В’ялість і втрата пружності шкіри обличчя та шиї є одними з найпоширеніших — і неминучих — видимих ознак старіння шкіри. Хоча старіння — це природній процес, однак ми розуміємо бажання підтримувати шкіру в найкращій формі. Дізнайся думку наших вчених про підтримку тонусу та догляд за шкірою обличчя.

Close-up lower half of slightly smiling mature model’s face

Що спричиняє в'ялість шкіри та втрату пружності шкіри обличчя та шиї?

Перш ніж ми розглянемо причини в'ялості шкіри, важливо зрозуміти, що відповідає за свіжий, молодий вигляд шкіри. Відповідь — колаген та еластин. З віком наш організм виробляє менше колагену, а еластичні волокна, що підтримують пружність шкіри, руйнуються.
Дослідження зазначають, що починаючи з 20-річного віку, вироблення колагену зменшується щороку на 1%. До настання менопаузи наша шкіра втрачає близько 30% колагену і продовжує втрачати ще 2% щороку після цього.
Таким чином, між природним процесом нашого організму та щоденним негативним впливом екологчних чинників , наша шкіра виснажується, втрачаючи колаген та еластин, що призводить до більш в'ялого та обвислого її вигляду, ніж раніше.
Bright beaming sun surrounded by a washed-out slightly cloudy sky

Окрім неминучого старіння, чи існують інші причини передчасного обвисання шкіри та втрати пружності на обличчі та шиї?

Негативний вплив навколишнього середовища та шкідливі звички відіграють величезну роль, впливаючи на стан здоров'я та на вигляд нашої шкіри. Вплив УФ-променів спектру А (променів, які старять шкіру) і УФБ-променів (променів, що викликають сонячні опіки), куріння, неправильного харчування і недосипання сприяє руйнуванню колагену і втраті еластичності, що може викликати передчасні ознаки старіння шкіри.
Creamy product rubs smeared over a solid background

Що я можу зробити, аби запобігти передчасному обвисанню і втраті пружності шкіри?

Коли справа доходить до уповільнення процесу старіння, профілактика — це основа. Почни зі щоденного догляду за шкірою, який включає м'який засіб для вмивання, зволожувальний крем і сонцезахисний крем із SPF 30 (або більше). Потім додай засоби, спеціально спрямовані на оновлення поверхні шкіри. Ексфоліація 2-3 рази на тиждень за допомогою альфа-гідроксикислот (АНА), таких як гліколева та молочна кислоти, сприяє відлущенню ороговілих клітин шкіри та появі здорових, нових.

Порада експерта: Незалежно від пори року чи погоди, ніколи не забувай наносити сонцезахисний крем! Це найважливіший продукт, який ти можеш використовувати для запобігання видимих ознак старіння.

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАУКОВЦІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРУЖНОСТІ ШКІРИ

Якщо ти хочеш підтягнути та зміцнити в'ялу шкіру обличчя та шиї, ми рекомендуємо додати до щоденного догляду кілька ключових інгредієнтів і засобів. 

Золотим стандартом, коли мова заходить про елегантне старіння, є ретиноїди (вітамін А). Продукти, що містять ретиноєву кислоту або ретинол, стимулюють вироблення колагену і прискорюють оновлення клітин. Ці процеси призводять до того, що шкіра стає більш пружною, гладенькою та вирівнюється колір обличчя.

Вітамін С — ще один обов'язковий компонент твоєї ранкової процедури догляду за шкірою. Він підвищує рівень колагену в шкірі, захищає її від шкідливого впливу навколишнього середовища та освітлює небажаний пігмент.

Для підвищення пружності та зволоження шукай такі інгредієнти, як пептиди та гіалуронова кислота, які допоможуть шкірі виглядати пружною, гладенькою та зволоженою.

Читай далі про ці потужні інгредієнти, а також наші улюблені рекомендації щодо засобів для покращення підгтянутості шкіри.

Purple and pink ingredient illustration representing a molecule with the letter r in the middle
РЕТИНОЛ (відомий як вітамін А)

Ретинол — або вітамін А —  потужний ретиноїд, що міститься в антивікових продуктах. Він має антиоксидантні властивості і заохочує клітини шкіри до оновлення. Він також підтримує природне вироблення колагену та еластину; допомагає зменшити видимість дрібних зморщок; тонізує, підтягує та зміцнює шкіру.

Набір Clinical Solutions™ Ретинол 0.5

Нічний відновлювальний крем з ретинолом TimeWise Repair® Volu-Firm®

Purple and pink ingredient illustration representing an orange with the letter c in the middle
ВІТАМІН С (відомий як аскорбінова кислота)

Вітамін С — це антивіковий інгредієнт, багатий на антиоксиданти. Вітамін С має освітлюючі властивості та надає шкірі сяйва, вирівнює тон, підтримує природне вироблення колагену та еластину, а також сприяє зменшенню видимості вікових ліній та зморщок.


Живильна сироватка С+E TimeWise®

Сироватка-концентрат для зменшення зморшок "С + ресвератрол"

Purple and pink ingredient illustration representing peptides
ПЕПТИДИ

Пептиди — це інгредієнти, відомі своїми антивіковими властивостями. Різні види пептидів можуть допомогти покращити зовнішній вигляд в'ялої шкіри та зморщок, сприяти молодому вигляду шкіри та підтримувати природне вироблення  колагену та еластину шкіри.

"Чарівний набір" TimeWise® з комплексом TimeWise 3D®

Набір TimeWise Repair® Volu-Firm®

Purple and pink ingredient illustration representing hyaluronic acid with a water droplet in the middle
ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА

Гіалуронова кислота чудово зволожує шкіру. Гіалуронова кислота — компонент, що пом'якшує шкіру, утримує вологу та надає сухій шкірі сяйва та пружності.


Крем-філлер для глибоких зморшок TimeWise Repair® Volu-Fill™

Сироватка-концентрат для зволоження шкіри "Гіалуронова кислота + цераміди" 

Purple and pink ingredient illustration representing alpha hydroxy acids
АЛЬФА-гідроксикислоти (відомі як AHA)

Альфа-гідроксикислоти — поширене сімейство ексфоліантів. Ці засоби для догляду за шкірою забезпечують хімічне відлущення ороговілих клітин шкіри.

Пілінг для обличчя TimeWise Repair® Revealing Radiance®

Сироватка-концентрат для відновлення шкіри «PHA+AHA кислоти»

Purple and pink illustration representing a sunscreen tube with a small sun on the bottle
СОНЦЕЗАХИСНІ РЕЧОВИНИ

Сонцезахисний крем — важливий інгредієнт косметичних засобів для боротьби з передчасним старінням і запобігання пошкодженню шкіри від сонячних променів. Сонцезахисні засоби широкого спектру дії захищають шкіру від шкідливих УФА та УФБ-променів.

Денний захист SPF30 з комплексом TimeWise 3D®

Денний крем SPF 30 високий рівень захисту TimeWise Repair® Volu-Firm®

Поліпшений зволожувальний крем для обличчя SPF 30 MKMen® 

Почни зміцнювати та підвищувати пружність вже сьогодні

Відкрий для себе індивідуальний догляд за своєю шкірою за допомогою Незалежної Консультантки з краси Mary Kay!  Як твоя власна Б'юті-експертка у догляді за шкірою, вона допоможе досягти здорового вигляду шкіри за допомогою консультацій і невеликих зустрічей — віртуальних або особистих!