Компанію «Mary Kay» визнано одним із найавторитетніших роботодавців у світі

За результатами дослідження Reputation Institute 2019 року «Mary Kay Inc.» зайняла 42-е місце в рейтингу ТОП-100 кращих міжнародних роботодавців

29 липня 2019

Компанія «Mary Kay» визнана одним з найавторитетніших роботодавців в світі за підсумками дослідження Global Workplace 100 в 2019 році, проведеного Міжнародною консалтинговою організацією «Reputation Institute» (Ri). Компанія відзначена за створення робочої культури, що сприяє залученню до роботи, а також за турботу про здоров'я і благополуччя своїх співробітників.

«Наша репутація серед співробітників і клієнтів заснована на фундаменті, який заклала Мері Кей Еш, коли в 1963 році заснувала компанію своєї мрії. Вона представляла компанію, засновану на «Золотому Правилі», яке зробить світ кращим, завдяки корпоративній відповідальності, інноваціям, етичним методам ведення бізнесу та управління людьми. Для нас велика честь потрапити до числа найавторитетніших роботодавців з усього світу за результатами 2019 року», — прокоментувала Мелінда Фостер Селлерс, Директор з персоналу Mary Kay Inc.

В ході дослідження фахівці з вимірювання та управління репутацією опитали понад 230 000 респондентів у 15 країнах світу, оцінивши компанію на основі таких показників як професійний розвиток, системи винагород, умови праці, лідерство на ринку, продукція та відповідальність.

Згідно з дослідженням, за останній рік готовність працювати у «Mary Kay» збільшилася на 6,2%, що стало найзначнішим показником серед усіх компаній, які взяли участь в дослідженні Global RepTrak® 100. Оцінка «Mary Kay» перевершує багато інших світових впливових брендів з різних галузей. 

«Mary Kay» є «новою зіркою» в дослідженні репутації, яка демонструє найзначніше поліпшення у категорії «готовність працювати на компанію» серед всіх оцінених учасників», — сказав Стівен Хан-Гріффітс, Директор з репутації Reputation Institute.

Це одна з багатьох нагород компанії «Mary Kay», яка підкреслила позицію світового лідера серед роботодавців.