Твоя безпека — головний пріоритет Mary Kay®, але що робить продукцію Mary Kay® безпечною для тебе і одночасно дозволяє піклуватися про навколишнє середовище? У цій статті Крісті Гомез, Директорка з безпеки продукції і токсикології навколишнього середовища Mary Kay®, розповідає про стандарти безпеки і здорові звички, які ти можеш виркористовувати, щоб піклуватися про свою шкіру.

Як Mary Kay® продає безпечні засоби по догляду за шкірою?

«Коли справа доходить до безпеки продукції, ми завжди ставимо тебе на перше місце. Ми ніколи не йдемо на компроміс, коли мова йде про якість та безпеку нашої продукції. Моя команда вчених і токсикологів бере участь у розробці засобів, і якщо ми не зможемо переконатися в безпеці інгредієнта, ми не будемо його використовувати».

А ТИ ЗНАЄШ?

Компанія щорічно проводить сотні тисяч тестів, щоб забезпечити найвищі стандарти якості, безпеки і продуктивності.

Mary Kay® створює продукцію для чутливої шкіри?

«Так! Шукайте продукцію Mary Kay® з написом «підходить для чутливої шкіри». Безпека такої продукції підтверджується клінічними випробуваннями з незалежними сертифікованими дерматологами, щоб упевнитися, що ці засоби підходять для чутливої шкіри».

Продукція Mary Kay® безпечна для людей, які носять контактні лінзи або мають чутливу зону навколо очей?

«Ми гарантуємо, що всі засоби для шкіри навколо очей не викликають подразнення. При розробці наших засобів для шкіри навколо очей ми працюємо з офтальмологами, щоб оцінити придатність інгредієнтів для користувачів контактних лінз і людей із чутливою шкірою у зоні навколо очей. Перевіряй напис на етикетці засобів «перевірено офтальмологом», щоб бути впевненою, що засіб тобі ідеально підійде».

А ТИ ЗНАЄШ?

Компанія Mary Kay® висадила понад 1 мільйон дерев по всьому світу в рамках обіцянки щодо забезпечення збереження планети.

Я дійсно дбаю про навколишнє середовище. Наскільки Mary Kay® бере участь у захисті навколишнього середовища?

«У Mary Kay є Всесвітня програма утилізації, а новий виробничо-дослідний центр Річарда Р. Роджерса є майданчиком без відходів і звалищ та отримав сертифікат LEED® Silver. Крім того, корпоративний офіс у Далласі і глобальний виробничий комплекс Mary Kay® працюють на 100% поновлюваних джерелах енергії».

Безпека: поради та рекомендації

Mary Kay color rubs and smudges styled with Mary Kay brushes and the Mary Kay Liquid Eyeliner Pen.
Не використовуй один і той самий пензель для губ і очей


Очі потребують захисту від мікробів, навіть наших власних! Використання окремих пензлів допоможе тобі зберегти здоров'я і красу.

Close-up of Mary Kay Brush Cleaner posed to be sprayed on the Mary Kay Cheek Brush.
Регулярно очищуй пензлі

Бактерії можуть утворюватися на пензлях, якщо вони не очищені належним чином. Очищення пензлів важливе для правильної гігієни.

An assortment of Mary Kay brushes styled with Mary Kay Blending Sponges against a pink background.
Не позичай пензлі, спонж, туш для вій або аплікатори


Використовуй свіжі засоби та одноразові аплікатори під час догляду за шкірою або майстер-класу з макіяжу, не використовуй аплікатори повторно. Якщо комусь потрібно більше засобу, набери його за допомогою невикористаного аплікатора.