Сироватки — основний елемент догляду за шкірою для людей у всьому світі, незалежно від того, чи хочуть вони зменшити мімічні та вікові зморшки, чи бажають покращити тон та текстуру шкіри, або просто хочуть здоровішу шкіру. Але більшість не знає, як сироватка, яка пасує їм найбільше, перетворилась з ідеї в засіб, що тепер стоїть на поличці у ванній кімнаті. Доктор Люсі Гілдеа, Головний науковий співробітник «Мері Кей», пояснює, як компанія створює сироватки, які тобі так подобаються — від ідеї до запуску засобу в його остаточному вигляді.

Етап 1: Формування ідеї

Створення ідеї щодо нової сироватки базується на основі переваг, яких від неї очікують

Докторка Люсі Гілдеа

Коли з'являється ідея створити сироватку, то ми починаємо з вирішення переваг, якими вона буде забезпечена. В компанії «Мері Кей» є групи вчених, які проводять поточні дослідження для отримання наступної іновації.

Ми залучаємо велику кількість зовнішніх та внутрішніх ресурсів, навіть за межами б'юті-індустрії, та співпрацюємо з декількома бізнес-командами, щоб згенерувати наступну неймовірну ідею. Команда використовує передові наукові дослідження та наукові факти про шкіру, поведінку та відношення користувачів, а також нові тенденції для генерування ідей.


А ТИ ЗНАЛА?

До команди досліджень та розробок «Мері Кей» входять видатні вчені з усього світу, які мають докторські та інші наукові ступені у різноманітних галузях: біологія шкіри, клітинна хімія, біохімія тощо.

Етап 2: Розробка формули

Вибір безпечних інгредієнтів, які забезпечують бажаний результат та естетику

Градуйований циліндр, частково заповнений рожевою рідиною

ІНГРЕДІЄНТИ

Інгредієнти відіграють ключову роль у створенні та вдосконаленні формули. Ми обираємо кожен інгредієнт для певної мети та функції. З тисяч інгредієнтів, які оцінюються токсикологами, мікробіологами та іншими дипломованими спеціалістами в дослідженнях та розробках, ми зупиняємо свій вибір та використовуємо лише найкращі.

Ми вивчаємо вплив нашого засобу на клітини шкіри в лабораторії за допомогою тестування in vitro, проводимо клінічні дослідження за участі експертів, щоб оцінити покращення шкіри, і проводимо дослідження споживачів, щоб побачити, чи спостерігали або відчували вони бажані ефекти.

Твоя безпека – найвищий пріоритет для нас, тому ми перевіряємо кожен інгредієнт на безпеку, якість та ефективність. Ми ніколи не йдемо на компроміси, коли мова йде про якість наших продуктів. Можеш бути впевненою, що кожен інгредієнт, спеціально розроблений для засобу Mary Kay®, відповідає нашим найвищим стандартам безпеки.

КОМПЛЕКСНИЙ ДИЗАЙН ЗАСОБУ

Команда також слідкує за тим, щоб сироватка забезпечувала естестичне задоволення, відповідний до концепту засобу. Це означає, що пакування, текстура та аромат також повинні відповідати нашим суворим стандартам та перевершувати твої очікування.

ЦІКАВИЙ ФАКТ!

«Мері Кей» моє більше 1600 патентів, які охоплюють все: від інгредієнтів до система доставки та пакування.

Етап 3: Тестування

Забезпечення ефективності та стабільності сироватки Mary Kay®

Красива зріла жінка посміхається і наносить сироватку "Мері Кей"

Ми також проводимо додаткові перевірки якості, у тому числі, клінічні дослідження за участі незалежних дерматологів, офтальмологів та інших медичних експертів.

Сироватка проходить додаткові етапи перевірки якості, які включають клінічні дослідження з незалежними дерматологами, офтальмологами та іншими медичними експертами.

Етап 4: Запуск

Запуск фінально схваленої сироватки Mary Kay® користувачам

Three Mary Kay serums lying on a pink surface with scientific glassware

Щойно ми отримуємо остаточну формулу, яка відповідає нашим стандартам безпеки та ефективності, наша команда працює над тим, щоб ця нова чудова сироватка потрапила у руки користувачів із детальною інформацією про її переваги, інструкціями із застосування, тощо!

Сила колаборації

Найзахопливішою частиною цього процесу в «Мері Кей» є співпраця та синергія творчості, яка відбувається між різними департаментами в Компанії. Дослідження команди, яка випробовує продукцію, також включає в себе відгуки від клієнтів і Незалежних Консультантів з краси, тому виходить, що ми також опосередковано співпрацюємо і з тобою. Щоб дізнатися більше про сироватки Mary Kay® і знайти найкращу для своєї шкіри, звяжись зі своєю Незалежною Консультанткою з красиЯк твоя особиста Б'юті-експертка з догляду за шкірою, вона може допомогти з підбором догляду за шкірою, відповідно до твоїх потреб.