Мімічні заломи та зморшки — це природно і неминуче, але з правильною інформацією та правильним доглядом за шкірою ти можеш скористатися превентивними заходами для запобігання старіння. З інтерв'ю Мішель Хайнс, Директора з міжнародних косметичних досліджень та інновацій Mary Kay®, ти дізнаєшся, як не допустити передчасного утворення мімічних заломів та зморшок та як зменшити їх прояв, якщо вони вже утворилися.

Усміхнена літня темношкіра жінка з натуральним волоссям, що сивіє.

Чим відрізняються мімічні зморшки від вікових?
Мімічні та вікові зморшки — видимі ознаки старіння шкіри. Як правило, вони визначаються розміром — спочатку можуть з'явитися дрібні та неглибокі мімічні зморшки, які називають «дитячими», тоді як справжні зморшки більш помітні за шириною та глибиною. Мімічні зморшки зазвичай з'являються під очима, а вікові — на лобі та у куточках очей. З часом мімічні зморшки можуть перейти в більш видимі, їх буде важче прибрати.


Мімічні та вікові зморшки: коли і чому з'являються?
Багато факторів сприяють розвитку видимих мімічних та вікових зморшок. Експерти стверджують, що 80% видимих ознак старіння пов'язані із зовнішніми факторами навколишнього середовища, такими як: УФ випромінювання, синє світло від електронних пристроїв, забруднене довкілля. Крім цього, з віком ми втрачаємо важливі білки дерми, такі як колаген та еластин, а наше природнє вироблення колагену сповільнюється. Міміка обличчя, що повторюється, наприклад: посмішка, примружування або насупування брів, поступово руйнує основні білки шкіри. В результаті, верхні шари шкіри «просідають» у складки, і на обличчі з'являються мімічні зморшки та вікові.

Розкішні мазки антивікових засобів від Мері Кей

Як попередити появу мімічних та вікових зморшок?
Насправді, шкіри без зморшок не існує. Поява мімічних зморшок та вікових — неминуча, і ти не можеш повністю запобігти цьому. Однак ти можеш призупинити їхнє передчасне утворення. Найкраща порада, яку я можу дати — завжди використовуй сонцезахисний крем абозволожувальний крем з SPF 30 і більше. Сонцезахисний крем не лише допомагає запобігти раку шкіри, але і є важливим антивіковим засобом. Крім того, слід дотримуватись щоденного режиму догляду за шкірою. Системність — це справді головне, і почати ніколи не пізно!

Що я можу зробити для усунення мімічних заломів та зморшок, окрім догляду у дерматолога?
Системний догляд за шкірою (очищення та зволоження двічі на день) за допомогою продукції, яка містить антивікові або передові антивікові компоненти, може допомогти зменшити появу мімічних заломів і зморшок. Пам'ятай про те, що такий догляд за шкірою може допомогти зменшити ознаки старіння, але не може повністю усунути або зупинити їхню появу.

Який ключовий склад продукції для догляду за шкірою мені слід шукати, щоб запобігти або зменшити мімічні та вікові зморшки?
Якщо говорити про склад продукції від зморшок чи старіння, то ретинол — це золотий стандарт у боротьбі зі зморшками! Він сприяє оновленню шкіри, зменшуючи появу мімічних та вікових зморшок, роблячи шкіру молодшою на вигляд. Інші ефективні компоненти, на які слід звернути увагу, містять вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, та ресвератрол. Всі ці інгредієнти підтримують природний рівень колагену та еластину. Зволоження також має вирішальне значення для здорової шкіри та зменшення появи мімічних зморшок та вікових зморшок, тому я рекомендую шукати гіалуронову кислоту, оскільки вона допомагає притягувати вологу до шкіри.

Художня ілюстрація, що представляє ретинол

РЕТИНОЛ
Ретинол — потужний та активний компонент, який так люблять дерматологи.
Для досягнення максимальних результатів шукай продукцію з високою концентрацією ретинолу, наприклад Набір Clinical Solutions™ Ретинол 0.5.

Художня ілюстрація, що представляє антиоксидант вітамін С

ВІТАМІН С
Вітамін С -— життєво важливий компонент для здоров'я шкіри. Шукай продукцію із вмістом будь-якої форми вітаміну С у якості основного інгредієнта. Наприклад, Живильна сироватка С+E TimeWise® містить три форми вітаміну С плюс вітамін Е.

Художня ілюстрація молекулярної структури ресвератролу

РЕСВЕРАТРОЛ
Ресвератрол — наукове антивікове відкриття, що має численні переваги, включаючи антиоксиданти та підтримку вироблення колагену. Шукай продукцію з догляду за шкірою з цим ключовим інгредієнтом у складі, наприклад "Чарівний набір" TimeWise® з комплексом TimeWise 3D®.

Усміхнена жінка у поважному віці зі світлим волоссям

Чи є певна послідовність у догляді за шкірою, яку ви порекомендуєте людям в боротьбі з першими ознаками старіння? А як щодо видимих ознак старіння шкіри?
Регулярно слід використовувати очищувальний засіб та зволожувальний крем двічі на день, незалежно від віку або наявності мімічних чи вікових зморшок. Ця звичка згодом допоможе твоїй шкірі виглядати здоровішою. Якщо у тебе є початкові чи помірні ознаки старіння, я рекомендую додати в щоденну б'юті-рутину антивікову сироватку та ексфоліант (скраб). Тим, у кого вже більш видимі ознаки старіння, я також рекомендую додати продукцію, до складу якої входить ретинол. Це суперкомпонент, коли справа доходить до запобігання та зменшення появи мімічних чи вікових зморшок, і його можна додати у щоденний догляд за шкірою, починаючи з 20 років.

І тепер, коли ми знаємо, що уникнути появи мімічних чи вікових зморшок неможливо, які б ви поради дали з приводу того, як елегантно старіти?
Мої особисті поради: завжди підбирай засоби для догляду за шкірою відповідно до потреб шкіри. З віком шкіра стає більш сухою, і, ймовірно, необхідно переглянути продукцію, яку використовували раніше. Переконайся у тому, що ти користуєшся сонцезахисним кремом щодня, навіть коли хмарно, а відлущування необхідно, щоб шкіра залишалася гладкою. Крім цього, регулярний догляд за шкірою, що складається з очищення та зволоження двічі на день з раннього віку, а також використання додаткового догляду за шкірою, такого як сироватки, допоможе забезпечити здоровий вигляд шкіри на все життя. А здорова шкіра — це гарна шкіра незалежно від віку!

Антивікові засоби в домашніх умовах

Якщо в тебе залишились додаткові питання стосовно мімічних чи вікових зморшок, або ти хочеш вдома підібрати щоденний антивіковий догляд за шкірою, зв'яжись зі своєю Незалежною Консультанткою з краси «Мері Кей»! Як твій особистий помічник із догляду за шкірою, вона допоможе тобі закохатися в свою шкіру, підібрати індивідуальний догляд за нею і розповість про останні б'юті-тренди — віртуально чи особисто.