В «Мері Кей» твій потенціал — наша місія

Твій потенціал завжди був і залишається нашою основною метою. Мері Кей Еш була першою, хто розпізнала безмежний потенціал кожної жінки, який очікував свого розквіту. Як і раніше, її мета нас надихає. І що б у цьому житті не надавало тобі впевненості: чи-то експертна порада, яка сповнює сил, чи-то Незалежна Консультантка з краси, яка завжди почує та вислухає, з «Мері Кей» ти зможеш розкрити СВІЙ потенціал, що б це не означало саме для тебе! #PotentialIsBeautiful.

Три ілюстровані руки, які тримають глобус

Створено, щоб розкрити твій потенціал

Наша місія почалася з нашої засновниці, Мері Кей Еш. Вона порівняла кожну жінку з бутоном троянди, що сповнений потенціалу та лише чекає на слушний час, аби розквітнути. Вона заснувала цю компанію з метою розкрити потенціал кожної жінки та допомогти відчути себе впевненою, успішною та красивою. Сьогодні ми продовжуємо її спадщину розширення прав та можливостей жінок.

Задля цієї мети ми використовуємо не лише косметичні засоби бренду Mary Kay® та підприємницькі можливості, ми разом із фондами, які спонсоруються нашою компанією, ми підтримуємо жінок у локальних спільнотах у всьому світі. Завдяки партнерству, ініціативам та пожертвуванням у розмірі понад 80 мільйонів доларів ми допомагаємо боротися з домашнім насиллям та підтримуємо ініціативи щодо дослідження та лікування раку.

І оскільки ми хочемо захистити нашу планету для нашого та майбутніх поколінь, ми підтримуємо стійкі методи ведення бізнесу та співпрацюємо з організаціями, які допомагають зберігати ресурси Землі та вдосконалити наші спільноти. Дізнайся більше про нашу програму сталого розвитку та соціального впливу.
Зображення в рожево-фіолетових тонах: Мері Кей Еш надихає іншу жінку

Твій підприємницький потенціал

У «Мері Кей» ти можеш розкривати СВІЙ потенціал та досягати успіху на СВОЇХ умовах, адже компанія пропонує гнучкі бізнес-можливості для задоволення твоїх потреб вже зараз. Шукаєш підробіток для додаткового доходу? Чудово! Зацікавлена, щоб зайнятися комплексним бізнесом, який можна виростити буквально з нуля? Відмінно! Може, ти готова доєднатися до спільноти жінок, наділених повноваженнями, які розширюють можливості інших? Давай зробимо це! Незалежно від твоєї мети, у «Мері Кей» є двелика кількість доступної та корисної бізнес-інформації, а також неймовірна підтримка, яка допоможе тобі на шляху твого становлення. Розпочни зараз.

Жіночі руки друкують на ноутбуці в оточенні косметичних засобів "Мері Кей"

Чотири дівчини на рожевому тлі обіймаються, посміхаються та сміються

Твій потенціал у комунікації

Керуючись твоїм потенціалом робити усвідомлений б'юті-вибір і створювати значущі зв'язки, Незалежні Консультантки з краси «Мері Кей» нададуть індивідуальні консультації, виходячи з твоїх потреб — віртуально або при особистій зустрічі. Зв'яжись зі своєю Б'юті-експерткою, щоб підтримати підприємницю, яка допоможе з підбором грамотного догляду за шкірою та відповідних твоїй зовнішності відтінків у макіяжі. Вона тут, щоб допомогти тобі отримати максимальну користь та задоволення від покупки косметичних засобів!
Усміхнена брюнетка грайливо тримає засіб від "Мері Кей"

Твій потенціал у впевненості

Коли ти добре виглядаєш, то й почуваєшся чудово. Натхненні твоїм потенціалом любити свою шкіру, ми створюємо як класичні, так і трендові сучасні засоби, які розширюють межі інновацій. Оскільки краса ніколи не повинна означати компроміс, ми прагнемо створювати тільки високоякісні та безпечні косметичні засоби, які тобі сподобаються. Ми витрачаємо мільйони доларів, проводимо сотні тисяч клінічних досліджень і маємо понад 1600 патентів, щоб впевнено говорити про те, що ти — наш головний пріоритет.

Three diverse, illustrated hands reaching into the center of the Mary Kay Your Potential Is Our Purpose radiating heart and lips graphic.

Твій потенціал у дії

Обов'язково відзначай у своїх Instagram-публікаціях офіційну сторінку @marykayukraine і додавай хештег #PotentialIsBeautiful, щоб твій пост потрапив до нас у сторіс (історії).