Mary Kay підтверджує свою прихильність науці про шкіру

 

17 січня 2022

Mary Kay представляє дослідження на двох престижних конференціях: 19-му Всесвітньому конгресі з естетичної та антивікової медицини (AMWC) та Конференції Європейського товариства дерматологічних досліджень (ESDR).

record science

Даллас, США – Mary Kay Inc., міжнародна інноваційна компанія з догляду за шкірою, взяла участь у двох відомих європейських конференціях наприкінці 2021 року. На 19-му Всесвітньому конгресі естетичної та антивікової медицини Mary Kay Inc. представила науковий постер про використання та переносимість висококонцентрованої формули ретинолу шкірою азіатського типу. Mary Kay Inc. також співпрацювала з Європейським товариством дерматологічних досліджень (ESDR) у спонсорстві симпозіуму майбутніх лідерів у галузі дерматології на його 50-й щорічній конференції. На цій конференції компанія Mary Kay Inc. поділилася результатами недавнього клінічного дослідження, що продемонструвало здатність косметичного складу полегшувати симптоми, пов'язані з чутливою шкірою.

19-й Всесвітній конгрес з естетичної та антивікової медицини (AMWC) проходив з 16 по 18 вересня 2021 року у Монте-Карло під Високим патронатом Його Світлості Князя Монако Альбера II. Список учасників цього конгресу розширився до багатьох спеціалізацій, серед яких дерматологи, пластичні та косметичні хірурги, лікарі з боротьби зі старінням, а також косметологи та лікарі загальної практики. До конгресу приєдналися онлайн та офлайн понад 8300 учасників із 130 країн світу. Цифрова платформа пропонувала захоплюючий віртуальний досвід, який доповнював реальне шоу, дозволяючи відвідувачам приєднатися до цифрової виставки та годинних майстер-класів незалежно від відстані чи обмежень на поїздки.

Вчені Mary Kay з гордістю поділилися на цьому конгресі своїми останніми дослідженнями щодо використання та переносимості ретинолу. При використанні протоколу поступової ретинізації у азіатських людей спостерігалося поліпшення загального зовнішнього вигляду їхньої шкіри, а також зменшення запальних гіперпігментацій – поширена проблема при використанні ретинолу, особливо для шкіри різних відтінків.

"Ретинол є золотим стандартом для догляду за шкірою з багатьма доведеними перевагами, але досвід та переносимість продукту з ретинолом не однакові для кожної людини. Для людей, які зіткнулися з потенційним подразненням або гіперпігментацією, результати цього дослідження пропонують потенційні рішення. Я дуже рада розповісти про це дослідження науковій спільноті у всьому світі на 19-му Всесвітньому конгресі AMWC, щоб поділитися нашими інноваційними дослідженнями з професіоналами в галузі науки про шкіру та проблеми старіння", – поділалася доктор Люсі Гілдеа (Lucy Gildea), головний директор з інновацій, продукції та науки Mary Kay Inc.

Lucy Gildea

"AMWC 2021 був багатогранною програмою естетичної та антивікової медицини, спрямованої на просування безперервної освіти високого рівня, і ми були раді, що цього року компанія Mary Kay взяла в ньому участь. Ми сподіваємося, що нам вдалося надихнути фахівців на обмін новими ідеями та "ноу-хау" у цій галузі на глобальному рівні", – сказала Кетрін Декайпер (Catherine Decuyper), засновник та президент EuroMediCom. – "Я вдячна нашій команді, нашим глобальним партнерам, учасникам та науковій спільноті загалом за їх внесок та за можливість задовольнити потреби в естетичній та антивіковій медицині".

Catherine Decuyper

Після успіху AMWC 2021 EuroMediCom проведе AMWC 2022 з 31 березня по 2 квітня 2022 р. знову в гібридному форматі, щоб делегати з усього світу могли приєднатися на 20-му конгресі до провідної у світі естетичної та антивікової терапії. Зареєстровані користувачі зможуть взяти участь особисто або переглянути семінари у прямому ефірі з будь-якої точки світу.

Щорічна конференція Європейського товариства дерматологічних досліджень (ESDR) проводиться у вересні кожного року у Європі. У 2021 році через обмеження на поїздки та запобіжні заходи у зв'язку з COVID-19 щорічна конференція повністю проходила віртуально з 22 по 25 вересня 2021 року. ESDR підтримує дослідницьку дерматологію з метою покращення здоров'я пацієнтів, які страждають на різні шкірні, інфекційні та імунні захворювання. Крім презентації досліджень, Mary Kay змогла проспонсувати симпозіум "Майбутні лідери в дерматології", який відкрив конференцію.

Заступник головного наукового співробітника Гіта Калахасті (Geetha Kalahasti) з компанії Mary Kay Inc. поділилася результатами недавнього клінічного дослідження, в якому оцінювалися ефекти нової формули, що містить суміш ліпідів, ідентичну природному співвідношенню ліпідів шкіри, антагоніст ноцицептора (TRPV-1) та рослинний екстракт, що знижує експресію запальних цитокінів.

"У Mary Kay ми прагнемо розуміти біологію шкіри та розробляти нові продукти, що відповідають потребам шкіри. Однією з постійних областей уваги є взаємозв'язок між чутливою шкірою та її бар'єрною функцією", – зазначила Калахасті. – "Кожен із цих матеріалів націлений на певний біологічний шлях, який спричиняє почервоніння шкіри. Результати показали, що цей багатогранний підхід допомагає зміцнити порушений шкірний бар'єр та прибрати дискомфорт, пов'язаний із чутливою шкірою".

Geetha Kalahasti

"Від імені ESDR ми хотіли б подякувати Mary Kay за підтримку та щедрий внесок у нашу діяльність. Одним з найважливіших напрямків діяльності нашого Товариства є сприяння представленню нових даних та ідей, і ми раді, що Mary Kay бере участь у цьому заході", – сказав Леопольд Екхарт (Leopold Eckhart), голова Наукового програмного комітету ESDR.

Ця конференція допомагає пов'язувати молодих дослідників з відомими вченими в галузі дерматології та заохочує таку співпрацю, що дуже важливо для Mary Kay Inc.Про компанію Mary Kay
Мері Кей Еш, одна з перших жінок, які зруйнували скляну стелю кар'єрних обмежень, заснувала свою косметичну компанію майже 60 років тому з трьома цілями: створювати корисні можливості для жінок, пропонувати високоякісні продукти та робити світ краще. Ця мрія перетворилася на багатомільярдну компанію із мільйонами незалежних консультантів майже у 40 країнах. Mary Kay прагне інвестувати в науку, що лежить в основі краси, та виробляти передові засоби для догляду за шкірою, декоративну косметику та парфумерію. Mary Kay прагне розширювати права та можливості жінок та їхніх сімей, співпрацюючи з організаціями з усього світу, приділяючи особливу увагу підтримці досліджень ракових захворювань, захисту тих, хто пережив домашнє насильство, покращенню наших спільнот та заохоченню дітей дотримуватися своєї мрії. Дізнайтесь більше на сайті www.MaryKayGlobal.com.

Про компанію EuroMediCom
EuroMediCom, створена в 1999 році і є частиною Informa Exhibitions з 2010 року, займається просуванням науки про життя та знань за допомогою освітніх тренінгів, конференцій та виставок. Головна подія, AMWC, була створена в 2003 році і з того часу стала найбільшим та провідним конгресом з естетичної медицини у світі. Конгрес AMWC був розроблений з твердим переконанням про те, що зовнішнє естетичне лікування та профілактика внутрішнього старіння можуть бути комплексно розглянуті шляхом інтеграції двох аспектів: естетичної стратегії за допомогою дерматологічних та хірургічних процедур для зовнішнього вигляду та антивікової медицини для запобігання старінню та покращенню естетичних процедур. Для отримання додаткової інформації про конгрес AMWC перейдіть за посиланням: www.euromedicom.com.

Про Європейське товариство дерматологічних досліджень (ESDR)
Європейське товариство дерматологічних досліджень (ESDR), засноване у 1970 році, є некомерційною організацією, що просуває фундаментальні та клінічні науки, пов'язані з дерматологією. ESDR є найбільшим дослідницьким дерматологічним суспільством у Європі, в якому нині налічується близько 1100 членів. Підтримуючи дослідницьку дерматологію та дослідження шкіри, ESDR сприяє глибокому розумінню гомеостазу шкіри та покращенню здоров'я пацієнтів, які страждають на шкірні, венеричні захворювання, інфекційні, імунні та запальні захворювання. ESDR полегшує обмін інформацією, що стосується дослідницької дерматології, між лікарями та вченими у всьому світі. ESDR також організовує освітні заходи протягом року для розширення знань у галузі дерматологічних досліджень. Для отримання додаткової інформації завітайте на сайт www.esdr.org.