Все про зморшки

Пройди експрес-курс із вивчення мімічних та вікових зморшок. Дізнайся, як не допустити передчасного утворення зморшок та як зменшити їхній зовнішній вигляд після того, як вони з'являться, за допомогою експертних порад від Мішель Хайнс, Директора з міжнародних косметичних досліджень та інновацій Mary Kay®.

РОЗПОЧАТИ ЕКСПРЕС-КУРС
Photo of Clinical Solutions™ Retinol 0.5 with pea-sized drops of the formula.

Ретинол 101

Чистий ретинол — інгредієнт золотого стандарту у боротьбі із віковими змінами шкіри. Багаторічні наукові дослідження, проведені університетами та дерматологами всього світу, підтвердили вагомі переваги цього інгредієнта, продемонструвавши його здатність робити шкіру більш молодою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Усміхнена біла жінка у віці з сивим волоссям і красивою шкірою.

Догляд за шкірою в 60+ років

Як змінюється шкіра в 60 років і як виглядає хороший щоденний догляд за нею? Приєднуйся до завершення нашої серії «Догляд за шкірою: секрети десятиліть» з правдою про те, як старіє наша шкіра. Дізнайся, як прийняти старіння і зберегти здоров'я шкіри, за допомогою науково обґрунтованих рекомендацій доктора Мішель Хайнс, Директора з міжнародних косметичним досліджень та інновацій Mary Kay®.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A blonde white woman with beautiful even skin

Догляд за шкірою в 30, 40 та 50+ років

Який режим догляду за шкірою для тих, кому вже 30, 40 або 50+? Ми продовжуємо нашу серію статей «Догляд за шкірою: секрети десятиліть» з доктором Шоною Беркес-Хендерсон, яка поділиться науково обгрунтованими істинами по догляду за шкірою як для жінок, так і для чоловіків.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of a smiling redheaded white woman in her twenties with glowing skin

Догляд за шкірою в 20+ років

Як варто доглядати за своєю шкірою в 20+ років? Доктор Шона Беркс-Хендерсон, Старший науковий співробітник відділу клінічних досліджень, починає нашу серію «Догляд за шкірою: секрети десятиліть», розповідаючи про ідеальний догляд за шкірою для людей двадцяти років та інгредієнти, на які необхідно звернути увагу в своїх косметичних засобах.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Mary Kay Model touching her face.

Користь вітамінів С+Е для шкіри

Вітамін С чудово підходить для шкіри. Так само як вітамін Е. Склади їх разом, і ти отримаєш щось справді надзвичайне. Це неймовірне поєднання двох супер-антиоксидантів підтверджується десятиліттями наукових досліджень, які демонструють, як динамічна взаємодія покращує ефективність антиоксидантів для отримання видимих результатів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
A picture of a mature Latina, a curvy black woman, and a blonde white woman with glowing skin smiling and laughing

Режими догляду за шкірою 101

Дізнайся відповіді на поширені запитання про важливість регулярного догляду за шкірою, незалежно від твого способу життя, від докторки Крісті Гомес, директорки з безпеки продукції та екологічної токсикології, та Девіда Гана, старшого головного наукового співробітника з досліджень шкіри та технологій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of Dr. Cristi Gomez, Director of Product Safety and Environmental Toxicology, smiling in a scientific setting

Факти про догляд за шкірою

Що робить продукцію Mary Kay® безпечною для тебе та навколишнього середовища? Отримай експертну інформацію про стандарти безпеки «Мері Кей» та здорові звички, які ти можеш набути в догляді за своєю шкірою, від д-рки Крісті Гомез, директорки з питань безпеки продукції та екологічної токсикології.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

A picture of beakers filled with pink liquid

Гідратація шкіри

Ти можеш мати здорову, зволожену шкіру завдяки правильним рекомендаціям та засобам догляду. Відкрий для себе значення гідратації (також відомої як зволоження), ключові інгредієнти, які допомагають втамувати спрагу шкіри, та розвінчай міфи про зволоження.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ