Збагачуючи життя жінок та їхніх родин, бренд Mary Kay дбає про пошук рішень для проблем, що постають перед ними. Підтримка жінок є одним із важливих пунктів нашої стратегії сталого розвитку  та передбачає три основних напрямки, у кожному з яких Компанія глобально має суттєві здобутки. За останні три роки було досягнуто значних результатів.

Глобальний соціальний вплив та місцеві спільноти 

  • Збір понад 1,3 мільйона доларів пожертв для підтримки досліджень раку та боротьби з домашнім насильством;
  • Підтримка понад 135 організацій, що опікуються більш ніж 500 000 жінок і дітей;
  • Пожертви понад 2,98 мільйона доларів до більш ніж 15 глобальних організацій на поліпшення життя жінок;

Гендерне та домашнє насильство

  • Підтримка досліджень із впливу пандемії COVID-19 на гендерне насильство, проведених Трастовим фондом ООН для припинення насильства щодо жінок;
  • Надання грантів для підтримки 366 проєктів із запобігання та боротьби з гендерним насильством;
  • Приєднання до Коаліції дій Generation Equality Action on Gender-based Violence для боротьби з гендерним насильством.

Дослідження проблеми раку

  • Профінансовано 288 600 годин досліджень раку;
  • Фінансування в обсязі майже 1,8 мільйона доларів на гранти на дослідження раку та програми підтримки;
  • Надання майже 40 грантів на дослідження раку, 40% з яких є ініціативами під керівництвом жінок.
Благодійна ініціатива "Рожевий змінює життя"

В рамках благодійної програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» в Україні компанія Mary Kay за сприяння Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків Компанії. Лікування допомагає відновити не лише фізичний, а й психологічний стан. За час існування програми на реабілітацію для майже 1500 українських жінок з 2004 року перераховано вже понад 5 мільйонів гривень.

60 років компанія «Мері Кей» підтримує жінок і дітей у всьому світі. Свій ювілей ми відзначаємо із новим яскравим продуктом благодійної програми «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» — Пензлем у формі серця для нанесення тональної основи.

40 грн від кожного проданого Пензля перераховуються на програму реабілітації жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози.

Пензель для тональної основи у формі серця не просто допоможе створити бездоганну базу для нанесення макіяжу. Це примноження добра у світі та перетворення на краще життів сотень українок та внесок у їхню перемогу над хворобою. Ми вважаємо своїм моральним обов’язком підтримувати жінок і дітей та продовжуємо рухатися за планом стратегії сталого розвитку: Збагачення життя сьогодні заради стабільного завтра.

Необхідно, просто і доступно!

Завантажте зручну картку жіночого здоров’я, що містить правила самообстеження молочних залоз та чек-лист здоров’я.

Механізм чек-листа спрямований на оперативну самостійну оцінку стану здоров'я шляхом відповіді на прості запитання, а також слідування графіку консультацій лікарів, проходження тестів і здачі аналізів. Чек-лист розрахований на 2 роки і включає перелік необхідних профоглядів у стоматолога, терапевта, гінеколога, офтальмолога, ендокринолога, а також графік здачі аналізів крові і рівня холестерину, УЗД щитовидної залози, органів малого таза, молочних залоз, нирок, черевної порожнини, серця, контроль артеріального тиску, а також флюорографію.

Простий алгоритм для самообстеження молочних залоз допоможе зберегти груди здоровими. Пам’ятайте, самообстеження не замінить професійний огляд. Відвідуйте лікаря для обстеження молочних залоз 1 раз на рік. Проконсультуйтеся про необхідність проведення мамографії.

Благодійна програма «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ»