Грудень 2018

Новини компанії

MARY KAY® СТАЛА «КРАЩОЮ КОМПАНІЄЮ-2018» ЗА ВЕРСІЄЮ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПРЯМИХ ПРОДАЖІВ SELDIA

Компанія «Мері Кей» була удостоєна престижної нагороди «Краща компанія-2018» (Best Company) за підсумками голосування ради директорів та інших членів Європейської Асоціації прямих продажів Seldia на святкуванні п'ятдесятиріччя діяльності Асоціації в Брюсселі, Бельгія.

Дізнатися більше

Липень 2018

Новини компанії

Компанія Mary Kay Inc. увійшла в список Forbes як кращий роботодавець!

Forbes в партнерстві з маркетинговою компанією Statista провели опитування серед 30 000 американців, що працюють на підприємствах з не менш ніж 1000 співробітниками.

Дізнатися більше

Червень 2018

Новини компанії

Mary Kay® отримала нагороду від американської Асоціації прямих продажів

Чудові новини! Цього року Компанія «Мері Кей» отримала нагороду «Інноваційний продукт» від Асоціації прямих продажів в США за Розчинні смужки для покращення текстури шкіри з вітаміном С TimeWise® Vitamin C Activating Squares.

Дізнатися більше

Червень 2018

Новини компанії

«Рожеві бранчі» з Mary Kay на «Платформі»

Фестивалі «Вуличної їжі» щороку влітку збирають тисячі гостей. Ранок фестивалю 3 червня почався на Арт-заводі «Платформа» з добрих справ! З самого відкриття майданчика особливих гостей вже чекали дівчата з яскраво рожевими помпонами – сьогодні тут проходила перша зустріч із серії «Pink Brunches» для жінок, яких спіткав рак. Зустрічі тематично розділені на дві частини - інформативну та інтерактивну.

Дізнатися більше

Червень 2018

Новини компанії

«Проти раку грудей» - на старт, увага, вперед!

Проект «Забіг на підборах» від журналу «Cosmopolitan», що має лозунг «Я проти раку грудей», вкотре розпочинає серію марафонів по найбільшим містам України. Цього року забіги проходитимуть: 9 червня у ТРЦ Караван у Харкові, 30 червня у ТРЦ King Cross Leopolis у Львові, 21 липня у ТРЦ Караван в Дніпрі, 18 серпня у ТРЦ Riviera Одесі та 8 серпня – фінал у ТРЦ Skymall у Києві.

Дізнатися більше

Червень 2018

Новини компанії

Кіно + море + Одеса = Одеський кінофестиваль!

Щороку в липні Одесса стає центром кіномистецтва, збираючи знавців, фахівців та любителів кіно з усього світу під ласкавим чорноморським сонцем.

Дізнатися більше

Травень 2018

Новини компанії

Компанія «Мері Кей» взяла участь у заході «Бьюті Дей» від популярного інтернет-журналу beauty.ua

Захід відбувся 20 травня на 7 поверсі сучасного ЦУМу. Учасниці зустрічі мали змогу поринути у суто жіночу атмосферу краси, стилю та дізнатись чимало корисного від фахівців та експертів.

Дізнатися більше

Квітень 2018

Новини компанії

Група програми реабілітації ділиться враженнями, повернувшись з Трускавця

Після повернення з Трускавця, де з 19 по 30 березня 2018 року жінки проходили програму реабілітації, група поділилась своїми враженнями про поїздку, програму і висловили вдячність всім причетним Консультантам і клієнтам компанії, які підтримують програму, купуючи благодійну продукцію.

Дізнатися більше

Березень 2018

Новини компанії

«Мері Кей (Україна)» – Лідер року 2017

«Мері Кей (Україна)» стала володарем звання «Лідер року 2017», яке підтверджується високими позиціями у Національному бізнес-рейтингу компаній в Україні.

Дізнатися більше

Березень 2018

Новини компанії

Компанія «Мері Кей» стала партнером Ukrainian Fashion Week

Цього року до плеяди партнерів Ukrainian Fashion Week вперше приєдналася компанія «Мері Кей». Beauty-корнер бренду радував відвідувачів показів в «Мистецькому Арсеналі» можливістю зробити експрес-макіяж, протестувати аромати і засоби по догляду за шкірою, а також зробити фото за допомогою креативного фотозеркала.

Дізнатися більше