Річард Р. Роджерс
Виконавчий директор

Річард Р. Роджерс — Виконавчий директор компанії "Мері Кей"

У вересні 1963 року Річард разом зі своєю матір’ю Мері Кей Еш заснував компанію «Мері Кей». Він працював генеральним директором Компанії до 1965 року, коли його призначили віце-президентом. У 1968 році його підвищили до президента та головного виконавчого директора, а в листопаді 1987 року Річарда було призначено головою правління.

У 1992 році Річард став головою правління корпорації Mary Kay Holding Corporation, материнської компанії «Мері Кей». У 2001 році він повернувся на посаду голови правління та головного виконавчого директора «Мері Кей». У квітні 2006 року Річард прийняв посаду виконавчого директора.

Річард відзначився як інноваційний маркетолог і фінансист. У 1968 році він отримав нагороду «Маркетинг-персона року» від північно-техаського відділення Американської асоціації маркетингу, ставши наймолодшим здобувачем, який коли-небудь отримував цю нагороду. У тому ж році Річард вивів Компанію на ринок цінних паперів O.T.C. та згодом у 1976 році вивів Компанію на Нью-Йоркську біржу. У 1985 році Річард очолив групу, яка займалася викупом Mary Kay Cosmetics, Inc., що отримало широкий розголос, а згодом повернув Компанію до приватного сімейного бізнесу.

Річард Роджерс корінний техасець. Він служив у Корпусі морської піхоти США та навчався в університеті штату Північний Техас. Річард має трьох дорослих дітей і одружений із Ненсі Роджерс, яка є всесвітньо визнаним філантропом.

Улюблена цитата Мері Кей: 

"Люди підтримають те, що вони допоможуть створити."

Девід Хол
Головний виконавчий директор

Девід Хол — Головний виконавчий директор компанії "Мері Кей"

Як президент та головний виконавчий директор «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики, Девід Холл відповідає за операційні та фінансові ініціативи багатомільярдної компанії. Він є членом ради директорів «Мері Кей» та керівником виконавчого комітету компанії.

«Мері Кей» – це 60-річна історія та діяльність на практично 40 міжнародних ринках. Це провідний косметичний бренд із майже 800 продуктами у своєму глобальному портфоліо та тисячами співробітників і мільйонами Незалежних консультантів по всьому світу, на чолі якого стоїть Девід.

Девід приєднався до команди «Мері Кей» в 1993 році, а в 1996 він став головним виконавчим директором і скарбником, відповідальним за загальне фінансове зростання «Мері Кей» у глобальній площині. У 2001 році він став президентом та головним операційним директором. У 2006 Девід отримав посаду президента та головного виконавчого директора. У 2018 році Девід отримав підвищення до посади голови правління та головного виконавчого директора.

Під його керівництвом потужна косметична Компанія розширила свої кордони до численних нових ринків та успішно диверсифікувала прибутки по усіх країнах світу, де була представлена «Мері Кей». Також Компанія забезпечила значний розвиток головних стратегічних ініціатив, включаючи глобальний ребрендинг та глобальну стандартизацію ключових систем і процесів. Під час перебування Девіда на посаді головного виконавчого директора, глобальний дохід Компанії збільшився більш ніж в 2 рази, а ринки по усьому світу регулярно ставили рекорди з обсягів продажу та кількості Незалежних Консультантів.

Девід успішно керував глобальною експансією «Мері Кей», відкривши її останній ринок – відділення «Мері Кей» у Перу. Щоб підтримати зростання Компанії та майбутні потреби у виробництві найкращих у галузі засобів для догляду за шкірою, декоративної косметики та ароматів, «Мері Кей» інвестувала понад 100 мільйонів доларів США у новий глобальний виробничий та дослідницький центр імені Річарда Р. Роджерса в Льюїсвіллі, штат Техас. Відділення «Мері Кей» у Китаї також відкрила нову корпоративну будівлю вартістю 125 мільйонів доларів США в Шанхаї.

До роботи в компанії «Мері Кей» Девід був віце-президентом управління корпоративним капіталом у "Сітібанку" в місті Нью-Йорк, а до цього працював фінансовим аналітиком у "Union Texas Petroleum" у місті Х'юстон.

Девід отримав ступінь бакалавра наук з фінансів в університеті Клемсона. Він продовжив здобувати освіту в університеті Південної Кароліни, де отримав ступінь магістра ділового адміністрування та був призначений видатним кандидатом на MBA. У 2008 році він отримав нагороду видатного випускника бізнес-школи Дарли Мур. У минулому він був головою правління асоціації прямого продажу, а також членом ради з питань особистої гігієни (Personal Care Products Council, PCPC) і ради генеральних директорів Всесвітньої федерації асоціації прямого продажу. Активний громадський волонтер, Девід працює або працював у численних громадських радах, включаючи охорону природи, південно-західну медичну фундацію та громадську раду Далласа.

Улюблена цитата Мері Кей:

"Нічого не відбувається, поки хтось щось не продасть."

Натан П. Мур
Президент, глобальний продаж та маркетинг

Натан П. Мур — Президент, глобальні продажі та маркетинг у компанії "Мері Кей"

Як президент із глобального продажу і маркетингу Натан Мур відповідає за ринки «Мері Кей» у всьому світі. З 2017 року він успішно очолював «Мері Кей» як президент регіону Північної Америки після того, як 13 років пропрацював головним юридичним директором і корпоративним секретарем. У 2022 році його роль було розширено до контролю за всіма сферами Компанії, які безпосередньо підтримують успіх Незалежних Консультантів «Мері Кей», які є серцем бізнесу. Навколо Натана зібрана талановита команда лідерів, включаючи президентів регіонів Азійсько-Тихоокеанського регіону, Європейського та регіону Латинської Америки. Директор з маркетингу та керівник команди глобального розвитку бренду. Більше того, команда глобальної стратегії та аналізу також підпорядковуються йому.

Натан приєднався до «Мері Кей» у 1995 році як штатний юрист, а через сім років був призначений головним юрисконсультом і приєднався до виконавчої команди Компанії. У 1998 році Натан був одним із засновників культурного комітету «Мері Кей», який присвячений збереженню унікальної культури та потужних цінностей, заснованих нашою новаторською засновницею Мері Кей Еш. Натан захоплюється можливостями «Мері Кей» та індустрією прямого продажу, оскільки він працював головою освітнього фонду прямого продажу та Асоціації прямого продажу. Він як і раніше прагне розвивати вигідні можливості, пропонувати неймовірні продукти та робити світ кращим завдяки своїй ролі в «Мері Кей» і під час роботи в раді директорів Фонду Мері Кей Еш.

Натан отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Фінанси» в Техаському університеті A&M з відзнакою та ступінь за спеціальністю «Право» в Університеті Святої Марії в Сан-Антоніо, штат Техас. Він і його дружина Джой виросли в районі Даллас/Форт-Ворт, де виховали двох чудових синів.

Улюблена цитата Мері Кей:

"Люди — це головний актив компанії. і неважливо, що ця компанія виробляє. Компанія хороша настільки, наскільки хороші люди, які в ній працюють."

Дебора Гіббінс
Головний операційний директор

Дебора Гіббінс — Головний операційний директор компанії "Мері Кей"

Як головний операційний директор, Дебора несе значну відповідальність за продуктову стратегію «Мері Кей», дослідження та розробки, ланцюг поставок, фінансові операції та інформаційні технології. Дебора входить до складу виконавчих комітетів, відповідальних за ІТ-безпеку, управління ризиками підприємства та планування об’єктів. Дебора приєдналася до «Мері Кей» як фінансовий директор у 2013 році. До приходу в «Мері Кей» Дебора обіймала керівні посади у фінансовому відділі «PepsiCo Frito Lay» у північноамериканському підрозділі, включаючи посади старшого віце-президента з управління доходами та старшого віце-президента, контролера. До кар’єри в «PepsiCo» Дебора була старшим менеджером в компанії «Arthur Andersen LLP» у Далласі.

Дебора є дипломованим бухгалтером і отримала ступінь бакалавра за спеціальністю «Управління бізнесом» в Південному методистському університеті. У 2014 році Школа бізнесу Кокса назвала Дебору «Видатною випускницею», і вона є членом Виконавчої ради Кокса. У 2018 році вона приєдналася до ради директорів компанії «Bush Brothers & Company», що базується в Ноксвіллі, штат Теннессі. Будучи активним громадським волонтером, вона зараз є членом правління Далласького відділення міжнародного жіночого форуму та Техасько-мексиканського інституту SMU. У 2021 році Дебора приєдналася до правління асоціації прямого продажу. Вона є членом різних громадських і професійних організацій, у тому числі Асамблеї Далласа та Національної асоціації корпоративних директорів.

Дебора та її чоловік Робб проживають у Далласі зі своїми синами Вільямом (випускником Університету Джорджії) та Гаррі (випускником середньої школи).

Улюблена цитата Мері Кей:

"Ніколи не ховайся за прагматизмом і пишномовністю."

Джулія А. Саймон
Головний юрисконсульт та корпоративний секретар
Директор із різноманітності та інклюзії та старший службовець з питань конфіденційності

Джулія А. Саймон — Головний юрисконсульт та корпоративний секретар компанії "Мері Кей"

Джулія А. Саймон працює головним юриcконсультом та корпоративним секретарем компанії «Мері Кей», контролюючи функції Компанії з юридичних питань, управління ризиками, управління дотримання вимог законодавства, зв’язків з громадськістю, корпоративних комунікацій, сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності. Вона також працює старшим службовцем з питань конфіденційності та директором із різноманітності та інклюзії Компанії. Її команди захищають і зміцнюють репутацію Компанії та діяльність на більш ніж тридцяти п’яти ринках по всьому світу.

Джулія має понад 30 років юридичного досвіду, починаючи з приватної юридичної практики в компанії «McGlinchey, Stafford & Lang» у Новому Орлеані, а потім у «Locke Purnell Rain Harrell» у Далласі. Її обрали акціонером компанії  «Locke Liddell and Sapp». Вона приєдналася до юридичного відділу «Мері Кей» у 2000 році та працювала на багатьох посадах протягом своєї 22-річної кар’єри. Джулія відіграла важливу роль у створенні глобальної програми дотримання конфіденційності даних Компанії та керувала численними судовими процесами та бізнес-стратегіями, які позитивно вплинули на Компанію та галузь прямого продажу, і вона з гордістю служила офіційним і неформальним наставником у програмах наставництва «Мері Кей» та інших професійних організаціях.

У 2020 році Джулія була призначена першим директором Компанії з питань різноманітності та інклюзії. На цій посаді вона співпрацює з міжфункціональними командами по всьому світу, щоб створити міцну основу різноманітності та інклюзії, яку заклала засновниця Компанії Мері Кей Еш. Під керівництвом Джулії Компанія запустила свою першу глобальну ініціативу сталого розвитку, включаючи перший комплексний звіт сталого розвитку. Борець за розширення прав і можливостей жінок і рівність, вона пишається тим, що підтримує зусилля Компанії, спрямовані на пошук інноваційних способів заохочення та підтримки жінок-підприємиць. Вона особливо пишається тим, що брала участь у створенні Акселератора жіночого підприємництва — багатопартнерської ініціативи, започаткованої «Мері Кей» разом із п’ятьма агентствами ООН для сприяння розвитку підприємництва серед жінок.

Джулія отримала ступінь бакалавра в Техаському університеті A&M і ступінь юриста в школі права Техаського університету.

Вона є членом кількох професійних асоціацій, зокрема Асоціації адвокатів штату Техас, Асоціації адвокатів Далласа, Асоціації корпоративних радників, Корпоративних радників кольорових жінок, Міжнародної асоціації спеціалістів з питань конфіденційності, Радник юристів Асоціації прямого продажу, Центру жінок Техаського університету для жінок-юристів, Техаського форуму головних радників та судової організації Patrick E. Higginbotham Inn of Court.

Наразі Джулія є членом правління Центру американського та міжнародного права, Фонду афроамериканців Конгресу та Національної асоціації жінок-юристів.

У 2022 році Джулія отримала 20-ту щорічну премію Роберта Х. Дедмана за етику та право від Техаського форуму генеральних юрисконсультів за її відданість діловій етиці, комунікації та практиці управління. У 2021 році видання «Business Insider» висвітлив її серед одних із найвпливовіших чорношкірих бізнес-леді в Сполучених Штатах. У 2021 році Джулію обрали новим заступником голови виконавчого комітету Центру американського та внутрішнього права (CAIL) – неприбуткової установи, яка займається покращенням якості правосуддя шляхом навчання юристів та правоохоронних органів у Сполучених Штатах та в усьому світі. У 2019 році журнал «D CEO Magazine» визнав Джулію однією із 500 найкращих бізнес-лідерів у мегаполісі Даллас-Форт-Ворт. У 2017 і 2019 роках журнал «Black Enterprise» додав Джулію до списку найвпливовіших керівників корпоративної Америки. У 2015 році журнал «D CEO» та Асоціація корпоративних радників відзначили Джулію як найкращого заступника головного юрисконсульта. У 2010 році «Dallas Business Journal» назвав її найкращим лідером бізнес-меншин. У 2009 році Джулія отримала нагороду «Техаський головний юрисконсульт Форуму за різноманітність» і була внесена до списку «Висхідна зірка» у виданні «Texas Super Lawyers Rising Star» за 2004, 2005 та 2007 роки. Її також назвали одним із найкращих штатних юристів Техасу у 2005 році.


Улюблена цитата Мері Кей:

"Вміння слухати може бути найбільш недооціненою навичкою  спілкування."

Мелінда Фостер Селлерз
Директор з управління людьми

Мелінда Фостер Селлерз — Директор з управління людьми "Мері Кей"

Як директор з управління людьми «Мері Кей», провідного бренду краси з майже 60-річною історією та операціями майже на 40 міжнародних ринках, Мелінда Фостер Селлерс відповідає за людські ресурси, нерухомість, здоров’я та безпеку працівників, а також функції корпоративних послуг.

Член виконавчої команди компанії з 2006 року, Мелінда відіграла важливу роль у переході до глобальної підтримки діяльності «Мері Кей». Вона відповідає за впровадження глобальних систем і процесів, які забезпечують ефективну, послідовну та стратегічну підтримку компанії «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики.

Маючи тисячі співробітників «Мері Кей» і мільйони Незалежних Консультантів по всьому світу, Мелінда впроваджує програми, спрямовані на підтримку місії Компанії щодо збагачення життя жінок, водночас об’єднуючи співробітників, Незалежних Консультантів та споживачів, щоб сказати: «Я люблю мою Mary Kay».

Мелінда приєдналася до культового бренду краси в 1993 році, а в 2023 році святкуватиме своє 30-річчя в Компанії. Вона була членом Комітету з питань культури «Мері Кей» з моменту його заснування в 1998 році. Комітет присвячений збереженню культури та цінностей, які були встановлені засновницею Компанії Мері Кей Еш.

Випускниця Університету Друрі в Спрінгфілді, штат Міссурі, вона здобула ступінь бакалавра з психології та біології. Вона продовжила навчання в Університеті штату Айова в Еймсі, штат Айова, де здобула ступінь магістра з промислових відносин.

Улюблена цитата Мері Кей:

"Ваше ставлення визначає ваше положення. правда в тому, що якщо ти думаеш, що можеш, то ти можеш, а якщо ти думаеш, що не можеш — ти правий."

Раян Роджерс
Інвестиційний директор

Раян Роджерс — Інвестиційний директор компанії "Мері Кей"

Як головний інвестиційний директор «Мері Кей», культового бренду краси з 60-річною історією та діяльністю майже на 40 ринках по всьому світу, Райан Роджерс відповідає за стратегічне керівництво, фінансовий аналіз і розподіл ресурсів для ключових інвестицій, які розглядаються в усіх відділеннях «Мері Кей» та в міжнародних дочірніх компаніях «Мері Кей». Раян є членом ради директорів косметичної компанії та онуком засновниці Компанії Мері Кей Еш, однієї з найвидатніших підприємниць Америки.

Раян приєднався до компанії «Мері Кей» у 2000 році як фінансовий аналітик і обіймав кілька посад, зокрема керівника проекту, директора зі стратегічних ініціатив і віце-президента зі стратегічних ініціатив. У 2013 році обійняв посаду директора з інвестицій.

З 2001 року Раян також обіймав посаду віце-президента Фонду Мері Кей Еш. Фонд був створений у 1996 році його бабусею, і його подвійна місія включає фінансування досліджень раку серед жінок і припинення домашнього насильства. З 1996 року Фонд Мері Кей Еш перерахував понад 90 мільйонів доларів на притулки для жінок і допомогу жертвам домашнього насильства, а також на програми дослідження раку та пов’язані з ним проблеми по всій території Сполучених Штатів.

До того, як приєднатися до «Мері Кей» – всесвітньої організації, яка виступає за розширення прав і можливостей жінок і підприємництва та є однією з найбільших у світі компаній прямого продажу косметики для догляду за шкірою та декоративної косметики – Раян був юристом у групі транзакційних послуг компанії «PricewaterhouseCoopers LLP» у Далласі.

Раян і його дружина Малея живуть у Далласі з донькою Еверлі.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Ти можеш це зробити."

Шеріл Едкінс-Грін
Директор з маркетингу 

Шеріл Едкінс-Грін — Директор з маркетингу компанії "Мері Кей"

Шеріл Едкінс-Грін, директор з маркетингу «Мері Кей», підтримує успіх мільйонів Незалежних Консультантів з краси, керуючи глобальною маркетинговою стратегією бренду, рекламою, диджитал-маркетингом, соціальними медіа та дослідженнями поведінки споживачів, які підтримують актуальність бренду Mary Kay і бізнес-можливостей. Компанія «Мері Кей», заснована в 1963 році, є лідером у сфері догляду за шкірою та декоративної косметики. Залишаючись вірною моделі прямого продажу, «Мері Кей» наразі збагачує життя жінок у майже 40 країнах світу, включаючи Бразилію, Мексику, Німеччину, Малайзію, Китай, Колумбію та віднедавна Перу.

На посаді директора з маркетингу Шеріл використовує багаті знання з глобального продажу і маркетингу. До роботи в «Мері Кей» Шеріл займала керівні посади в «Alberto-Culver», «Cadbury-Schweppes», «Citigroup» та «Kraft Foods». Шеріл має значний досвід розвитку бізнесу, стратегічного мислення та переговорів на високому рівні.

Чітко дотримуючись прагнення «Мері Кей» до підвищення економічної незалежності жінок, Шеріл бере активну участь у розвиткові спільноти через Фонд Мері Кей Еш, місія якого заснована на двох напрямах: пошук ліків від раку, що вражає жінок, і усунення насильства щодо жінок. Крім того, Шеріл є довіреною особою Техаського християнського університету та входить до ради Музею мистецтв Далласа та Центру виконавських мистецтв AT&T.

Шеріл отримала ступінь бакалавра наук за спеціальністю «Роздрібна торгівля» з відзнакою в Університеті Вісконсіна та має ступінь магістра за спеціальністю «Управління бізнесом» в Гарвардській школі бізнесу.

Шеріл входить до рейтингу «50 інфлюенсерів серед маркетингових директорів» за версією видання «Forbes», яка отримала нагороду «100 найкращих жінок у маркетингу 2021 року» від Бренд-новаторів. У 2020 році вона отримала нагороду «CMO Leadership Award», а в 2019 році Шеріл увійшла до списку «Найвпливовіших жінок у корпоративній Америці» за версією BLACK ENTERPRISE 2019 року. Шеріл була визнана однією з найвпливовіших жінок у сфері прямого продажу (2017 р.), а в серпні 2012 року Шеріл стала першою лауреаткою премії «Global Marketer Award» від Академії маркетингових наук. Шеріл удостоїлася честі бути представленою в книзі-бестселері Велорі Бертон «Успішні жінки думають інакше».

Улюблена цитата Мері Кей:

"Уявіть собі, що у кожної людини на шиї є напис "допоможи мені відчути себе важливою"." 

Чон Гарпер
Директор з ланцюга постачань

Чон Гарпер — Директор з ланцюга постачань "Мері Кей"

Як директор з ланцюга постачань «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики, Чон Гарпер керує глобальним виробництвом, глобальним інтегрованим ланцюгом постачання, глобальним відділом відповідності якості, глобальними закупівлями та розвитком постачальників, корпоративним відділом інженерії, а також глобальним відділом транспортування і логістики. Член виконавчої команди культового косметичного бренду, Чон керує ланцюгом постачання Компанії та співпрацює з ринковими командами «Мері Кей» по всьому світу, щоб забезпечити кожного клієнта «Мері Кей» продуктами, коли вони хочуть, як вони хочуть і де вони хочуть.

Працюючи майже на 40 міжнародних ринках, команда Чона відповідає за реалізацію ефективної, високогнучкої та технологічно передової системи поставок, одночасно поставляючи найкращі в галузі продукти. Чон приєднався до «Мері Кей» у 2014 році як директор з виробництва. Під час свого перебування на посаді він відіграв важливу роль у створенні культури безперервного вдосконалення на найсучаснішому підприємстві компанії «Мері Кей» — глобальному виробничому та дослідницькому центрі імені Річарда Р. Роджерса у США, яке має срібний сертифікат LEED. Під керівництвом Чона команди значно підвищили ефективність виробництва та запровадили ключові можливості розвитку для співробітників з метою підвищення їхніх технічних навичок і кар’єрного просування.

До того як приєднатися до компанії «Мері Кей», Чон відзначився протягом 17-річної кар’єри в компанії «L’Oréal», де він обіймав кілька посад у відділах операцій, логістики та відповідності якості.

Чон отримав ступінь бакалавра наук з хімії в Арканзаському технічному університеті в Расселвіллі, штат Арканзас. Він продовжив навчання в Університеті Вебстера в Сент-Луїсі, штат Міссурі, де здобув ступінь магістра за спеціальністю «Управління бізнесом» та ступені з менеджменту та лідерства.

Улюблена цитата Мері Кей:

"Люди повинні ставитися один до одного з повагою. Це призводить до сумлінного ставлення клієнта і працівника."

Люсі Гільдеа
Доктор з інновацій, продукції та науки

Люсі Гільдеа, доктор наук — Доктор з інновацій, продукції та науки компанії "Мері Кей"

Доктор Люсі Гільдеа має понад 20 років досвіду в галузі глобальної розробки продуктів у численних категоріях продуктів. Як директор з інновацій доктор Люсі Гільдеа стоїть на передовій провідних наукових досліджень. З моменту приєднання до «Мері Кей» у 2017 році вона допомогла закріпити статус провідного інноватора в області догляду за шкірою та харчування в сфері прямого продажу та косметичній галузі.

Маючи понад 1600 патентів на продукти, технології та дизайн упаковки у своєму глобальному портфоліо, доктор Гільдеа очолює відділ глобальних досліджень та розробок, та функції стратегічного розвитку портфоліо продуктів і планування для створення нових продуктів Mary Kay та їх інноваційної лінії на майбутнє.

До того, як приєднатися до «Мері Кей», доктор Гільдеа успішно працювала протягом 15 років в компанії «Procter & Gamble». Працюючи в основному в сфері косметичних технологій і розробки косметичних/доглядових продуктів для шкіри, вона також обіймала керівні посади, де керувала глобальними групами досліджень і розробок для передових технологій, розробки продуктів і наукових вимірювань у сформульованих категоріях споживчих товарів. Під час роботи в P&G доктор Гільдеа жила в Сінгапурі, поглиблюючи свій досвід роботи на міжнародних ринках.

Проживши за кордоном, вона любить подорожувати, щоб відпочивати, смачно їсти та проводити час зі своїм чоловіком Джеррі та їхніми чотирма дітьми — Джеком, Шоном, Луї та Тай.

Випускниця Джорджтаунського коледжу в Джорджтауні, Кентуккі. Доктор Гільдеа отримала ступінь бакалавра біологічних наук. Вона продовжила навчання в медичному коледжі Університету Цинциннаті, де здобула ступінь доктора наук з клітинної та молекулярної біології, імунології та інфекційних хвороб. Її академічна кар’єра також включала постдокторську дослідницьку роботу з імунології у взаємодії з дитячою лікарнею Цинциннаті та відділом імунології Університету Цинциннаті.

З 2019 року доктор Гільдеа є членом Ради Фонду «Baylor Scott & White Dallas», Ради радників Центру онкологічних захворювань «Baylor Scott & White Charles A. Sammons», а також Ради директорів спільноти підтримки онкологічних захворювань у Північному Техасі.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Досягнення успіху можливе лише при подоланні перешкод. Інакше — очікуйте на провал."

Крегг Джоді
Директор з інформаційних технологій

Крегг Джоді — Директор з інформаційних технологій "Мері Кей"

Крегг Джоді працює директором з інформації компанії «Мері Кей». Його команди відповідають за визначення стратегічного напряму розвитку технологій, впровадження нових систем, управління та моніторинг існуючих систем, а також за всі телекомунікації в «Мері Кей» на глобальній основі.

Крегг очолив стратегічну діяльність компанії «Мері Кей» щодо використання технологій для кращого обслуговування клієнтів і покращення можливостей для Незалежних Консультантів. Він відіграв важливу роль у запуску сайту Mary Kay InTouch® і персональних сайтів, які змінили спосіб ведення бізнесу Незалежними Консультантами. Крім того, Крегг очолював діяльність із розробки та впровадження основних систем і процесів, які створюють операційну ефективність і покращують можливості продажу майже на 40 ринках у всьому світі.

Крегг зіграв важливу роль у партнерстві з Salesforce.com, щоб суттєво трансформувати галузь прямого продажу і досвід Незалежного консультанта з краси «Мері Кей» за допомогою цифрових рішень і розширеного зв’язку завдяки революційній платформі під назвою Project ONE. Ці оновлення розширюють можливості та змінюють спосіб ведення бізнесу Незалежними Консультантами з краси, дозволяючи їм краще обслуговувати клієнтів і ефективніше керувати бізнесом.

Крегг приєднався до компанії «Мері Кей» у жовтні 1993 року як менеджер відділу автоматизації продажів і обіймав різні інші посади, перш ніж у 1997 році був призначений директором з інформаційних технологій. Крегг був членом виконавчої команди та координував загальну бізнес-стратегію «Мері Кей» з 1998 року.

До роботи в «Мері Кей» Крегг працював у компанії «Accenture», надаючи досвід управління для таких компаній, як CompUSA, Sears Logistics Services, Hertz Corporation, головного експрес-перевізника, Департамент у справах ветеранів, Manville Sales Corporation, Федеральна авіаційна адміністрація та Американський федеральний банк. Крегг отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Управління бізнесом» у напрямі «Електротехніка, шлях до бізнесу» Техаського університету в Остіні.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Я люблю «Мері Кей» за те, що вона створює великі можливості в усьому світі."

Тара Юстас
Президент Європейского регіону

Тара Юстас — Президент Європейского регіону "Мері Кей"

Як регіональний президент Європейського регіону «Мері Кей» Тара наразі керує 19 ринками: Вірменія, Білорусь, Чеська Республіка, Естонія, Німеччина, Ірландія, Казахстан, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Польща, Португалія, Росія, Словаччина, Іспанія, Швейцарія, Україна та Велика Британія.

Після приєднання до компанії «Мері Кей» у 1993 році Тара стала ключовим членом команди «Мері Кей». Тара прагне допомогти дівчатам і жінкам реалізувати свої мрії та досягти фінансової незалежності. Тара розуміла, що має допомогти жінкам у країнах колишнього радянського союзу забезпечувати свої сім’ї та розвивати свої підприємницькі навички. Вона взяла на себе додатковий виклик розширення діяльності «Мері Кей» в інших європейських країнах, щоб розширити можливості жінок.

Вона особисто очолювала команди стартапів «Мері Кей Україна», «Мері Кей Казахстан» і «Мері Кей Польща», які стали успішними ринками. У 2002 році Тара була підвищена до президента Європейського регіону, взявши на себе управління додатковими країнами та згодом відкривши нові ринки. Під далекоглядним керівництвом Тари бренд «Мері Кей» став провідною косметичною Компанією та однією з найавторитетніших Компаній з розширення прав і можливостей жінок і підприємництва в Європейському регіоні.

Тара народилася і виросла в США. Вона прагнула змінити життя дівчат і жінок у країнах, що розвиваються. Тара пишається можливостями, які вона мала у своїй кар’єрі в «Мері Кей», що сприяло її зустрічі з жінками по всій Європі та колишньому Радянському Союзі, де вона знайшла спільну нитку, що об’єднує жінок у бажанні стабільного життя для себе та своїх сімей, повного можливостей і впевненості.

Тара має ступінь бакалавра за спеціальністю «Росієзнавство та міжнародних відносин» Університету Вірджинії. Тара заміжня і є мамою двох дітей шкільного віку.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Мері Кей — це унікальний спосіб життя, який дає вам пензлі, масло і полотно, на якому ви можете намалювати для себе життя, як захочете. Ви обираєте кольори і стилі. Це місце, де ви можете зробити більше, бути краще, і жити ширше, ніж в будь-якому місці на планеті Земля."

Хосе Смеке
Президент Латиноамериканського регіону

Хосе Смеке — Президент Латиноамериканського регіону "Мері Кей"

Як президент Латиноамериканського регіону (LATAM) компанії «Мері Кей», однієї з найбільших у світі компаній прямого продажу продукції з догляду за шкірою обличчя та декоративної косметики, Хосе (Пепе) Смеке керує діяльністю на шести ринках «Мері Кей»: Аргентина, Колумбія, Бразилія, Мексика, Перу та Уругвай.

Пепе приєднався до відділення «Мері Кей» Мехіко у 1994 році як менеджер у групі розвитку продажів. Він швидко досяг успіху, отримавши посади директора з продажу та генерального менеджера «Мері Кей» Мехіко. У 1999 році Пепе був призначений президентом «Мері Кей» Мехіко, а в 2000 році він був призначений президентом відділення «Мері Кей» Мексики та Латиноамериканського регіону. Пепе має доступний стиль керівництва та відомий своєю діловою інтуїцією та прорахованим ризиком, що виявилося вирішальним для успіху «Мері Кей» LATAM.

Протягом майже 30 років роботи в культовій косметичній компанії «Мері Кей» LATAM пережив надзвичайне зростання. Маючи діяльність у майже 40 країнах світу, глобальна косметична компанія розширила свою присутність у Латинській Америці, відкривши два нові ринки: 1Мері Кей» у Колумбії у 2015 році та «Мері Кей» у Перу у 2017 році. Під керівництвом Пепе бренд Mary Kay не лише став потужнішим у регіоні, але й почав приваблювати молоде покоління Незалежних Консультантів з краси та шанувальників бренду 1Мері Кей». Розуміючи потреби та вподобання регіону, Пепе очолив розробку конкретних ліній продуктів у категоріях декоративної косметики та ароматів, які сприяли швидкому зростанню та прийняттю бренду 1Мері Кей» у Латинській Америці.

Пепе успішно керував розвитком компанії в Латинській Америці, одночасно контролюючи два з п’яти найбільших світових ринків компанії: Бразилію та Мексику. ««Мері Кей» — бренд декоративної косметики №1 у Мексиці», а також ««Мері Кей» є брендом №1 серед компаній прямих продажого продажу товарів для краси та особистої гігієни в Мексиці» за версією «Euromonitor» — провідного незалежного постачальника стратегічних досліджень ринку у світі. Латиноамериканський регіон також отримав численні нагороди, а впізнаваність бренду в латиноамериканському регіоні є однією з найвищих на міжнародних ринках «Мері Кей». Працюючи з модельєрами та ключовими інфлюенсерами, Пепе та його команда забезпечили статус «Мері Кей» як «того самого» бренду з «тими самим» можливостями.

 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Ви не можете навчити того, чого не знаєте, і ви не можете бути лідером там, де вас не буде."

Венді Вонг
Президент Азійсько-Тихоокеанського регіону

Венді Вонг — Президент Азіатсько-Тихоокеанського регіону компанії "Мері Кей"

Як президент Азійсько-Тихоокеанського регіону «Мері Кей», Венді Вонг очолює всі напрямки діяльності Компанії, які безпосередньо підтримують успіх дочірніх Компаній та Незалежних Консультантів на ринках Азійсько-Тихоокеанського регіону, до яких належать Китай, Гонконг, Малайзія, Філіппіни, Сінгапур та Тайвань.

На останній посаді головного комерційного директора в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Венді відповідала за розробку та реалізацію комерційних функцій для забезпечення відповідності корпоративним цілям і основним цінностям Компанії. До цього Венді була віце-президентом і заступником головного юрисконсульта «Мері Кей». Вона очолювала команду професійних юристів, відповідальних за вирішення всіх юридичних питань для регіонів «Мері Кей» в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, Латинській Америці та Північній Америці. Крім того, вона керувала постійним розвитком і вдосконаленням глобальної програми «Мері Кей» по боротьбі з корупцією «Pink Done Right» і була керівником відділу управління стратегічними ризиками Компанії.

Венді приєдналася до «Мері Кей» у 2002 році як штатний юрист у глобальній штаб-квартирі провідного бренду краси в Аддісоні, штат Техас. Вона обіймала різні посади в юридичному департаменті Компанії, включаючи посаду директора юридичного напряму «Мері Кей» Китай, де вона відповідала за загальну оцінку та управління юридичними ризиками та зусилля щодо забезпечення проактивної позиції щодо правового управління та відповідності. На своїй посаді у відділенні «Мері Кей» Китай Венді відіграла важливу роль у створенні відділу юридичних ресурсів, який отримав нагороду «Команда року» на церемонії вручення нагород юристам Азійсько-Тихоокеанського регіону Міжнародного юридичного офісу 2013 року.

Венді отримала ступінь доктора наук з права (J.D.) та економіки в Техаському університеті в Остіні. Вона отримала численні нагороди та визнання за своє стратегічне лідерство та досвід. У 2017 році журнал «D CEO» назвав Венді «Видатним заступником генерального юрисконсульта/помічником генерального директора», а Азійсько-американська торговельна палата Великого Далласа відзначила її нагородою «Розмаїття корпоративних керівників». 

Улюблена цитата Мері Кей:

"Все, що ви надсилаєте в життя інших, таки повертається у ваше особисте."