Ретинол. Що це таке і для чого він потрібен шкірі?

Обдумуєш, чи потрібен тобі ретинол у догляді за шкірою? Давай з'ясуємо. Якщо ти хочеш зменшити ознаки старіння та простимулювати оновлення нових поверхневих клітин, то так, потрібен. Однак це не так просто. Недостатньо придбати перший ліпший крем з ретинолом, нанести його на шкіру та дати поглинутися. Ефективність засобу, стан шкіри та твій спосіб життя – все це треба враховувати, оновлюючи шкіру обличчя ретинолом.
Mary Kay відповідає на найчастіші запитання про ретинол, даючи рекомендації, як обрати найкращий варіант засобу з ретинолом для себе.

ретинол

Пам’ятай, оновлення шкіри ретинолом – це марафон, а не спринт. Тож дотримуйся цього принципу і не квапся, намагаючись побачити результати швидше. Невдовзі результати радуватимуть тебе щодня. Якщо ти бажаєш спробувати засоби з ретинолом Mary Kay®, звернись до свого Б’юті-експерта «Мері Кей», щоб вже у жовтні однією з перших протестувати інноваційну новинку дерматокосметики з ретинолом. Якщо ти поки не маєш власного б’юті-експерта, знайди його на мапі свого міста.