Експрес Конект ("Express Connect") — новий спосіб оформити онлайн-замовлення

Можливість швидко оформлювати онлайн-замовлення — це must-have для сучасних компаній. Раді повідомити, що на нашому сайті процес оформлення замовлення онлайн став простішим.

Варто зазначити, що ми — Компанія прямого продажу, тому основною функцією Експрес Конект (сторінка онлайн-замовлення) є встановлення контакту між клієнтом та Незалежним Консультантом з краси.
Продавець продукції — Незалежний Консультант з краси, а не компанія.

Як оформити замовлення?

  1. Обери необхідні засоби на сайті та додай їх до "Кошика".
  2. Натисни кнопку "Швидке замовлення у Консультанта з краси" та заповни всі необхідні поля мініанкети (ПІБ, номер телефону, e-mail, адреса).
  3. Підтверди ознайомлення з Правилами використання сайту, Політикою конфіденційності та обробкою Персональних даних та натисни кнопку "Продовжити".
  4. Очікуй на дзвінок від Незалежної Консультантки з краси для уточнення деталей замовлення та його виконання.
Після оформлення замовлення тобі на електронну пошту прийде лист із посиланням, яке допоможе відстежувати статус замовлення. Також за допомогою цього листа ти зможеш оформлювати повторні замовлення за пару кліків. При цьому всі контактні дані вже будуть заповнені, що суттєво заощадить тобі час.

Не забудь поділитися своїми враженнями!

Через певний час після підтвердження замовлення на сайті на твою електронну пошту прийде лист із проханням поділитися своїм враженням про співпрацю з Б'юті-експерткою.

Натисни кнопку "Залишити відгук". Обери ту оцінку, яку вважаєш доцільною (за шкалою від 1 до 5). Якщо твоя оцінка буде 4 і нижче, тоді заповни, будь ласка, поле "Коментар", у якому вкажи причини незадоволеності та можливі способи покращення сервісу.

Будь ласка, не втрачай можливості залишити свій відгук, адже ми хочемо надавати тобі виключно якісні послуги!