Відчуй переваги. Подивись на результат.

Відчуй миттєвий результат від нових Гідрогелевих патчів під очі Mary Kay®. Вони зволожують, охолоджують, пом'якшують та знімають набряки під очима. Всього 20 хвилин, і ти отримаєш зволожену, більш гладеньку шкіру під очима, а обличчя виглядатиме відпочившим та свіжим.

Як використовувати


Відкрий банку та зніми захисний диск. Щоб легко відділити патчі один від одного, використовуй пластмасовий міні-шпатель, який входить до комплекту. Розмісти гелевий півмісяць безпосередньо під око, зафіксувавши його легкими постукувальними рухами. Повтори цю процедуру під другим оком. Щільно накрий патчі, що залишилися, диском, поклади міні-шпатель та закрути кришку. Насолоджуйся приємною прохолодою під очима протягом 20 хвилин. Зніми патчі. Не використовуй їх повторно. Обережно прибери надлишки зі шкіри. Використовуй два рази на тиждень.

Як використовувати гідрогелеві патчі?

Все про очі

Використання крему для очей є важливою частиною процедури догляду за шкірою, оскільки перші ознаки старіння шкіри з'являються саме в області навколо очей. Прояви любов до своїх очей, поєднуючи ефективні процедури з ніжними дотиками до шкіри.

Основний догляд

Не забувай, що патчі є доповненням до щоденного догляду з кремом, але не його заміною.