Раян Роджерс
Головний виконавчий директор

Приєднався до «Мері Кей»:
3 січня 2000
Раян Роджерс — Інвестиційний директор компанії "Мері Кей"

Як Головний виконавчий директор «Мері Кей», культового бренду краси з 60-річною історією та діяльністю майже на 40 ринках по всьому світу, Райан Роджерс відповідає за всі операційні та фінансові ініціативи багатомільярдної компанії. Він очолює одну з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики із майже 800 продуктами у своєму глобальному портфоліо та тисячами співробітників і мільйонами Незалежних консультантів по всьому світу. Він формує глобальне стратегічне бачення компанії та тісно взаємодіє з вищим керівництвом компанії з метою контролю її фіскальної діяльності, включно з формуванням бюджету, звітністю й аудитом, а також планами щодо коротко- та довгострокових глобальних і регіональних цілей.

На своїй попередній посаді головного інвестиційного директора «Мері Кей» Райан відповідав за стратегічне керівництво, фінансовий аналіз і розподіл ресурсів для ключових інвестицій, які розглядаються в усіх відділеннях «Мері Кей» та в міжнародних дочірніх компаніях «Мері Кей». Він розробив нові інвестиційні стратегії та політику, особисто контролював інвестиційний процес і ухвалював рішення щодо розподілу активів та управління ризиками між інвестиційними портфелями. Раян є членом ради директорів косметичної компанії та онуком засновниці Компанії Мері Кей Еш, однієї з найвидатніших підприємниць Америки.

Раян приєднався до компанії «Мері Кей» у 2000 році як фінансовий аналітик і обіймав кілька посад, зокрема керівника проекту, директора зі стратегічних ініціатив і віце-президента зі стратегічних ініціатив. У 2013 році обійняв посаду директора з інвестицій.

З 2001 року Раян також обіймав посаду віце-президента Фонду Мері Кей Еш. Фонд був створений у 1996 році його бабусею, і його подвійна місія включає фінансування досліджень раку серед жінок і припинення домашнього насильства. З 1996 року Фонд Мері Кей Еш перерахував понад 90 мільйонів доларів на притулки для жінок і допомогу жертвам домашнього насильства, а також на програми дослідження раку та пов’язані з ним проблеми по всій території Сполучених Штатів.

До того, як приєднатися до «Мері Кей» – всесвітньої організації, яка виступає за розширення прав і можливостей жінок і підприємництва та є однією з найбільших у світі компаній прямого продажу косметики для догляду за шкірою та декоративної косметики – Раян був юристом у групі транзакційних послуг компанії «PricewaterhouseCoopers LLP» у Далласі.Раян і його дружина Малея живуть у Далласі з донькою Еверлі. 

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Віце-президент Фонду Мері Кей Еш
 • Член ради директорів Mary Kay Inc.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Ти можеш це зробити."

Річард Р. Роджерс
Виконавчий директор

Приєднався до «Мері Кей»:
1 вересня 1963

Річард Р. Роджерс — Виконавчий директор компанії "Мері Кей"

У вересні 1963 року Річард разом зі своєю матір’ю Мері Кей Еш заснував компанію «Мері Кей». Він працював генеральним директором Компанії до 1965 року, коли його призначили віце-президентом. У 1968 році його підвищили до президента та головного виконавчого директора, а в листопаді 1987 року Річарда було призначено головою правління.

У 1992 році Річард став головою правління корпорації Mary Kay Holding Corporation, материнської компанії «Мері Кей». У 2001 році він повернувся на посаду голови правління та головного виконавчого директора «Мері Кей». У квітні 2006 року Річард прийняв посаду виконавчого директора.

Річард відзначився як інноваційний маркетолог і фінансист. У 1968 році він отримав нагороду «Маркетинг-персона року» від північно-техаського відділення Американської асоціації маркетингу, ставши наймолодшим здобувачем, який коли-небудь отримував цю нагороду. У тому ж році Річард вивів Компанію на ринок цінних паперів O.T.C. та згодом у 1976 році вивів Компанію на Нью-Йоркську біржу. У 1985 році Річард очолив групу, яка займалася викупом Mary Kay Cosmetics, Inc., що отримало широкий розголос, а згодом повернув Компанію до приватного сімейного бізнесу.

Річард Роджерс корінний техасець. Він служив у Корпусі морської піхоти США та навчався в університеті штату Північний Техас. Річард має трьох дорослих дітей і одружений із Ненсі Роджерс, яка є всесвітньо визнаним філантропом.

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Mary Kay Holding Corporation, голова правління
 • Mary Kay Inc., співзасновник
 • Отримав нагороду «Marketing Man of the Year» від Північно-Техаського відділення Американської асоціації маркетингу в 1968 р., ставши наймолодшим  лауреатом за всю її історію     


Улюблена цитата Мері Кей: 

"Люди підтримають те, що вони допоможуть створити."

Девід Хол
Голова правління

Приєднався до «Мері Кей»:
1 червня 1993

Девід Хол — Головний виконавчий директор компанії "Мері Кей"

Як президент та головний виконавчий директор «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики, Девід Холл відповідає за операційні та фінансові ініціативи багатомільярдної компанії. Він є членом ради директорів «Мері Кей» та керівником виконавчого комітету компанії.

«Мері Кей» – це 60-річна історія та діяльність на практично 40 міжнародних ринках. Це провідний косметичний бренд із майже 800 продуктами у своєму глобальному портфоліо та тисячами співробітників і мільйонами Незалежних консультантів по всьому світу, на чолі якого стоїть Девід.

Девід приєднався до команди «Мері Кей» в 1993 році, а в 1996 він став головним виконавчим директором і скарбником, відповідальним за загальне фінансове зростання «Мері Кей» у глобальній площині. У 2001 році він став президентом та головним операційним директором. У 2006 Девід отримав посаду президента та головного виконавчого директора. У 2018 році Девід отримав підвищення до посади голови правління та головного виконавчого директора.

Під його керівництвом потужна косметична Компанія розширила свої кордони до численних нових ринків та успішно диверсифікувала прибутки по усіх країнах світу, де була представлена «Мері Кей». Також Компанія забезпечила значний розвиток головних стратегічних ініціатив, включаючи глобальний ребрендинг та глобальну стандартизацію ключових систем і процесів. Під час перебування Девіда на посаді головного виконавчого директора, глобальний дохід Компанії збільшився більш ніж в 2 рази, а ринки по усьому світу регулярно ставили рекорди з обсягів продажу та кількості Незалежних Консультантів.

Девід успішно керував глобальною експансією «Мері Кей», відкривши її останній ринок – відділення «Мері Кей» у Перу. Щоб підтримати зростання Компанії та майбутні потреби у виробництві найкращих у галузі засобів для догляду за шкірою, декоративної косметики та ароматів, «Мері Кей» інвестувала понад 100 мільйонів доларів США у новий глобальний виробничий та дослідницький центр імені Річарда Р. Роджерса в Льюїсвіллі, штат Техас. Відділення «Мері Кей» у Китаї також відкрила нову корпоративну будівлю вартістю 125 мільйонів доларів США в Шанхаї.

До роботи в компанії «Мері Кей» Девід був віце-президентом управління корпоративним капіталом у "Сітібанку" в місті Нью-Йорк, а до цього працював фінансовим аналітиком у "Union Texas Petroleum" у місті Х'юстон. Девід пішов у відставку з посади Генерального директора Mary Kay Inc. у грудні 2022 року.

Девід отримав ступінь бакалавра наук з фінансів в університеті Клемсона. Він продовжив здобувати освіту в університеті Південної Кароліни, де отримав ступінь магістра ділового адміністрування та був призначений видатним кандидатом на MBA.

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Рада директорів «Мері Кей», дійсний член 
 • Асоціація з виробництва косметики та засобів особистої гігієни, дійсний член правління
 • Рада громадян Далласа, дійсний член правління з 2006 р.
 • The Nature Conservancy, член правління у 2007-2020 рр.
 • Південно-західний медичний фонд член правління у 2005-2022 рр.
 • Асоціація прямого продажу, член правління 2013-2015рр., 2017-2021 рр., голова правління 2015-2017 рр.
 • Рада головних виконавчих директорів Світової федерації асоціацій прямого продажу, член 2002-2022 рр.
 • Звання «Почесний випускник» Школи бізнесу Дарли Мур при Університеті Південної Кароліни, 2008 р.


Улюблена цитата Мері Кей:

"Нічого не відбувається, поки хтось щось не продасть."

Натан П. Мур
Президент, глобальний продаж та маркетинг

Приєднався до «Мері Кей»:
20 листопада 1995

Натан П. Мур — Президент, глобальні продажі та маркетинг у компанії "Мері Кей"

Як президент із глобального продажу і маркетингу Натан Мур відповідає за ринки «Мері Кей» у всьому світі. З 2017 року він успішно очолював «Мері Кей» як президент регіону Північної Америки після того, як 13 років пропрацював головним юридичним директором і корпоративним секретарем. У 2022 році його роль було розширено до контролю за всіма сферами Компанії, які безпосередньо підтримують успіх Незалежних Консультантів «Мері Кей», які є серцем бізнесу. Навколо Натана зібрана талановита команда лідерів, включаючи президентів регіонів Азійсько-Тихоокеанського регіону, Європейського та регіону Латинської Америки. Директор з маркетингу та керівник команди глобального розвитку бренду. Більше того, команда глобальної стратегії та аналізу також підпорядковуються йому.

Дотримуючись місії Компанії збагачувати життя жінок та їхніх сімей у всьому світі, Натан спрямував досягнення та ресурси Компанії на підтримку успіху Незалежних Консультантів «Мері Кей». Він керує впровадженням бізнес-стратегії на основі даних, що дає змогу майже 40 міжнародним ринкам надавати персоналізовані послуги та багатогранний досвід покупок як Незалежним Консультантам з краси, так і їхнім клієнтам.

Натан приєднався до «Мері Кей» у 1995 році як штатний юрист, а через сім років був призначений головним юрисконсультом і приєднався до виконавчої команди Компанії. У 1998 році Натан був одним із засновників Культурного комітету «Мері Кей», який присвячений збереженню унікальної культури та потужних цінностей, заснованих нашою новаторською засновницею Мері Кей Еш.

Натан захоплюється можливостями «Мері Кей» та індустрією прямого продажу, оскільки він працював головою освітнього Фонду прямого продажу та Асоціації прямого продажу. Він як і раніше прагне розвивати вигідні можливості, пропонувати неймовірні продукти та робити світ кращим завдяки своїй ролі в «Мері Кей» і під час роботи в раді директорів Фонду Мері Кей Еш.

Натан отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Фінанси» в Техаському університеті A&M з відзнакою та ступінь за спеціальністю «Право» в Університеті Святої Марії в Сан-Антоніо, штат Техас. Він і його дружина Джой виросли в районі Даллас/Форт-Ворт, де виховали двох чудових синів. 

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Рада директорів «Мері Кей», дійсний член
 • Культурного комітету «Мері Кей», засновник
 • Освітній фонд прямого продажу,  голова у 2005 – 2006 рр.
 • Асоціація прямого продажу, голова у 2007 – 2008 рр.


Улюблена цитата Мері Кей:

"Люди — це головний актив компанії. і неважливо, що ця компанія виробляє. Компанія хороша настільки, наскільки хороші люди, які в ній працюють."

Дебора Гіббінс
Головна операційна директорка

Приєдналася до «Мері Кей»:
9 вересня 2013

Дебора Гіббінс — Головний операційний директор компанії "Мері Кей"

Як головна операційна директорка, Дебора несе значну відповідальність за продуктову стратегію «Мері Кей», дослідження та розробки, ланцюг поставок, фінансові операції та інформаційні технології. Дебора входить до складу виконавчих комітетів, відповідальних за ІТ-безпеку, управління ризиками підприємства та планування об’єктів. Дебора приєдналася до «Мері Кей» в 2013 році як фінансова директорка.

До приходу в «Мері Кей», Дебора обіймала керівні посади у фінансовому відділі «PepsiCo Frito Lay» у північноамериканському підрозділі, зокрема посади старшої віце-президентки з управління доходами та старшої віце-президентки, контролера. До кар’єри в «PepsiCo» Дебора була старшою менеджеркою в компанії «Arthur Andersen LLP» у Далласі.

Дебора успішно підвищує продуктивність бізнесу за рахунок управління витратами та поліпшує його ефективність завдяки розумінню показників, умінню вдосконалювати й оптимізувати роботу.

Дебора часто виступає з промовами, зокрема у численних заходах від ООН, присвячених підприємництву та розширенню економічних і соціальних можливостей жінок. Вона також активно долучилася до запуску Акселератора жіночого підприємництва (WEA), який став багатосторонньою партнерською ініціативою, що об’єднала 6 агенцій Організації Об’єднаних Націй (ILO, ITC, ITU, UNDP, UNGC, UN Women) і Mary Kay Inc. З метою розширення можливостей 5 мільйонів жінок-підприємиць до 2030 року та досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) шляхом створення сприятливої екосистеми для жінок-підприємиць у всьому світі.

Дебора має диплом бухгалтера та ступінь бакалавра за спеціальністю «Управління бізнесом» в Південному методистському університеті. Дебора та її чоловік Робб проживають у Далласі з двома синами.

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Міжнародний жіночий форум, Далласька філія, членкиня правління
 • Центр Техас-Мексика при Південно Методтистському університеті, рада директорів 
 • Школа бізнесу Кокса, правління Виконавчої ради
 • Далласька Асамблея, членкиня
 • Національна асоціація корпоративних директорів, членкиня
 • Асоціація з виробництва косметики та засобів особистої гігієни,  рада директорів 
 • Асоціація прямого продажу, членкиня правління 
 • Брати Буш і Компанія, членкиня правління 
 • Звання «Почесний випускник» Школи бізнесу Кокса при Південно Методтистському університеті


Улюблена цитата Мері Кей:

"Ніколи не ховайся за прагматизмом і пишномовністю."

Мелінда Фостер Селлерз
Директорка з управління людьми

Приєдналася до «Мері Кей»:
15 листопада 1993

Мелінда Фостер Селлерз — Директор з управління людьми "Мері Кей"

Як директорка з управління людьми «Мері Кей», провідного бренду краси з майже 60-річною історією та операціями майже на 40 міжнародних ринках, Мелінда Фостер Селлерс відповідає за людські ресурси, нерухомість, здоров’я та безпеку працівників, а також функції корпоративних послуг. 

Членкиня виконавчої команди компанії з 2006 року, Мелінда відіграла важливу роль у переході до глобальної підтримки діяльності «Мері Кей». Вона відповідає за впровадження глобальних систем і процесів, які забезпечують ефективну, послідовну та стратегічну підтримку компанії «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики.

Відповідаючи за тисячі співробітників «Мері Кей» і мільйони Незалежних Консультантів у всьому світі, Мелінда впроваджує програми, спрямовані на підтримку місії Компанії щодо збагачення життя жінок, водночас об’єднуючи співробітників, Незалежних Консультантів та споживачів, щоб сказати: «Я люблю мою Mary Kay».

Мелінда приєдналася до культового бренду краси в 1993 році, а в 2023 році святкуватиме своє 30-річчя в Компанії. Вона була членкинею Комітету з питань культури «Мері Кей» з моменту його заснування в 1998 році. Комітет присвячений збереженню культури та цінностей, які були встановлені засновницею Компанії Мері Кей Еш.

Мелінда є лідеркою-візіонером, яка впровадила глобальну програму з планування управління персоналом з метою ефективнішої комунікації та підтримки місії й стратегічної візії Mary Kay. Свої навички ефективної лідерки вона спрямувала на розробку стратегічного плану з винайму та утримання працівників з урахуванням рівня зарплатні, кар’єрного зростання та розвитку лідерських якостей, утримання та постійного навчання, згідно потреб людського капіталу сучасних глобальних ринків, що розширюються.

Випускниця Університету Друрі в Спрінгфілді, штат Міссурі, вона здобула ступінь бакалавра з психології та біології. Вона продовжила навчання в Університеті штату Айова в Еймсі, штат Айова, де здобула ступінь магістра з промислових відносин.  

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Комітету з питань культури «Мері Кей», членкиня


Улюблена цитата Мері Кей:

"Ваше ставлення визначає ваше положення. правда в тому, що якщо ти думаеш, що можеш, то ти можеш, а якщо ти думаеш, що не можеш — ти правий."

Шеріл Едкінс-Грін
Директорка з клієнтського досвіду 

Приєдналася до «Мері Кей»:
12 січня 2009

Шеріл Едкінс-Грін — Директор з маркетингу компанії "Мері Кей"

Шеріл Едкінс-Грін, директорка з клієнтського досвіду «Мері Кей», підтримує успіх мільйонів Незалежних Консультантів із краси, керуючи глобальною стратегією бренду, що забезпечує всебічну поглиблену взаємодію з клієнтами. Спираючись на досвід своєї попередньої діяльності директорки з маркетингу, Шеріл очолює команду глобального досвіду бренду, що створює маркетингові кампанії, контент у соціальних мережах і цифрові інструменти, які дозволяють незалежним відділам продажів надавати персоналізовані рекомендації та досконалий сервіс своїм клієнтам. Команда Шеріл також забезпечує підтримку відзначеного нагородами портфоліо продуктів «Мері Кей», працюючи над позиціонуванням продукту, упаковкою та освітніми ресурсами.

Як членкиня виконавчого комітету «Мері Кей», Шеріл ефективно задіє корпоративні функції, щоб зрозуміти й оптимізувати кожен крок клієнта «Мері Кей». Використовуючи найкращі світові практики та результати досліджень, Шеріл та її команда допомагають розробити інноваційні цифрові рішення, які роблять підприємницьку діяльність «Мері Кей», легкою та вигідною. Вона уособлює голос клієнтів у всій організації та сприяє співпраці, результатом якої є позитивний досвід клієнтів. Поєднуючи дослідження, аналітику даних і прогнози щодо трендів, Шеріл та її команда передбачають потреби Незалежних Консультантів з краси та їхніх клієнтів у всьому світі.

 Шеріл має чималий досвід стратегічного планування, розвитку бізнесу та корпоративного партнерства. До роботи в «Мері Кей» Шеріл обіймала керівні посади в «Alberto-Culver», «Cadbury-Schweppes», «Citigroup» та «Kraft Foods». Вона отримала ступінь бакалавра наук за спеціальністю «Роздрібна торгівля» з відзнакою в Університеті Вісконсіна та має ступінь магістра за спеціальністю «Управління бізнесом» в Гарвардській школі бізнесу.

Шеріл входить до багатьох громадських і професійних організацій, зокрема Міжнародного жіночого форуму та Ради керівників вищої ланки.  Чітко дотримуючись прагнення «Мері Кей» до підвищення економічної незалежності жінок, Шеріл бере активну участь у розвитку спільноти через Фонд Мері Кей Еш, місія якого заснована на двох напрямах: пошук ліків від раку, що вражає жінок, і усунення насильства щодо жінок.

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Техаський християнський університет, рада опікунів
 • Далласький музей мистецтв та Центру виконавських мистецтв AT&T, рада правління
 • Входить до рейтингу «50 інфлюенсерів серед маркетингових директорів» за версією видання «Forbes», 2018 р.
 • Отримала нагороду «100 найкращих жінок у маркетингу 2021 року» від Бренд-новаторів у 2021 та 2022 рр.
 • Увійшла до списку «Найвпливовіших жінок у корпоративній Америці» за версією BLACK ENTERPRISE 2019 р.
 • Представлена в книзі-бестселері Велорі Бертон «Успішні жінки думають інакше» 2016 р.
 • Стала першою лауреаткою премії «Global Marketer Award» від Академії маркетингових наук у 2012 р.


Улюблена цитата Мері Кей:

"Уявіть собі, що у кожної людини на шиї є напис "допоможи мені відчути себе важливою"." 

Чон Гарпер
Директор з ланцюга постачань

Приєднався до «Мері Кей»:
17 листопада 2014

Чон Гарпер — Директор з ланцюга постачань "Мері Кей"

Як директор з ланцюга постачань «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики, Чон Гарпер керує глобальним виробництвом, глобальним інтегрованим ланцюгом постачання, глобальним відділом відповідності якості, глобальними закупівлями та розвитком постачальників, корпоративним відділом інженерії, а також глобальним відділом транспортування і логістики. Член виконавчої команди культового косметичного бренду, Чон керує ланцюгом постачання Компанії та співпрацює з ринковими командами «Мері Кей» по всьому світу, щоб забезпечити кожного клієнта «Мері Кей» продуктами, коли вони хочуть, як вони хочуть і де вони хочуть.

Працюючи майже на 40 міжнародних ринках, команда Чона відповідає за реалізацію ефективної, високогнучкої та технологічно передової системи поставок, одночасно поставляючи найкращі в галузі продукти. Чон приєднався до «Мері Кей» у 2014 році як директор з виробництва. Під час свого перебування на посаді він відіграв важливу роль у створенні культури безперервного вдосконалення на найсучаснішому підприємстві компанії «Мері Кей» — глобальному виробничому та дослідницькому центрі імені Річарда Р. Роджерса у США, яке має срібний сертифікат LEED.

Під керівництвом Чона команди значно підвищили ефективність виробництва та запровадили ключові можливості розвитку для співробітників з метою підвищення їхніх технічних навичок і кар’єрного просування. Чон відіграв важливу роль у придбанні новітнього обладнання для виробництва, планування та моніторингу ефективних робочих процедур. Він уповноважує свої команди розробляти та впроваджувати стандартні операційні процедури для підвищення ефективності та своєчасного розповсюдження продукції до філій у США та по всьому світу.

Чон завзято застосовує нові технології та дані для отримання точних прогнозів, калькуляції продукції та відстеження впливу цих результатів на інші сфери бізнесу, такі як маркетинг і продаж. Чон прагне революційного вдосконалення роботи мережі поставок Mary Kay, аби зробити її однією з найкращих у світі.

До того як приєднатися до компанії «Мері Кей», Чон відзначився протягом 17-річної кар’єри в компанії «L’Oréal», де він обіймав кілька посад у відділах операцій, логістики та відповідності якості.

Чон отримав ступінь бакалавра наук з хімії в Арканзаському технічному університеті в Расселвіллі, штат Арканзас. Він продовжив навчання в Університеті Вебстера в Сент-Луїсі, штат Міссурі, де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Управління бізнесом» та ступені з менеджменту та лідерства.

Улюблена цитата Мері Кей:

"Люди повинні ставитися один до одного з повагою. Це призводить до сумлінного ставлення клієнта і працівника."

Люсі Гільдеа
Докторка з інновацій, продукції та науки

Приєдналася до «Мері Кей»:
20 березня 2017

Люсі Гільдеа, доктор наук — Доктор з інновацій, продукції та науки компанії "Мері Кей"

Докторка Люсі Гільдеа має понад 20 років досвіду в галузі глобальної розробки продуктів у численних категоріях продуктів. Як директорка з інновацій, доктор Люсі Гільдеа стоїть на передовій провідних наукових досліджень. З моменту приєднання до «Мері Кей» у 2017 році, вона допомогла закріпити статус провідної інноваторки в області догляду за шкірою та харчування в сфері прямого продажу та косметичній галузі.

Маючи понад 1600 патентів на продукти, технології та дизайн упаковки у своєму глобальному портфоліо, докторка Гільдеа очолює відділ глобальних досліджень та розробок, та функції стратегічного розвитку портфоліо продуктів і планування для створення нових продуктів Mary Kay та їх інноваційної лінії на майбутнє.

До того, як приєднатися до «Мері Кей», доктор Гільдеа успішно працювала впродовж 15 років у компанії «Procter & Gamble». Працюючи в основному в сфері косметичних технологій і розробки косметичних/доглядових продуктів для шкіри, вона також обіймала керівні посади, де керувала глобальними групами досліджень і розробок для передових технологій, розробки продуктів і наукових вимірювань у сформульованих категоріях споживчих товарів. Під час роботи в P&G доктор Гільдеа жила в Сінгапурі, поглиблюючи свій досвід роботи на міжнародних ринках.

Докторка Гільдеа контролює та впроваджує зміни до методів, продуктів та процесів із метою підвищення конкурентоспроможності «Мері Кей» та ефективності організації роботи. Її сильні лідерські та аналітичні якості допомогли компанії визначити, розробити та запровадити трансформаційні ініціативи, узгодивши загальну бізнес-стратегію з ініціативами щодо розробки інноваційних продуктів.

Проживши за кордоном, вона любить подорожувати, щоб відпочивати, смачно їсти та проводити час зі своїм чоловіком Джеррі та їхніми чотирма дітьми — Джеком, Шоном, Луї та Тай.

Випускниця Джорджтаунського коледжу в Джорджтауні, Кентуккі. Докторка Гільдеа отримала ступінь бакалавра біологічних наук. Вона продовжила навчання в медичному коледжі Університету Цинциннаті, де здобула ступінь доктора наук з клітинної та молекулярної біології, імунології та інфекційних хвороб. Її академічна кар’єра також включала постдокторську дослідницьку роботу з імунології у взаємодії з дитячою лікарнею Цинциннаті та відділом імунології Університету Цинциннаті.

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Фонд шпиталю Baylor Scott & White, членкиня правління 
 • Онкологічний центр Charles A. Sammons шпиталю Baylor Scott & White, радниця правління
 • Спільнота з надання допомоги онкологічним хворим Північного Техасу, голова правління  


Улюблена цитата Мері Кей:

"Досягнення успіху можливе лише при подоланні перешкод. Інакше — очікуйте на провал."

Джеймс Вотлі
Директор з інформаційних технологій

Приєднався до «Мері Кей»:
29 червня 1998

Джеймс Вотлі — Директор з інформаційних технологій Mary Kay

Як директор з інформаційних технологій, Джеймс керує системами Mary Kay, розробленими як для Незалежних Консультантів Mary Kay, так і для співробітників Компанії у всьому світі. 

До того, як стати частиною виконавчого комітету «Мері Кей» на посаді ІТ-директора у січні 2023 року, Джеймс розробляв системи, які гарантують Незалежним Консультантам із краси можливості для ведення бізнесу в будь-який час і будь-де. Як одна з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції, «Мері Кей», обробляє мільйони замовлень через свій комерційний сайт, даючи змогу мільйонам незалежних продавців досягати своїх цілей.

Приєднавшись до Mary Kay у 1998 році, Джеймс одразу ж розпочав розробку передових систем для Незалежних Консультантів з краси, що зрештою призвело до контракту на випуск книги в співавторстві з Building e-Commerce Site with the .NET Framework. Відтоді Джеймс керував розробкою та підтримкою глобальних додатків Mary Kay для споживачів і Незалежних Консультантів, включно з програмами для електронної комерції та клієнторієнтованими сайтами, такими як MaryKay.com, Mary Kay InTouch (внутрішній портал, що використовується Незалежними Консультантами «Мері Кей») і персональні веб-сайти. 

Як ідеолог нововведень, Джеймс доклався до перетворення домашнього ІТ-додатку/інфраструктури на ІТ-сервіси із застосуванням стратегії cloud first, що дозволяє ІТ-системам «Мері Кей», бути безпечнішими, ефективнішими та інноваційними. Окрім систем для Незалежних Консультантів з краси, його команда також забезпечує підтримку систем для відділень компанії, які виготовляють, переміщують і продають продукцію «Мері Кей». Зокрема, він керував створенням ключового партнерства із Salesforce.com, яке допомагає Незалежним Консультантам з краси «Мері Кей» вдосконалювати обслуговування своїх клієнтів та ефективніше вести свій бізнес. Джеймс також працює в кількох Консультативних радах клієнтів Salesforce.com, що шукають рішень щодо кращого обслуговування своїх клієнтів. 

Над усе Джеймса мотивує пошук рішень для забезпечення роботи Незалежних Консультантів «Мері Кей» і водночас створення середовища, сприятливого для командної роботи, довіри та тісного співробітництва між глобальними партнерами компанії на майже 40 міжнародних ринках. 

Джеймс отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Інформаційні системи в менеджменті» в Університеті Нового Орлеана. До роботи в «Мері Кей» він працював у Software Spectrum та Electronic Data Systems (EDS) над розробкою програмного забезпечення та в консалтингу. Джеймс є випускником вимогливої програми лідерства Mary Kay Legacy Leadership, у якій він продемонстрував свої стратегічні навички та технологічний досвід, що й привело його на посаду Віце-президента з цифрових бізнес-рішень, а тепер на посаду Директора з інформаційних технологій. 

 

Джеймс і його дружина Дженна мешкають у Північному Далласі і мають двох дорослих дітей – Джеймса і Джулію.   

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"У сучасному світі, що швидко змінюється, у світі з високою конкуренцією, стояти на місці – це те саме, що рухатися назад. Якщо ви не підете вперед, інші пронесуться повз "

Тара Юстас
Президентка Європейского регіону

Приєдналася до «Мері Кей»:
8 березня 1993

Тара Юстас — Президент Європейского регіону "Мері Кей"

Як регіональна президентка Європейського регіону «Мері Кей» Тара наразі керує 19 ринками: Вірменія, Білорусь, Чеська Республіка, Естонія, Німеччина, Ірландія, Казахстан, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Польща, Португалія, Росія, Словаччина, Іспанія, Швейцарія, Україна та Велика Британія.

Вона особисто очолювала команди стартапів «Мері Кей Україна», «Мері Кей Казахстан» і «Мері Кей Польща», які стали успішними ринками. У 2002 році Тара була підвищена до президентки Європейського регіону, взявши на себе управління додатковими країнами та згодом відкривши нові ринки. Під далекоглядним керівництвом Тари бренд «Мері Кей» став провідною косметичною Компанією та однією з найавторитетніших Компаній з розширення прав і можливостей жінок і підприємництва в Європейському регіоні.

Тара прагне допомогти дівчатам і жінкам реалізувати свої мрії та досягти фінансової незалежності. У процесі зростання та розширення відділень Mary Kay у східній Європі, Тара розуміла, що має допомогти жінкам цих країн забезпечувати свої сім’ї та розвивати свої підприємницькі навички. Вона взяла на себе додатковий виклик розширення діяльності «Мері Кей» в інших європейських країнах, щоб розширити можливості жінок.

Тара народилася і виросла в США. Вона прагнула змінити життя дівчат і жінок у країнах, що розвиваються. Тара пишається можливостями, які вона мала у своїй кар’єрі в «Мері Кей», що сприяло її зустрічі з жінками по всій Європі.

Тара має ступінь бакалавра Університету Вірджинії. Тара заміжня і є мамою двох дітей шкільного віку.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Мері Кей — це унікальний спосіб життя, який дає вам пензлі, масло і полотно, на якому ви можете намалювати для себе життя, як захочете. Ви обираєте кольори і стилі. Це місце, де ви можете зробити більше, бути краще, і жити ширше, ніж в будь-якому місці на планеті Земля."

Хосе Смеке
Президент Латиноамериканського регіону

Приєднався до «Мері Кей»:
1 березня 1994

Хосе Смеке — Президент Латиноамериканського регіону "Мері Кей"

Як президент Латиноамериканського регіону (LATAM) компанії «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики, Хосе (Пепе) Смеке керує діяльністю на шести ринках «Мері Кей»: Аргентина, Колумбія, Бразилія, Мексика, Перу та Уругвай.

Пепе приєднався до відділення «Мері Кей» Мехіко у 1994 році як менеджер у групі розвитку продажів. Він швидко досяг успіху, отримавши посади директора з продажу та генерального менеджера «Мері Кей» Мехіко. У 1999 році Пепе був призначений президентом «Мері Кей» Мехіко, а в 2000 році він був призначений президентом відділення «Мері Кей» Мексики та Латиноамериканського регіону. Пепе має доступний стиль керівництва та відомий своєю діловою інтуїцією та прорахованим ризиком, що виявилося вирішальним для успіху «Мері Кей» LATAM.

Протягом майже 30 років роботи в культовій косметичній компанії «Мері Кей» LATAM пережив надзвичайне зростання. Маючи діяльність у майже 40 країнах світу, глобальна косметична компанія розширила свою присутність у Латинській Америці, відкривши два нові ринки: 1Мері Кей» у Колумбії у 2015 році та «Мері Кей» у Перу у 2017 році. Під керівництвом Пепе бренд Mary Kay не лише став потужнішим у регіоні, але й почав приваблювати молоде покоління Незалежних Консультантів з краси та шанувальників бренду 1Мері Кей». Розуміючи потреби та вподобання регіону, Пепе очолив розробку конкретних ліній продуктів у категоріях декоративної косметики та ароматів, які сприяли швидкому зростанню та прийняттю бренду «Мері Кей» у Латинській Америці.

Пепе успішно керував розвитком компанії в Латинській Америці, одночасно контролюючи два з п’яти найбільших світових ринків компанії: Бразилію та Мексику. Латиноамериканський регіон також отримав численні нагороди, а впізнаваність бренду в латиноамериканському регіоні є однією з найвищих на міжнародних ринках «Мері Кей». Працюючи з модельєрами та ключовими інфлюенсерами, Пепе та його команда забезпечили статус «Мері Кей» як «того самого» бренду з «тими самим» можливостями. 

До приходу в Mary Kay Пепе обіймав чимало посад у галузі продажу, вільно володіє англійською та іспанською мовами. Пепе отримав ступінь бакалавра наук у галузі промислової інженерії в Університеті Ла Саль у Мехіко.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Ви не можете навчити того, чого не знаєте, і ви не можете бути лідером там, де вас не буде."

Венді Вонг
Президентка Азійсько-Тихоокеанського регіону

Приєдналася до «Мері Кей»:
11 лютого 2002

Венді Вонг — Президент Азіатсько-Тихоокеанського регіону компанії "Мері Кей"

Як президентка Азійсько-Тихоокеанського регіону «Мері Кей», Венді Вонг очолює всі напрямки діяльності Компанії, які безпосередньо підтримують успіх дочірніх Компаній та Незалежних Консультантів на ринках Азійсько-Тихоокеанського регіону, до яких належать Китай, Гонконг, Малайзія, Філіппіни, Сінгапур та Тайвань. Вона контролює фінансову діяльність регіону, зокрема складання бюджету, звітність та аудит. Вона також розробляє та реалізує стратегію розвитку регіону та операційну політику. Венді має дивовижну здатність досягати консенсусу та налагоджувати стосунки між керівниками, партнерами та працівниками.

 На своїй попереній посаді головної комерційної директорки в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Венді відповідала за розробку та реалізацію комерційних функцій для забезпечення відповідності корпоративним цілям і основним цінностям Компанії. До цього Венді була віце-президенткою і заступницею головного юрисконсульта «Мері Кей». Вона очолювала команду професійних юристів, відповідальних за вирішення всіх юридичних питань для регіонів «Мері Кей» в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, Латинській Америці та Північній Америці. Крім того, вона керувала постійним розвитком і вдосконаленням глобальної програми «Мері Кей» по боротьбі з корупцією «Pink Done Right» і була керівником відділу управління стратегічними ризиками Компанії.

Венді приєдналася до «Мері Кей» у 2002 році як штатна юристка у глобальній штаб-квартирі провідного бренду краси в Аддісоні, штат Техас. Вона обіймала різні посади в юридичному департаменті Компанії, включаючи посаду директорки юридичного напряму «Мері Кей» Китай, де вона відповідала за загальну оцінку та управління юридичними ризиками та зусилля щодо забезпечення проактивної позиції щодо правового управління та відповідності. На своїй посаді у відділенні «Мері Кей» Китай Венді відіграла важливу роль у створенні відділу юридичних ресурсів, який отримав нагороду «Команда року» на церемонії вручення нагород юристам Азійсько-Тихоокеанського регіону Міжнародного юридичного офісу 2013 року.

Венді отримала ступінь доктора наук з права (J.D.) та економіки в Техаському університеті в Остіні.

 

Членство в організаціях, діяльність та досягнення

 • Названа «Видатним заступником генерального юрисконсульта/помічником генерального директора» за версією журналу «D CEO» у 2017 р.
 • Відзначена нагородою «Розмаїття корпоративних керівників» Азійсько-американською торговельною палатою Великого Далласа у 2017

Улюблена цитата Мері Кей:

"Все, що ви надсилаєте в життя інших, таки повертається у ваше особисте."