Технологія IntelliMatch™

Наша ексклюзивна технологія IntelliMatch™ використовує останні розробки і дослідження підбору відтінків Тональної основи TimeWise 3D™. Це дозволяє нам відшукати ідеальну відповідність широкому спектру відтінків жіночої шкіри.

Visual representation of the Mary Kay Age Minimize 3D Complex ingredients.Комплекс Age Minimize 3D® Complex

До складу нашої нової Тональної основи TimeWise 3D™ входить ексклюзивний, запатентований комплекс Age Minimize 3D®. Його формула захищає шкіру та робить її вигляд бездоганним. 

 

Two black tubes of Mary Kay TimeWise 3D Foundation, one matte finish and one luminous.Матовий та сяючий фініш

"Ця тональна основа підійшла до мого тону шкіри карще за усі, що я коли-небудь пробувала". Це висновок 8 із 10 жінок про Тональну основу TimeWise 3D™ у незалежних дослідженнях користувачів.1 Матовий і сяючий фініш - невагомий та виглядає природним протягом усього дня.

 
Mary Kay Blending Brushes.

Пензель для розтушовування

Поєднуй красиво! Нанось Тональну основу TimeWise 3D™ зовсім новим Пензлем для розтушовування та досягай бездоганного тону шкіри. Зручна овальна форма, м'які, але щільні щетинки дозволяють рівномірно розподілити тональну основу будь-якої текстури по всьому обличчю.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Справжня Ти

Тональна основа TimeWise® 3D створена для справжніх жінок, тому відтінки виглядають приголомшливо і природно на шкірі. Подивися, як виглядають деякі з них.