Кожен день ми беремо на себе глобальні зобов'язання щодо поліпшення життя жінок та їх сімей. Завдяки нашій програмі «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» ми розширюємо можливості жінок, збагачуємо життя, піклуємося про планету і надихаємо інших.


Ми присвячуємо частину продажів нашої продукції високій меті - збагаченню життів жінок та їх сімей. Доброта - це відтінок, який пасує кожному.

Благодійна програма "РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ" - це глобальний проект, метою якого є поліпшення життя жінок і дітей в усьому світі.

В рамках проекту Mary Kay у світі:

  • інформує про рак молочної залози та шляхи реабілітації
  • допомагає дітям з інвалідністю
  • допомагає запобігти домашньому насильству
  • допомагає забезпечити жінок і дітей притулками в кризових ситуаціях
  • проводить безкоштовні операції для дітей з травмами обличчя і хворих на рак
  • фінансує навчання дівчат з бідних сімей
  • будує бібліотеки для дітей з незаможних родин
  • підтримує організації, що борються з торгівлею людьми.

Щоб поділитися інформацією про наші зусилля з іншими, просто натисніть і утримуйте зображення нижче, аби зберегти його на своєму мобільному пристрої. Якщо ви читаєте це з комп'ютера, клацніть правою кнопкою миші, щоб зберегти зображення і потім поділитися ним.

Ці фотографії ілюструють неймовірну роботу, яку ми виконуємо по всьому світу, щоб забезпечити рятувальні операції, допомогти покінчити з голодом, захистити жертв домашнього насильства, прикрасити наші громади і надихати дітей на здійснення своїх мрій.

Будуй свій бізнес з "Мері Кей" та підтримуй жінок, які перенесли рак молочної залози!

В рамках благодійної програми в Україні щороку компанія запускає нову спеціальну продукцію, частина коштів від продажу якої перераховуються на реабілітацію жінок, які перенесли операцію з видалення пухлини молочної залози.

З 1 травня по 31 грудня 2019 року купуючи Туш для вій «Ідеальний об’єм» Lash Love®, Чорна,  Ви перераховуєте 35 гривень на благодійну програму реабілітації для жінок, які перенесли операцію з видалення пухлини молочної залози. 

А купуючи 2 туші, Ви отримуєте у подарунок ексклюзивний аксесуар – компактне дзеркало з благодійною символікою "РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ".


Лише разом ми можемо допомагати іншим та змінювати світ на краще, адже великодушність пасує кожному!