Розчинні смужки для покращення текстури шкіри з вітаміном С TimeWise® Vitamin C Activating Squares

Learn how NEW TimeWise Vitamin C Activating Squares from Mary Kay work by using breakthrough technology to deliver pure vitamin C to your skin in a tiny, dissolvable square that’s mixed with your serum for an age-fighting boost. In just two weeks, skin looks more radiant and even-toned, and fine lines and wrinkles look improved. Image shows a light orange background. In the image are two clear bowls of different sizes. In the larger bowl is the TimeWise Tone Correcting Serum with a thin orange peel twirled by it. In the smaller bowl are several squares of the new TimeWise Vitamin C Activating Squares.

Реальні результати!

Твоя улюблена сироватка для шкіри обличчя щоденно живить її та допомагає боротися з появою ознак старіння. Але що, якщо надати твоїй сироватці суперсили за допомогою збагачення вітаміном С у чистому вигляді? У цьому можуть допомогти Розчинні смужки для покращення текстури шкіри TimeWise® Vitamin C Activating Squares™. Вже за 2 тижні* використання, можна спостерігати за реальними результатами:
  • Покращення тону шкіри.
  • Шкіра виглядає більш сяючою.
  • Зморшки та мімічні лінії стають менш помітними.

Інновація у б'юті-індустрії!

Вітамін С у чистому вигляді не може зберігатися в організмі протягом тривалого часу під впливом повітря, світла чи води. Тепер проблема вирішена завдяки інноваційній технології зберігання та живлення шкіри вітаміном С. Ця технологія дозволяє зберігати формулу вітаміну, доки ти сама не розпакуєш смужку і не застосуєш. Після потрапляння декількох крапель води на смужку у твоїй долоні - вона перетворюється на чистий вітамін С, що підсилює дію твоєї сироватки для супер-ефекту у боротьбі з ознаками старіння. Легка доставка необхідного живлення твоїй шкірі. Вперше в Mary Kay®. Тільки в Mary Kay®.   


Надай супер сили своїй сироватці!

При використанні Розчинних смужок для покращення текстури шкіри з вітаміном С TimeWise® Vitamin C Activating Squares™ з улюбленою сироваткою, її дія на шкіру підсилюється, а тому ефект у боротьбі з ознаками старіння шкіри стає більшим. Обери будь-яку із сироваток Mary Kay®, яка найкраще відповідає потребам твоєї шкіри: 

Ще кращі результати після тривалого використання!


Чим довше ти використовуєш розчинні смужки, тим більше переваг отримуєш. Після чотирьох тижнів використання, шкіра виглядає яскравішою. Зморшки та мімічні лінії виглядають помітно розгладженими. Ти можеш переглянути фотографії з використання розчинних смужок нижче.**