Протягом майже 60 років компанія Mary Kay та її фонди, що фінансуються компанією, допомагають жінкам у майже 40 країнах світу. З 2008 року благодійна ініціатива бренду «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» вплинула на понад 6 мільйонів жінок та їхніх сімей у світі, співпрацюючи з понад 3000 організаціями, та надавши благодійної допомоги на понад 16 мільйонів доларів.

Mary Kay невпинно слідує своїй місії – збагачувати життя жінок та їхніх сімей у всьому світі. Щодня бренд робить свій внесок у втілення змін, підтримуючи благодійні неурядові фонди та організації по всьому світу, які зосереджені на дослідженнях онкологічних захворювань та захисті онко-пацієнтів, а також підтримці жінок, які зіткнулись із домашнім насильством.  

Проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay.

У липні 2022 року Компанія запровадила акцію «ДОБРО UNLIMITED. Безмежна турбота заради одужання дітей», направлену на допомогу родинам з онкохворими дітьми. За результатами продажу набору продукції з TimeWise® з Блиском для губ Mary Kay Unlimited «Впевнений Рожевий» було зібрано суму благодійних внесків у розмірі 100 000 грн. Ця сума перераховуються брендом Mary Kay® на лікування дітей, якими опікується БФ «Таблеточки».

  

Ми щиро віримо, що участь «Мері Кей (Україна)», кожного Незалежного Консультанта з краси та кожного клієнта у цій ініціативі наближає майбутнє, де жодна дитина в Україні не помирає від раку.

Фонд «Таблеточки» вже 10 років підтримує родини з дітьми, які проходять лікування від онкологічних захворювань. За цей час вже понад 6000 дітей отримали необхідні ліки, витратні матеріали, протези, психологічну, паліативну та реабілітаційну допомогу.

В рамках благодійної програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» в Україні компанія Mary Kay за сприяння Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків Компанії. Лікування допомагає відновити не лише фізичний, а й психологічний стан. За час існування програми на реабілітацію для майже 1500 українських жінок з 2004 року перераховано вже понад 5 мільйонів гривень.

Лауреат програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ»: Монік Коулмен

Мері Кей Еш зробила вагомий внесок у покращення цього світу. Програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» відзначає впливових жінок, які змінюють світ, невидимих героїнь, які не здаються, тих, хто руйнує бар'єри, щоб переписати хід історії. 

Монік Коулмен стала першим лауреатом програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» від Mary Kay. Відома своєю роллю Тейлор МакКессі у музичному фільмі «Класний мюзикл» («High School Musical») Монік протягом тривалого часу є захисником соціальних та економічних прав молоді. У 2010 році Організація Об'єднаних Націй надала їй статус першого «Молодого Чемпіона» (UN Youth Champion) у справах захисту молоді з метою надати голос молодому поколінню, звернути увагу на найсерйозніші виклики, з якими вони стикаються, та відзначити їхній суспільний внесок.

На посаді «Захисниці молоді» вона особисто відвідала 24 країни з метою розповісти про нагальні проблеми, з якими зустрічається сучасна молодь, та заохотити суспільство діяти задля їхнього вирішення. Її натхненна робота підсилює роль молоді та відкриває світові неймовірних людей і організації, які змінюють життя молодого покоління на краще. А її боротьба за права дівчат та молодих жінок посприяла посиленню гендерної рівності та зниженню рівня бідності.

Компанія Mary Kay впевнена, що сильні дівчата виростають сильними жінками, і невпинна праця Монік на підтримку молоді зробить майбутні покоління кращими.

«Все, що вам потрібно, щоб мати вплив – це ви самі: ваші ідеї, думки та серце. Це те, що вам знадобиться, аби досягти змін».

Монік Коулмен

Необхідно, просто і доступно!

Завантажте зручну картку жіночого здоров’я, що містить правила самообстеження молочних залоз та чек-лист здоров’я.

Механізм чек-листа спрямований на оперативну самостійну оцінку стану здоров'я шляхом відповіді на прості запитання, а також слідування графіку консультацій лікарів, проходження тестів і здачі аналізів. Чек-лист розрахований на 2 роки і включає перелік необхідних профоглядів у стоматолога, терапевта, гінеколога, офтальмолога, ендокринолога, а також графік здачі аналізів крові і рівня холестерину, УЗД щитовидної залози, органів малого таза, молочних залоз, нирок, черевної порожнини, серця, контроль артеріального тиску, а також флюорографію.

Простий алгоритм для самообстеження молочних залоз допоможе зберегти груди здоровими. Пам’ятайте, самообстеження не замінить професійний огляд. Відвідуйте лікаря для обстеження молочних залоз 1 раз на рік. Проконсультуйтеся про необхідність проведення мамографії.

Благодійна програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ»