З 2008 року глобальна ініціатива Mary Kay «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» допомогла вже понад 3 мільйонам жінок, співпрацюючи з більш ніж 2000 організаціями з усього світу та пожертвувавши понад 15 мільйонів доларів на проведення рятівних хірургічних операцій, підтримку досліджень раку, допомогу у боротьбі з голодом, захист жертв домашнього насилля, сприяння здійсненню мрій дітей та сповнення цього світу красою.


Ми присвячуємо частину продажів нашої продукції високій меті - збагаченню життів жінок та їх сімей. Доброта - це відтінок, який пасує кожному.

Лауреат програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ»: Монік Коулмен

Мері Кей Еш зробила вагомий внесок у покращення цього світу. Програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» відзначає впливових жінок, які змінюють світ, невидимих героїнь, які не здаються, тих, хто руйнує бар'єри, щоб переписати хід історії. 

Монік Коулмен стала першим лауреатом програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» від Mary Kay. Відома своєю роллю Тейлор МакКессі у музичному фільмі «Класний мюзикл» («High School Musical») Монік протягом тривалого часу є захисником соціальних та економічних прав молоді. У 2010 році Організація Об'єднаних Націй надала їй статус першого «Молодого Чемпіона» (UN Youth Champion) у справах захисту молоді з метою надати голос молодому поколінню, звернути увагу на найсерйозніші виклики, з якими вони стикаються, та відзначити їхній суспільний внесок.

На посаді «Захисниці молоді» вона особисто відвідала 24 країни з метою розповісти про нагальні проблеми, з якими зустрічається сучасна молодь, та заохотити суспільство діяти задля їхнього вирішення. Її натхненна робота підсилює роль молоді та відкриває світові неймовірних людей і організації, які змінюють життя молодого покоління на краще. А її боротьба за права дівчат та молодих жінок посприяла посиленню гендерної рівності та зниженню рівня бідності.

Компанія Mary Kay впевнена, що сильні дівчата виростають сильними жінками, і невпинна праця Монік на підтримку молоді зробить майбутні покоління кращими.

«Все, що вам потрібно, щоб мати вплив – це ви самі: ваші ідеї, думки та серце. Це те, що вам знадобиться, аби досягти змін».

Монік Коулмен

Змінюй Відтінки, Змінюй Життя

Програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay. В Україні з 1 травня 2020 року ви можете змінити життя жінок на краще та відкрити для себе унікальні відтінки лімітованої колекції «Інтелектуального» бальзаму для губ Mary Kay.

Компанія Mary Kay пожертвує 35 гривень від продажу кожного бальзаму для губ на рахунок БФ «Здоров’я жінки та планування сім’ї» на підтримку програми реабілітації жінок, які перенесли операцію по видаленню злоякісної пухлини молочної залози.


Змінити світ на краще

Щоб поділитися інформацією про наші зусилля з іншими, просто натисніть і утримуйте зображення нижче, аби зберегти його на своєму мобільному пристрої. Якщо ви читаєте це з комп'ютера, клацніть правою кнопкою миші, щоб зберегти зображення і потім поділитися ним.

Ці фотографії ілюструють неймовірну роботу, яку ми виконуємо по всьому світу, щоб забезпечити рятувальні операції, допомогти покінчити з голодом, захистити жертв домашнього насильства, прикрасити наші громади і надихати дітей на здійснення своїх мрій.